Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Cooper said:

Ali bez blama jednog Žoca ubacuju u priču nekog projekta i to navijači čiji je trener bukvalno 15 godina bio trener Milove Budućnosti i Alekove Zvezde.

 

Nego, kad smo kod hrabrosti, zašto se pominje država u slučaju KKP i Željka i zašto je u startu sasečeno pominjanje Vučića?

 

Hrabri Tviteraši su dobili pecku 😆

Potpuno si u pravu. Robi je direktno sa Vučićem dogovorio državni projekat. Tako da su i tviteraši u pravu.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Predragdjape said:

Pa navijaci Partizana su najhrabriji navijaci. Ne zato sto se nicega ne boje, vec zato sto se nicega ne stide...

Navijači kluba čiji se uspon i dominacija perfektno poklapaju sa dolaskom njihovog vođe navijača na apsolutnu vlast nekome spočitavaju da je državni projekat?

 

Ali jedno je tačno u ovom upisu, nema stida..

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Kronostime said:

 

 

Sva priča da se neko usr#o, uplasio i sl, pocinje i zavrsava se onim bežanjem X2...  prvo pri dodeli pehara, potom i iz KSL... ne znam da li postoji sramniji ( da ne koristim druge izraze) potez od ovog ... no dobro, stida i morala bez 

5 minutes ago, mfmilan said:

Navijači kluba čiji se uspon i dominacija perfektno poklapaju sa dolaskom njihovog vođe navijača na apsolutnu vlast nekome spočitavaju da je državni projekat?

 

Ali jedno je tačno u ovom upisu, nema stida..

 

Dobro(TM) , znamo da se vi finasirate od prodaje karata, igrača,  suvenira i donacija prijatelja kluba... I da su vam na čelu kluba oduvek bili predsednici koji nemaju apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa , u tom trenutku, aktuelnim režimom.... I na tome vam iskreno zavidim :wink2:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, mfmilan said:

Navijači kluba čiji se uspon i dominacija perfektno poklapaju sa dolaskom njihovog vođe navijača na apsolutnu vlast nekome spočitavaju da je državni projekat?

 

Ali jedno je tačno u ovom upisu, nema stida..

 

Vidim, teško vam ide pod vlašću zvezdaša.

 

Niđe rezultati, iz godine u godinu sve slabije, a para sve više.

 

#obraeffectnikakovuchkoooo

#nordeusftw

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Tri Korne Penal said:

Dobro(TM) , znamo da se vi finasirate od prodaje karata, igrača,  suvenira i donacija prijatelja kluba... I da su vam na čelu kluba oduvek bili predsednici koji nemaju apsolutno nikakvih dodirnih tacaka sa , u tom trenutku, aktuelnim režimom.... I na tome vam iskreno zavidim :wink2:

Ja nigde nisam rekao da smo mi van te priče.

 

Smešni ste zato što ste udarili u kolektivnu kuknjavu kako vas neko uništava, a dešava vam se mnogo manje nego nama kada ste vi pravili vaš uspon. Npr, naš najuspešniji trener je oteran iz kluba na ponižavajući način, vaš je sam otišao. Treba još mnogo da propadnete da bi nas stigli.

 

A priča o finansiranju iz marketinga je vaš forte, fali ti samo eksel. Mi smo u tome uvek bili loši, od nepostojećeg PRa do besplatnih karti.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Redstar0356 said:

Profesor Aca Nikolic mu osvojio El titulu i onda splet srecnih okolnosti da Pao padne na to, posle dobija najveci budzet i eto

 

Pao huventud, real, pao pao. Pao fener. I svi se unesrecili evro titulama.

 

Sta bi ti dao da je vas klub pao tako 😭

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

Ja nigde nisam rekao da smo mi van te priče.

 

Smešni ste zato što ste udarili u kolektivnu kuknjavu kako vas neko uništava, a dešava vam se mnogo manje nego nama kada ste vi pravili vaš uspon. Npr, naš najuspešniji trener je oteran iz kluba na ponižavajući način, vaš je sam otišao. Treba još mnogo da propadnete da bi nas stigli.

 

A priča o finansiranju iz marketinga je vaš forte, fali ti samo eksel. Mi smo u tome uvek bili loši, od nepostojećeg PRa do besplatnih karti.

 

Koliko smo mi nisko bili pali i sta se sve dešavalo sa KKCZ , ne treba ponavljati... daleko ste vi bili  od tog dna...  

 

Ako si ti price koje su dolazile sa naše strane o finansiranju putem "marketinga"  ozbiljno shvatao,  to je onda tvoj problem... jbt, svi znamo kako se finansirate i Vi i mi, problem je samo to priznati ( ne mislim konkretno na tebe).

 

P.S: "mi" ( ja ne lično) kukakmo svaki prelazni rok, tako da je to sasvim normalno :classic_biggrin:

 

 

@Kronostime  ti jos uvek prenosis Twitt-ove ovog uzornog sledbenika&fana "pre bih navijao za 11 Hitlera "... jbt

Edited by Tri Korne Penal
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Pao huventud, real, pao pao. Pao fener. I svi se unesrecili evro titulama.

 

Sta bi ti dao da je vas klub pao tako 😭

Pao u smislu naseo da je ovaj nekakav ultra dobar trener. Videli smo na sta mu lici ekipa kad nema na svakoj poziciji Pantera i podjednako dobru zamenu

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Tri Korne Penal said:

 

Koliko smo mi nisko bili pali i sta se sve dešavalo sa KKCZ , ne treba ponavljati... daleko ste vi bili  od tog dna...  

 

Ako si ti price koje su dolazile sa naše strane o finansiranju putem "marketinga"  ozbiljno shvatao,  to je onda tvoj problem... jbt, svi znamo kako se finansirate i Vi i mi, problem je samo to priznati ( ne mislim konkretno na tebe).

 

P.S: "mi" ( ja ne lično) kukakmo svaki prelazni rok, tako da je to sasvim normalno :classic_biggrin:

 

Pa ti i ja se ustvari skroz slažemo.

 

Otkad nam je država rupa, jasno je čemu služe klubovi u njoj - za raznorazne malverzacije. S vremena na vreme se desi neka prava sportska priča, ali u globalu sve zavisi od nečijeg političkog miga.

 

Nije mi bila namera da dokazujem ko se više mučio, ko je više propadao, čija je ruka bila više vezana, samo sam reagovao na trenutnu histeriju i ogromno iznenađenje i nevericu na crveno beloj strani brda, kao da se ovo nikad ranije nije dešavalo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mfmilan said:

Navijači kluba čiji se uspon i dominacija perfektno poklapaju sa dolaskom njihovog vođe navijača na apsolutnu vlast nekome spočitavaju da je državni projekat?

 

Ali jedno je tačno u ovom upisu, nema stida..

Navijači čiji se uspon u svim sportovima poklapa sa raspadom SFRJ i svim što je došlo nakon toga spočitavaju .....

 

20220703_153530.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...