Jump to content

Reprezentacija Srbije


sohorozo

Recommended Posts

14 minutes ago, vlaDixXx said:

Igra ko je bolji. 

(ali ne kod nas,

zato imamo takve rezultate) 

 

Ovu sezonu Kk i Fk CZV  pogodio sam jos letos, sta ce biti,

zato sto sam realno sagledao sta moze biti na osnovu rostera. 

To i nije bilo teško pogoditi

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Constantin said:

Reče mi jedan čo'jek, na jednome mestu....golman Partizana, Aleksandar Jovanović možda postane golman Kiparskog nacionalnog tima. Da li je pravno moguće ?

E...da...Piksi prelazi na 4-2-3-1 i poslao poziv Kosti Nedeljkoviću za sledeće dve prijateljske...

Jovanović je ušao na jednoj utakmci sa Ukrajinom na teren pa sumnjma da može na Kipar

Nedeljković jedini može da igra desnog beka i treba ga zvati u A tim ali ne da se očekuje da nam on reši sve probleme

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo sa Nedeljkovićem mnogo više liči na burek novinarstvo i Terzino "roba u izlog". Prvo na dve prijateljske, zatim možda i u 22 na EP, a onda na leto "nažalost, nismo mogli da pariramo tako dobroj ponudi..." uz brisanje suza svežnjem novčanica.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Stiletto said:

Meni ovo sa Nedeljkovićem mnogo više liči na burek novinarstvo i Terzino "roba u izlog". Prvo na dve prijateljske, zatim možda i u 22 na EP, a onda na leto "nažalost, nismo mogli da pariramo tako dobroj ponudi..." uz brisanje suza svežnjem novčanica.

to je ustaljeno, mnogo manje kvalitetni igrači su to prošli a od Koste možda i ispadne dobar igrač

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Barkley#34 said:

Ko će biti levi bek u formaciji?

 

Di će sa Sergejom, jedan od dvojice centralnih?

Levu stranu mozemo jos i da skrpimo nekako. Mladenovic, Aleksa Terzic, Ristic je u zadnje vreme poceo da igra za Celtu posle povrede... Cak je i Kostic u pocetku karijere u Frankfurtu igrao na toj poziciji

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Ko će biti levi bek u formaciji?

 

Di će sa Sergejom, jedan od dvojice centralnih?

 

Ja bih licno gurao Aleksu Terzica. Meni se, za razliku od ostalih, svideo pokusaj sa njim u Madjarskoj. Napravio je kardinalnu gresku kod prvog gola Madjara, ali je u napadu funkcionisao sasvim dobro.

 

S druge strane, misli  da Kostic ne moze ovo da igra nikako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Да видимо и шта ће да испадне од овог Јан Карло Симића. Како пишу навијачи Милана очекује га озбиљна минутажа у наставку сезоне. Хвала богу он је некако већ капарисан од нашег савеза па ако испадне од њега неки користан играч ето користи. Може да игра и бека али и у средини као дефанзивни везни за коју позицију га и планирају у Милану. Клиња има само 18 година. 

 

Костић на класичног бека није добро сигурно. Ако се планира прелазак на 4 позади верујем да ће пре Терзић ту упасти него неко од ових што су до сада играли фул бекове, Жиле, Костић.

Edited by dzoneee
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam previse gledao Nedeljkovica, sigurno ovde ima 1000 ljudi koji su ga gledali vise od mene, ali onih par jakih utakmica koje sam video ne obecavaju, a trenutno sigurno nema kvalitet za startnih 11 reprezentacije.

 

I pored toga sto nam je krater na desnom beku.

 

Birmancevic ili tako neko ko nikad nece dobiti poziv su sigurno bolji izbor za desnog wing backa.

Link to comment
Share on other sites

ne znam šta si gledao ali je Nedeljković u 98% situacija odigrao kao pravi bek, ni jedan mu se protivnik nije naigrao i pravio višak po toj strani, za igru napred potrebno je da i ekipa zna da odigra prema napred a ne da Bukari carini loptu a Mićko je vraća nazad i kad se Kosta ubaci u napad

naravno nije još igrač koji prvai razliku na terenu a i ne igra takvu poziciju ali za početak je dovoljno da zatvara svoju stranu i tako pomaže odbrani, prostora za napredak ima i naravno mora još puno da radi pogotovo u poboljšanju centaršuta i igre glavom ali mi na toj poziciji već 10 godina nemamo normalnog igrača nego "glumce" kojima treneri dodeljuju tu ulogu iako im to nije primarna pozicija a neki je nikad pre nisu ni igrali.

Link to comment
Share on other sites

Umesto sto daje novogodisnje intervjue(Piksi)

bolje da iskoristi "zicer" situaciju 

 

Mali Pavlovic iz Bajerna,

je na odmoru u Beogradu

 

valjda standardni clan Bajerna moze da igra

pre rezerva Fulama,Sasuola,Panatenaikosa

 

 

1.png

 

 

 

 

Edited by vlaDixXx
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...