Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Гобеља вади маст бившем клубу да виде људи како је лако зарадити 250К, једном пас противничком играчу у ноге, једном лопту назад и тако у круг. А да, има и оно кад се ослободи лопте показује рукицом каскајући и као нешто прича.🤢

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, vepar said:

Opet poklonjen penal... 

 

A mi se blamirali i proglasili svetskom nepravdom jer nam nisu svirali korner protiv Milana

Znaci treba nase igrace ubiti da bi nam dosudili penal?I da bi bio opravdan?Nema veze sto je lopta pogodila u ruku igraca Napretka.

Ovim ne kazem da nema izmisljenih penala za nas al preteruje se da je svaki penal poklonjen.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Константин said:

А теби све то нормално, да отаљамо 3 бода, да млади не одиграју ништа против ових балвана и тако то...

Nisam video nista novo, nit mozes ti il ja da nesto promenimo, tako da samo moz da seremo ovde. 

Deki radi sa onim sto ima, evidentno je da nema sta puno da ponude ovi mladji igraci.

A u vezi otaljavanja valjda je i tebi jasno sta je vaznije, bas me zabole za jedan mec na usranom terenu, malo dodamo gas i punimo bilo koga pa i Napredak.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Nikolić bio sasvim dobar danas, posebno u drugom poluvremenu. Za razliku od Gavrića koji je opet bio nevidljiv. I Petrović je odigrao solidno u oba pravca, ništa lošije od Sanoga. Teren je stvarno bio težak za igru.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Manoly said:

Nisam video nista novo, nit mozes ti il ja da nesto promenimo, tako da samo moz da seremo ovde. 

Deki radi sa onim sto ima, evidentno je da nema sta puno da ponude ovi mladji igraci.

A u vezi otaljavanja valjda je i tebi jasno sta je vaznije, bas me zabole za jedan mec na usranom terenu, malo dodamo gas i punimo bilo koga pa i Napredak.

 

Требао си да навијаш за неки мањи клуб...

Није отаљавање само по себи проблем, него недостатак жеље код младих играча да направе разлику у бедној домаћој лиги, а добијају шансу као никада!

Видим има их и да су задовољни!?:classic_laugh: Ти момци нису дали ни један гол, нису направили ни један дриблинг, ни једну асистенцију ни било шта фудбалско вриједно помена. Против Напретка. Некада би се нашао бар један из клуба да им извуче уши и објасни им шта треба да раде ако хоће даље. А тек она рикверц сподоба на лијевом беку, био би извиждан да би сам изишао са терена камоли да неко помисли да му стави капитенску траку...

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, vepar said:

Opet poklonjen penal... 

 

A mi se blamirali i proglasili svetskom nepravdom jer nam nisu svirali korner protiv Milana

 

Kako igranje rukom nije penal? Jel se gleda utakmica il se citaju komentari na blicu i kuriru?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Da li stvarno mislite da nama treba pomoc sudija da dobijemo Napredak?

Ova liga je tesko smece sa 20 klubova umesto da se napravi kao u Hrvatskoj gde bi bilo 10 ekipa i gde bi se igralo po sistemu.Zasluzena pobeda naseg kluba vreme je da u sredu overimo titulu

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Константин said:

 

Требао си да навијаш за неки мањи клуб...

 

Ti mi reci leba ti.

Mogao bi stvarno da preskocis ovakve glupave komentare koje generalno ostavljas i time seres po drugima koji pisu ovde.

Ima svako pravo da pise sta misli, al ti si stvarno udavio gnjurca sa ovim "savetima" i objasnjavanju sta i kako. Nisi ti tolike pameti, znas...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manoly said:

Ti mi reci leba ti.

Mogao bi stvarno da preskocis ovakve glupave komentare koje generalno ostavljas i time seres po drugima koji pisu ovde.

Ima svako pravo da pise sta misli, al ti si stvarno udavio gnjurca sa ovim "savetima" i objasnjavanju sta i kako. Nisi ti tolike pameti, znas...

 

Izvini, ali pravilnikom 4uma nije zabranjeno biti glup :wink2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Manoly said:

Ti mi reci leba ti.

Mogao bi stvarno da preskocis ovakve glupave komentare koje generalno ostavljas i time seres po drugima koji pisu ovde.

Ima svako pravo da pise sta misli, al ti si stvarno udavio gnjurca sa ovim "savetima" i objasnjavanju sta i kako. Nisi ti tolike pameti, znas...

Сви пишу ваљда оно што мисле, ни овај пут ништа лично, само си ти налетио. Иритира то задовољство са 3 бода и равнодушност са никаквим наступима младих играча (чак има и похвала). У никад јаднијој лиги гдје више од пола екипа не изгледају боље од ИМТ-а рецимо. Као што рекох ни дриблинг, ни гол, ни асистенција ни било шта фудбалско са толико пружених шанси и сад треба да кажемо ок!? Тек појављивање балвана који увијек подсјете на мафијашке комбинације са њиховим великим платама, да не коментаришем.

Иде дерби. Ја нећу бити задовољан ако опет буде нека шуњалица па овјеримо титулу са 0-0 или 1-1. Ова екипа је показала да може да игра озбиљан фудбал и интересује ме озбиљан приступ свих играча 90', нападачки фудбал и наравно побједа. Некада то није било потребно да се наглашава...

 

8 hours ago, John Dies at the End said:

 

Izvini, ali pravilnikom 4uma nije zabranjeno biti glup :wink2:

Тачно, овај твој пост је живи доказ.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Markoss said:

 

Kako igranje rukom nije penal? Jel se gleda utakmica il se citaju komentari na blicu i kuriru?

 

Gledao sam mec, lopta ga je pogodila u rame... sad ako se u danasnjem fudbalu i to svira kao penal onda ok

 

Sto se tice mladih igraca, slazem se, u losoj su formi i deluje da se ne trude... a nikad nisu imali vise minuta

 

Naravno, nasa omladinska skola je prilicno losa i potpuno mi je neverovatno da Partizan ima toliko bolje klince... da li je problem u selekciji ili se bas lose radi na nihovom razvoju

 

Link to comment
Share on other sites

Мени било превише и ово из интервјуа:

 

Quote

 

„SAMO SE U FUDBALU PRIČA O NAČINU IGRE, U OSTALIM SPORTOVIMA SE GLEDA REZULTAT“

Opet morate da se vratite na reči Marka Nikolića?

„On je jednom prilikom to odlično rekao. Samo u fudbalu se daje ocena da li si igrao dobro ili loše, bez obzira na rezultat. U ostalim sportovima to nije slučaj. Vi ćete u košaraci imati rezultat, ne znate da li se igralo ofanzivno ili defanzivno. Tako je i u rukometu, vaterpolu... Najviše se u Srbiji gleda i komentariše. Dobio si sa 3:0, ali je igra bila nikakva. To je stvar iz koje ne možemo da izađemo. Nama odgovara da pričamo kako smo izgubili utakmicu, ali smo igrali lepo. Ja sam za to da uopšte ne igramo lepo, samo da dobijemo meč. To je moja filozofija. Rezultat je merilo svega. Niko te ne pita kako si do njega došao. Nekada ne možeš da igraš lepo, imaš protivnika. To je Marko jednom prilikom lepo objasnio. Pametan je i sjajan stručnjak. Mi treba da gajimo njega, kao i Saleta Stanojevića. Ali mi nećemo gajiti takve trener, jer ima tamo neki... Uvek je taj drugi bolji“.

 

 

Е мој Милојевићу, зато смо и били гдје смо били што смо гајили приступ и филозофију таквих као што си ти, Станојевић и слични које хвалиш. Динамо који некада није био ништа у Европи избаци Тотенхем а ти си правдао 0:9, овог што су га рибари и конобари избацили да не помињем. Само ти настави да радиш, да што дуже останеш на Саудијском полуострву.

2 смо света различита Сисоје, Звезда је нешто друго...

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, vepar said:

 

Gledao sam mec, lopta ga je pogodila u rame... sad ako se u danasnjem fudbalu i to svira kao penal onda ok

 

Sto se tice mladih igraca, slazem se, u losoj su formi i deluje da se ne trude... a nikad nisu imali vise minuta

 

Naravno, nasa omladinska skola je prilicno losa i potpuno mi je neverovatno da Partizan ima toliko bolje klince... da li je problem u selekciji ili se bas lose radi na nihovom razvoju

 

rame kao u Milanu

A983A148-D498-4475-8ED9-53F5F6C51DB2.jpeg

DBC438C8-1AF1-4E16-940C-CBC1DE6762D1.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...