Jump to content

KK Crvena Zvezda u sezoni 2020/21


Tomiprunet

Prognoza na dan 10.04  

65 members have voted

  1. 1. Da li KKCZ osvaja ABA ligu?

    • Da, bićemo šampioni
    • Ne, loši smo ove sezone
    • Ne znam, još uvek nisam siguran

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

PG:                           ,   
SG:                           ,
SF:                           ,
PF: Nemanja Bjelica,
C : Nnoko, 

 

(

 

- Mama, možemo li da uzmemo Bjelicu?

- Ne može, imamo već Bjelicu kod kuće.

 

Bjelica kod kuće

 

Spoiler

Bjelica.jpg

 

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal ste realni, ali moze Bjelica, a moze i Nedovic. Moze i Jovic ako bude zdrav cele sezone (znaci, ne moze), a moze sto se mene tice i Avramovic. Nevolja je sto u nasem plateznom rangu tesko mozemo preko da nadjemo domaceg igraca koji bi nam bio adekvatno pojacanje. Nasi igraci u inozemstvu imaju visoku reputaciju i odlicne ugovore. Tako da ostaje neko bunarenje. Od ovih mladjih Ilic iz Igokee bi bio prvoklasan ubod, prizivao sam ga i proslog leta kad se nije mnogo verovalo u njega, a pitanje je da li bi nam sad bio dostupan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:



Smatram da je na kraju odlučila prednost domaćeg terena jer su u pitanju dvije ekipe sličnog kvaliteta pa na kraju u tim duelima odlučuju nijanse jer su skoro svi mečevi u seriji stali na 1 ili 2 lopte. Dosta je značilo i za Zvezdu sto uporedo sa ABA finalom nijesu igrali i završnicu EL reg. sezone pa su se mogli adekvatno pripremiti za svaki meč. Obje su ekipe imale svoje šanse za brejk do kojeg na kraju nije došao niko u finalnoj seriji.

 

Bez zelje da te uvredim licno ili tvoj post ali moram da reagujem na ovu neistinu.

 

Ovo je kao kad bi rekao i onaj cuveni mec u Podgorici je bio na jedan zicer Lesora od toga da Zvezda dobije.

U fazonu ko vas jebe sto Lesor nije dao zicer ili suter Feldin otvorenu trojku, a to sto Gordic vuce za dres Feldina jbg to se ne sudi, ili Sehovic ima blanko dozvolu za sekirice kad mu se prohte. 

Tako da samo da ispravim ove utakmice su silom prilika bile na jednu loptu, nikako zbog istovetnog kvaliteta oba tima. 

 

Znaci vi sutnete 200 bacanja, sudija svira nepostojece faulove kad se Lojd skloni od kontakta i onda hajde da analiziramo bilo gusto na jednu loptu, dobar mec. 

  • Like 18
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Kad smo kod avangarde sta kaze komsijski forum jel su u zalosti 😄 @Sector @Losmi17 

 

Uf... beraci pamuka ( doduše ovo posle fudbalskog kupa,  ali mi je najupecativljije ) , pobedila logistika, imamo minimum duplo jaci I skuplji tim ... Miloje nemac pojma, Radonja nemac pojma... igrali smo rukometnu odbranu...itd 

 

:classic_biggrin:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Prema statistici iz njihovih zajedničkih dana u Budućnosti i Zvezdi, Simonović i Radonjić zajedno su osvojili čak 13. trofej.

"Uf, ne znam broj napamet. Zaista smo mnogo osvojili. Fenomenalan je osećaj i nadam se da ćemo nastaviti".

Simonović ima ugovor i za sledeću sezonu.

"Ugovor traje još godinu dana i cilj je da to odigram i da sve bude kako treba", nasmejano je poručio ljubimac Delija,

koji je pokazao da odlično zna šta i kada je potrebno za uspeh.

 

Jedna dilema manje ...

  • Like 1
  • Tuzno 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...