Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

hej, nije nista maliciozno, samo sto je covek 40 godina star (a u avgustu puni 41)  i imao je ozbiljnu povredu od koje se vec dugo oporavlja. i bilo bi dobro da se pod svojim uslovima penzionise, a ne da ispada u R1 ili R2 kao Endi sad, gde ga svaka susa pobedjuje. a gde ces logicnije nego u svom rodnom gradu. bolje tu nego da mu prosli Wimbldon ostane kao poslednji turnir.

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam bas. pre mi deluje kao neko ko zeli da pod svojim uslovima zavrsi karijeru: da se najpre zaleci, odigra na nekom solidnom nivou svoj poslednji turnir i onda kaze zbogom, a ne da ga povreda primora da se nikad ne vrati. on u svakom slucaju mora da sredi svoju nogu/koleno zbog normalnog "civilnog" zivota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa meni bas on deluje kao neko ko zeli jos da igra tenis, kao neko ko zeli da odigra sigurno jos jedan Wimbledon.

A da sredi koleno za normalan civilni zivot je mogao i u penziji.

Preozbiljan je proces oporavka da bi on prosao kroz sve to, a da zna da ce odigrati u najboljem slucaju 5 meceva...

Link to comment
Share on other sites

Ah ok sorry tacno, nije me turnir u Bazelu nikad interesovao mnogo priznajem (kao ni LC btw) pa ni ne znam kad je, mislla sam da je pre, LC je negde na jesen valjda

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

:smiley50:

 

Clarification: #Federer will not return to Basel. He will play the Basel tournament, which makes his return to the calendar. Roger Federer hopes to return to the circuit sooner. He will play the Laver Cup in September. And wants to play the season on hard, even on grass.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Boxy said:

Eh da se jednom desi da djokofan ne naglasava kako ga LC ne zanima :classic_rolleyes:

pa sta se onda cudis sto ne znam kada su ta dva tako vazna turnira :classic_smile:

Eto jednom sam htela malo da te obradujem sa recima da nece Feki da oglasi odlazak u penziju u Bazelu ali ne da mi se :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ciao said:

pa sta se onda cudis sto ne znam kada su ta dva tako vazna turnira :classic_smile:

Eto jednom sam htela malo da te obradujem sa recima da nece Feki da oglasi odlazak u penziju u Bazelu ali ne da mi se :classic_smile:

 

Ako te nesto ne zanima i ne znas tacno detalje, onda ne treba ni da  komentarises tako samouvereno :classic_rolleyes: 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...