Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

8 minutes ago, Šarac said:

Kakve veze ima pripremljenost sa otkrivenom anomalijom na srcu, nema veze jedno sa drugim.

Srecom to je reseno na obostranu korist, cak sta vise u korist igraca i njegovog zdravlja i buduce karijere. 

Izvinjavam se, mislio sam da se radi o fizickoj nepripremljenosti. Nijesam redovno citao temu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kokodakalo said:

Poenta i jeste da ako ima anomaliju ne sme da radi sa velikim opterecenjem. Predpostavljam da je jako malo radio otkad mu je dijagnostifikovan problem.

Pa to se i otkrilo kod nas, otuda i zabrana treniranja dok se problem nije resio. Sada ce se postepeno uvoditi u rad, nije srce zub koji se pokvari, pa se ocisti karijes,napuni i posle dva sata udri po pecenju ponovo. Da ne tupimo o necemu sto niko od nas ovde nije strucan, samo laicki prenosim. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Ajmo malo i jos nekih novosti po zavrsetku priprema na Kopaoniku.

 

- danas je bio povratak, valjda dan ili dva pauze, nisam siguran,

- dve prijateljske utakmice pre odlaska u Tursku, Rumuni i FmP ( Radnicki Basket),

- neki igraci prevazisli ocekivanja sto se tice fizicke spreme,

- opet par njih je bas imalo problem da izdrze tempo i intezitet, ( imena poznata autoru ovog teksta i iz respekta prema igracima  da ne osvanu u Maxsportu i u ostalim sljam portalima bicete  uskraceni za ovaj info)  i par puta bili na postedi, da bi mogli da izdrze nastavak priprema,

- Nnoko ce poceti sa trenizima ali u vrlo laganom ritmu, imace puno da nadoknadi ali je Sasa insistirao da ostane i nadoknadi izgubljeno,

- mnogo se vodilo racuna o higijeni i bezbednosti, posebne mere za salu  ( dezinfekcija pre svakog treninga) , 

- radilo se dva puta dnevo po dva i po sata svaki trening ( pravilo Zagoracevog sindikata jos nije usvojeno o duzini treninga,, o kolicini banana na trpezi nisam pitao, i svi su bili u dvokrevetnim sobama,)  

- izmedju treninga video analize

- ponavljam se od prosli put, ali nikakvo zezanje ili prica nije dozovljena tokom treninga, nikakve igrice ili sale, totalna koncentracija na rad i trening.

- postoji ozbiljna zabrinutost oko toga kako ce se bilo kakvo takmicenje odigrati, kako se zastiti od protivnickih timova koji dodju da igraju a nisu se testirali ili ne primenjuju mere kao nasi, pa moze doci do zarazavanja ( primer cibone i Igokea)

- mnogo je igraca ponudjeno Obradovicu, jos uvek vaga i bira, ali da ce se  dovesti jos neki igrac to je sigurno (  verovatno je ovo jedino sto interesuje forum pa sam ostavio za kraj)

 

 

Ovaj slabije pripremljen, garant Kuridza, ima ona slika gde gleda u kondicionog sav narogusen i izgleda da ce nekom da j mater😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, John Terry said:

Kako je reseno? Popravili su mu anomaliju na srcu? Kako? Mozes li mi malo preciznije objasniti?

Nisam kardiolog, verovatno je popio par brufena i sve se resilo. 

Imas izjavu trenera da ce se prikljuciti treninzima u Bg, malo manje reality programa i zadiranja u lekarske kartone , jel treba i dijagnoza i rendgen snimke da okacim ovde da bi "konzilijum forumski " procenio da li je sposoban ili nije za igranje i od cega je "bolovao". Dobio je zeleno svetlo da moze da trenira a da ne ugrozi svoje zdravlje. Ni prvi ni poslednji igrac koji je imao takvih problema i koji i dan danas su vrhunski sportisti. Da se ne prati nas klub sa ovolikom paznjom moglo je da prodje i neopazeno i da se kaze da je zglob iskrenuo pa ce biti odsutan dobro poznatih 14 dana. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znaci ulazimo u sezonu sa dva rekovalescenta. Valjda se prvo radi medicinski  testovi pa se onda potpisuje ugovor.  Kuzmic nam je usro proslu sezonu, postoji mogucnost Nkoko ovu. Kuzmicu se morao dati otkaz na polusezoni.

 

Izbacujemo nasu decu zbog ove zajebancije, neki potezi mi uopste nisu razumni. Ristic je otisao u Bresu i prakticno od tri godine ugovora smo dobili nista. Apica smo imali na jednom mecu sad je u Buducnosti  a tako ce zavrsiti i Djordjevic. Jovanovic lep a glup, igrom slucaja je uzeo cenim oko 550k ni kriv ni duzan. Gista, Brauna da ne spominjem..mnogo promasaja za 2-3 sezone..

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Nisam kardiolog, verovatno je popio par brufena i sve se resilo. 

Imas izjavu trenera da ce se prikljuciti treninzima u Bg, malo manje reality programa i zadiranja u lekarske kartone , jel treba i dijagnoza i rendgen snimke da okacim ovde da bi "konzilijum forumski " procenio da li je sposoban ili nije za igranje i od cega je "bolovao".

 

Ne treba, ali ne treba ni pasivno-agresivni odgovor. Ako neces da mi odgovoris, tvoje je pravo, nemoj. Nisam nikakav forumski konzilijum, ali ipak znam da se takve stvari ne resavaju bas tako lako. Srcani problemi nisu zajebancija, pa me je zanimalo ovo sto si napisao u prethodnom upisu, konkretno ovo "cak sta vise u korist igraca i njegovog zdravlja i buduce karijere. " Znaci resili su mu srcane problemi i na dalje ih nece imati. Kako? To je bilo pitanje.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Šarac said:

Ajmo malo i jos nekih novosti po zavrsetku priprema na Kopaoniku.

 

- danas je bio povratak, valjda dan ili dva pauze, nisam siguran,

- dve prijateljske utakmice pre odlaska u Tursku, Rumuni i FmP ( Radnicki Basket),

- neki igraci prevazisli ocekivanja sto se tice fizicke spreme,

- opet par njih je bas imalo problem da izdrze tempo i intezitet, ( imena poznata autoru ovog teksta i iz respekta prema igracima  da ne osvanu u Maxsportu i u ostalim sljam portalima bicete  uskraceni za ovaj info)  i par puta bili na postedi, da bi mogli da izdrze nastavak priprema,

- Nnoko ce poceti sa trenizima ali u vrlo laganom ritmu, imace puno da nadoknadi ali je Sasa insistirao da ostane i nadoknadi izgubljeno,

- mnogo se vodilo racuna o higijeni i bezbednosti, posebne mere za salu  ( dezinfekcija pre svakog treninga) , 

- radilo se dva puta dnevo po dva i po sata svaki trening ( pravilo Zagoracevog sindikata jos nije usvojeno o duzini treninga,, o kolicini banana na trpezi nisam pitao, i svi su bili u dvokrevetnim sobama,)  

- izmedju treninga video analize

- ponavljam se od prosli put, ali nikakvo zezanje ili prica nije dozovljena tokom treninga, nikakve igrice ili sale, totalna koncentracija na rad i trening.

- postoji ozbiljna zabrinutost oko toga kako ce se bilo kakvo takmicenje odigrati, kako se zastiti od protivnickih timova koji dodju da igraju a nisu se testirali ili ne primenjuju mere kao nasi, pa moze doci do zarazavanja ( primer cibone i Igokea)

- mnogo je igraca ponudjeno Obradovicu, jos uvek vaga i bira, ali da ce se  dovesti jos neki igrac to je sigurno (  verovatno je ovo jedino sto interesuje forum pa sam ostavio za kraj)

 

 

 

Kako ti izgledaju novi bekovi, ako si gledao treninge? 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, kokodakalo said:

Ne mogu da verujem sta ljudi sebi daju za pravo.

Sarac dodje i iznese saznanja koja su nam vecini nepoznata i koja nam svima znace i onda mora da se brani, jer ga ljudi napadaju, ne znam ni zbog cega.

Nisi od juče na forumu...

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, LosmiSK said:

Znaci ulazimo u sezonu sa dva rekovalescenta. Valjda se prvo radi medicinski  testovi pa se onda potpisuje ugovor.  Kuzmic nam je usro proslu sezonu, postoji mogucnost Nkoko ovu. Kuzmicu se morao dati otkaz na polusezoni.

 

Izbacujemo nasu decu zbog ove zajebancije, neki potezi mi uopste nisu razumni. Ristic je otisao u Bresu i prakticno od tri godine ugovora smo dobili nista. Apica smo imali na jednom mecu sad je u Buducnosti  a tako ce zavrsiti i Djordjevic. Jovanovic lep a glup, igrom slucaja je uzeo cenim oko 550k ni kriv ni duzan. Gista, Brauna da ne spominjem..mnogo promasaja za 2-3 sezone..

bez panike. ako zatreba tu je dobri stime, veliki zvezdas.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

ne znam kako planiraju da se ista odigra ove sezone.. u svakom trenutko svaki igrac iz svakog tima moze satro da se zarazi, i to onda povlaci izolaciju celog tima itd..

A i kad se igrac oporavi, opet ce trebati vreme da se udje u trenizni proces itd. Uz dosta vecu paznju i opreznost. Bice tesitrani pre svake utakmice sigurno..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...