Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

Ispravna odluka sudaca. Tačno se vidi da je Galman imao posed na zemlji u jednom momentu. Posle toga više nije bitno šta se dešava. 

 

Inače sam navijao da izgube. Ovako su usrali nekih pet ili šest mesta na draftu. A i ne mogu da navijam za Filadelfiju čak ni u ovakvom slučaju. 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se mada mislim da to Aaron uzima lagano ukoliko danas ne fail-uje zestoko.

 

Josh je imao onaj susni period od 3-4 utakmice kada su ih Titansi samleli posle COVID odlaganja pa je tad prestalo da se prica o njemu kao MVP kandidatu. Mahomes je u konvrzaciji jer ono, prosto mora da bude sto zbog W-L skora sto zbog bacenih jardi, ali i on je imao nekoliko zabrinjavajucih utakmica (doduse ne u seriji kao Josh) dok je Aaronu jedini los mec ove sezone ono gostovanje Bucsima.

Link to comment
Share on other sites

Brejdi u odlicnoj formi ali pitanje je dal ga ofanzivna linija moze zastiti u plejofu tj dati mu dovoljno vremena.
Evans valjda nije ozb povrijedjen.
Brown odlican u zadnje vrijeme.
Najbolje mi djeluje sa Godwinom konekcija.
 
Odbrana i ofanzivna linija su mi najveci znak pitanja
Ofanzivna linija je večeras generalno bila sasvim dobra i obezbeđivali su sasvim dovoljno vremena za pas, mada Atlanta verovatno i nije neki reper.

Odbrana je sa druge strane imala nekoliko baš ogromnih propusta koji u PO protiv jačeg protivnika mogu biti fatalni jer neće napad uvek moći da isporuči ovoliko poena.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, We lose every week said:

Meni mnogo krivo sad što Dalas nije pobedio, čisto zato što bi nakon onog sinoć Skip bio zabavniji od bilo kog sportkosg talk show-a unazad deset godina.

 

I ja ovo pomislih sinoć, čak sam navijao da im sudije dodele fumble.

 

Inače, sad svi napadaju Pedersona, a napadali bi ga i da je pobedio. Samo da je pametnije rekao posle meča da je razlog što je sklonio Hurtsa bio što je DL Washingtona urnisao njegov sklepani OL, pa je hteo iskusnijeg QB i da zaštiti Hurtsa od povrede sve bi brže prošlo. Umesto toga on kaže Sudfeld dao bolju šansu za pobedu što je smejurija, pa sad Florio kuka zbog svojih bednih Giantsa koji jesu lošiji od Washingtona. Ovi barem imaju nerealan DL, ja jedva čekam da vidim kako će pokušavati da love Bradyja, pogotovo Chase Young-Donovan Smith matchup.

 

Ovako Phily ima 6. pik, a da su dobili imali bi 9. Ne znam šta se svi čude. 

Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...