Jump to content

NFL - Season 2020


Xpert

Recommended Posts

giphy.gif
Imao sam flesbekove simoc. Na 2008u. Ako se umuljate u PO, ima da bude Ilija Mening sezona ona. Jaka odbrana, prosecan napad, kilavo se uslo u PO a onda pun gas. Narocito sto izuzev Sejntsa, ni Pekersi ni Sihoksi ni Remsi ni Bakaniirsi ne deluju nepobedivo... Daleko bilo al nije nemoguce da se cudo ponovi. :D maltene se radujem sto necemo uci u PO najverovatnije. :D
Link to comment
Share on other sites

belicik je malo zategao odbranu, spec tim tradicionalno odlican, ali napad je previse ocajan. juce su dva najproduktivnija hvataca bili ganer olsevski i soni misel - toliko o eventualnom ulasku u plej of, a kamoli o nekom vecem iznenadjenju. ova sezona treba da se iskoristi da igraci sa prethodna dva drafta udju u sistem, narocito makar jedan od dva tajt enda.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da je ipak manje realno da se umuvamo u PO, pogotovo kad se pogledaju preostali protivnici... ipak meni je prilično fascinantno da smo u poziciji da budemo iznad 50% s obzirom na dostupan igrački kadar i na okolnosti sa kojima smo ušli u ovu sezonu...s druge strane, gotovo da nema tima koji nije osakaćen povredama, Covidom i inim sranjima koje prate ovu sezonu...

Sposobnost Belichick-a da od govana napravi pitu je zaista jedinstvena... treba biti poseban lik da bi se u ovom poslu zauzdao ego pojedinca i da se napravi funkcionalna i smislena celina...

I još da pohvalim Giantse (bez obzira na averziju koju imam prema njima)... biti 0-5 i 1-7 i doći u poziciju da se bude legit contender za PO može samo tim koji ima karakter, bez obzira što NFC East liči na šta liči...uvek skidam kapu onim koji igraju da pobede bez obzira na okolnosti nasuprot onima koji tankuju/kalkulišu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako su Chargersi izgledali protiv Patsa, tako su Patsi izgledali protiv Ramsa. Nemocno.

 

Patsi imaju samo jedan nacin da pobede utakmicu, a to je da povedu i onda odrzavaju tu prednost. Naravno, ukljucivanje D/ST je samo bonus. Cim se juri rezultat i potrebno je bacati loptu, tu je kraj. Newton je kriminalan, ali ga se Bill, iz nekog razloga, ne odrice. Cak i da je Stidham losiji od Newtona, sta imamo da izgubimo? Plejofa nema, od Cam-a znamo sta mozemo ocekivati, nek decko odigra preostale utakmice, cisto da vidimo kako izgleda kao starter. Cela nedelja pripreme sa starterima i nek krene.

 

Naravno, nocas nije samo napad bio problem. Odbrana, pre svega od trcanja, je bila sramotna. OL Ramsa je bukvalno pomerala nase defanzivce kao da su cunjevi i otvarala ogromne rupe Akersu. Nekoliko plejeva sam iskljucivo gledao snap i borbu na liniji. Svaki put OL izgura nase bar 2-3 jarda unazad. Kao da je bilo takmicenje razlicitih rangova takmicenja.

 

Dobra stvar je sto ima dosta prostora u cap-u, ali i uzasno puno rupa koje treba popuniti. QB primarno, pa WR, TE, DL, LB...

Edited by Xpert
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Xpert locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...