Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ovo izjave oko Lakersa kao kada bi neko rekao da lupam CSKA i Barsa u kosarci odradjuju brutalan posao a ovi iz Krke nemaju pojma, zamisli doveli Bookera da nosi namestaj po Sloveniji...

 

Ne znam da li trolujete ili sta ali to mi je vise posao za USA novinare da zabacuju kurtoazne izjave kako je GM Brooklyna sastavio sampionsku ekipu.

 

Kao sto je Griffin bio veliki GM dok je bio Lebron u CLE, kako je ovaj otisao on fakopa svaku fransizu.

 

 

 

 

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Adrian Wojnarowski

@wojespn

·

1m

Four-time All-Star guard Kemba Walker has agreed to a contract buyout with the Oklahoma City Thunder, and upon clearing waivers, plans to sign with the New York Knicks, sources tell ESPN.

 

 

Miki brži 2 desetinke 😄

 

 

Sve u svemu, kakva olupina, a koliko su ga ljudi ovde branili. Sad ako će opet da uzme neke ozbiljne pare, žai mi Niksa.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Marvin said:

Sucut druze  @oubrevo.

 

sve yavisi od visine & duzine, kao i uvek u zivotu.

ako je nesto kratko po godistu, tipa 1+1, jebe mi se koliko je love i sta 

 

kemba je za knickse vrj ako nije puno godina

1 minute ago, oubrevo. said:

kemba je za knickse vrj ako nije puno godina

 

Joca & Nidža Show s03e01 - Vojko V, VRH

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:


Evan je uzasan ugovor, 
 

 

meni je evan bljaki ali je ugovor isti koji je imao do sada, na dve godine. nije uzasan svakako. rouz je borderline uzasan ali posto igra za thibsa, onda je okej borderline.

 

 

ya ostalo se slazem

Link to comment
Share on other sites

sad bez zezanja 

-jeste da su knicksi osudjeni na rat za 6 do 8 pozicije, tako je kad neces da tankujes, kao sto oni nisu osim dva puta u zivotu 

 

 

 

ali 

 

 

kemba, rouz i vildoza je 200x bolje nego elfrid i rouz

 

bljaki fournier je 100-200 x bolje nego bullock

 

mitch lob i noel i taj je makar duplo bolje nego noel i taj 

 

plus quickley, barrett & ovi mladi 3&D grimes i defendor mcbride 

 

to je ipak napredak a thibsov inner dule vujosevic nece ischileti makar jos sezonu ili dve. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LordOfTerror said:

Ovo izjave oko Lakersa kao kada bi neko rekao da lupam CSKA i Barsa u kosarci odradjuju brutalan posao a ovi iz Krke nemaju pojma, zamisli doveli Bookera da nosi namestaj po Sloveniji...

 

Ne znam da li trolujete ili sta ali to mi je vise posao za USA novinare da zabacuju kurtoazne izjave kako je GM Brooklyna sastavio sampionsku ekipu.

 

Kao sto je Griffin bio veliki GM dok je bio Lebron u CLE, kako je ovaj otisao on fakopa svaku fransizu.

 

 

 

 

Pa nije bas tako lako napraviti dobar tim, tim koji napada titulu. Nije to 2k igrica.

Ovo poredjenje Barse i Krke ti nije na mjestu.

Koliko samo mogucnosti imas u NBA da napravis tim. Evo recimo GS do prije 10 godina je bio zajebancija pa uz pametan rad menadzmenta i draftovanje pravih igraca su napravili dinastiju uz naravno mogucnost da im dodje jedan KD kao FA.

Da je tako lako onda svako malo bi Lejkersi, NYK, Fila i recimo Boston imali brutalne ekipe. Lejkersima je trebalo nekoliko godina da se vrate, uz odlican skauting i povlacenje pravih poteza da se oslobodi salary cap i dovede Lebron uz mogucnost tada dolaska jos 2 Allstara ( jedan u trejdu a drugi kao FA ). 

Evo GM Lejkersa je bio Kupchak pa je lik prvih minuta prelaznog roka dao albatros ugovore Mozgovu i Dengu ( prvog se jedva rijesili, drugog waivovali i jos uvijek je na platnom spisku do sledeceg ljeta ). 

Evo sada su rizikovali sa Russom za koga vecina ovdje kaze da je teletabis, preplacen ali oni su se odlucili na taj potez i sada idu all in sa ovim FA. Na koliko samo komentara sam naisao da je dom za starce itd itd a kad bude nekog uspjeha bice to tim prepun superstarova.

 

Ovo za Grriffina mi nije jasno, kako je to zakopao svaku fransizu kad je Lebron dosao kad je on bio GM, igrali toliko finala, uzeli 1 titulu. Otisao prije nego sto je Lebron otisao. Isto tako postao GM NO i izabrao Ziona kao 1 pika, trejdovao AD za fenomenalan paket u datim okolnostima. Kako je to zakopao sve fransize nakon odlaska Lebrona?

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Pa nije bas tako lako napraviti dobar tim, tim koji napada titulu. Nije to 2k igrica.

Ovo poredjenje Barse i Krke ti nije na mjestu.

Koliko samo mogucnosti imas u NBA da napravis tim. Evo recimo GS do prije 10 godina je bio zajebancija pa uz pametan rad menadzmenta i draftovanje pravih igraca su napravili dinastiju uz naravno mogucnost da im dodje jedan KD kao FA.

Da je tako lako onda svako malo bi Lejkersi, NYK, Fila i recimo Boston imali brutalne ekipe. Lejkersima je trebalo nekoliko godina da se vrate, uz odlican skauting i povlacenje pravih poteza da se oslobodi salary cap i dovede Lebron uz mogucnost tada dolaska jos 2 Allstara ( jedan u trejdu a drugi kao FA ). 

Evo GM Lejkersa je bio Kupchak pa je lik prvih minuta prelaznog roka dao albatros ugovore Mozgovu i Dengu ( prvog se jedva rijesili, drugog waivovali i jos uvijek je na platnom spisku do sledeceg ljeta ). 

Evo sada su rizikovali sa Russom za koga vecina ovdje kaze da je teletabis, preplacen ali oni su se odlucili na taj potez i sada idu all in sa ovim FA. Na koliko samo komentara sam naisao da je dom za starce itd itd a kad bude nekog uspjeha bice to tim prepun superstarova.

 

Ovo za Grriffina mi nije jasno, kako je to zakopao svaku fransizu kad je Lebron dosao kad je on bio GM, igrali toliko finala, uzeli 1 titulu. Otisao prije nego sto je Lebron otisao. Isto tako postao GM NO i izabrao Ziona kao 1 pika, trejdovao AD za fenomenalan paket u datim okolnostima. Kako je to zakopao sve fransize nakon odlaska Lebrona?

Kakav crni GM...dosao Lebron da snima filmove i da mlati lovu,nece to sigurno raditi u Klivlendu. Prave tim iz zajebancije sa drugarima itd...sanse nema da uzmu prsten.

 

Verujem da ce GSW ici all in na jos jednog superstara, samo da vidimo ko ce to biti. Nadam se Kawhi..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 said:

Pa nije bas tako lako napraviti dobar tim, tim koji napada titulu. Nije to 2k igrica.

Ovo poredjenje Barse i Krke ti nije na mjestu.

Koliko samo mogucnosti imas u NBA da napravis tim. Evo recimo GS do prije 10 godina je bio zajebancija pa uz pametan rad menadzmenta i draftovanje pravih igraca su napravili dinastiju uz naravno mogucnost da im dodje jedan KD kao FA.

Da je tako lako onda svako malo bi Lejkersi, NYK, Fila i recimo Boston imali brutalne ekipe. Lejkersima je trebalo nekoliko godina da se vrate, uz odlican skauting i povlacenje pravih poteza da se oslobodi salary cap i dovede Lebron uz mogucnost tada dolaska jos 2 Allstara ( jedan u trejdu a drugi kao FA ). 

Evo GM Lejkersa je bio Kupchak pa je lik prvih minuta prelaznog roka dao albatros ugovore Mozgovu i Dengu ( prvog se jedva rijesili, drugog waivovali i jos uvijek je na platnom spisku do sledeceg ljeta ). 

Evo sada su rizikovali sa Russom za koga vecina ovdje kaze da je teletabis, preplacen ali oni su se odlucili na taj potez i sada idu all in sa ovim FA. Na koliko samo komentara sam naisao da je dom za starce itd itd a kad bude nekog uspjeha bice to tim prepun superstarova.

 

Ovo za Grriffina mi nije jasno, kako je to zakopao svaku fransizu kad je Lebron dosao kad je on bio GM, igrali toliko finala, uzeli 1 titulu. Otisao prije nego sto je Lebron otisao. Isto tako postao GM NO i izabrao Ziona kao 1 pika, trejdovao AD za fenomenalan paket u datim okolnostima. Kako je to zakopao sve fransize nakon odlaska Lebrona?

Svaka mu čast za izbor Ziona, izuzetno mudar i pametan potez. Jedan je od retkih GM-ova koji bi se na ovo odlučio

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...