Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Grejem Norton cesto komentarise, ali oni se uglavnom sprdaju jer su najgori, da imaju pesmu kontendera da vidis kako bi se uozbiljili. I generalno je tako za "nebitna" takmicenja u svakoj sferi - raspadas se, nije bitno, osvojis, trofej je trofej

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Milica said:

Ne znam cemu omalovazavanje gej foruma? Ljudi tamo pisu o svemu kao i mi ovde, nisu nista manje vredni od nas. 

Ako bih trebala iz nekog razloga da  u grupi momaka nadjem onog koji je gej ja bih se obratila za pomoc mom prijatelju geju da mi ga pronadje :classic_smile:

 

 

 

Postoji razlika izmedju omalozavanja i uzimanje onoga sto se pise na nekom forumu kao neki akisom, neka nepobitna istina, a to je ono sto si ti uradila.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, McLeod said:

Sta je problem s tim?

Nista nije problem, stavise, njegovo priznanje bi jako pomoglo mladim momcima istog opredeljenja da prestanu da se muce ziveci dvostruki zivot. 

Mozda ga sponzori ohrabre da to ucini... 

1 hour ago, Boxy said:

Postoji razlika izmedju omalozavanja i uzimanje onoga sto se pise na nekom forumu kao neki akisom, neka nepobitna istina, a to je ono sto si ti uradila.

A ti ovde postavljas aksiom da on nije gej i ne dozvoljavas raspravu o tome. Gde ima dima tu ima i vatre, zasto se na tim forumima ne pise da je Novak, Marej, Wavrinka, Berdih gej? Zasto bas Rodzer? 

Link to comment
Share on other sites

Otkud ja znam sta su oni istripovali, meni je logicno da nije gej, ozenjen je i ima decu, sa Mirkom je jos od 2000. kad nije imao niti jednu titulu i kad se nije znalo da ce postati to sto je postao. 

Jedino ako je bio toliki mastermind (ili neki agent) pa je za svaki slucaj imao devojku da bi imao paravan, a znali su da ce od njega napraviti jedan od najvecih brendova u istoriji sporta...ima logike :twak:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, wwww said:

elem, meni se svojevremeno svidjala pesmica Sladjane Milosevic i Dada Topica, ali oni valjda nisu prosli dalje.

jedan moj dobar drug je bas voleo Bebi Dol i "Brazil"

 

 

Znači ja sam fasciniran da ću ovo da odgovorim na Roger Federer temi :lol_2:

 

Slađana i Dado - Princeza zapravo nije bila na Evroviziji nikada. Završila je kao šestoplasirana pesma na Jugoviziji.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Yugoslavia_in_the_Eurovision_Song_Contest_1984#Jugovizija_1984

Link to comment
Share on other sites

ja nesto nisam sigurna.

zasto bi covek rizikovao da ide u Australiju: em je tvrda podloga (ne verujem da mu je bas najbolje za kolena), em je GS kao prakticno prvi turnir posle pauze  i operacije, pa jos dug put do tamo, verovatno bez Mirke i dece, pa jos da rizikuje da ga zatvore na 2 sedmice u karantin ako bude bliski kontakt (ako je verovati guverneru Viktorije koji bi sve zive pozatvarao u 14dnevni zatvor). Zasto bi sve to rizikovao, kad je moguca nagrada u sustini nikakva?

Bolje mu je da se vrati na teren negde u Evropi u februaru (ako do tada bude u dobrom fizickom stanju) ili kod sheika, pa onda polako eventualno da odigra Majami, mozda Madrid (da odrzava formu) i onda da se spremi za travu (sto mu je najbolja opcija za borbu za titulu).

Link to comment
Share on other sites

Ja ga nisam ocekivala pre proleca, ovo mi je prosto neverovatno, a sa druge strane to je izjavio Cahil, tako da ne znam sta da mislim.

U svakom slucaju, dok on sam nesto ne saopsti ili makar postavi sliku da trenira, ja ga ne ocekujem pre proleca i sljake.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rekord zaradjene love mu Novak nikad nece uzeti niti mislim da ga interesuje.

To da Feki obozava lovu, to znamo i to je njegovo pravo ali ne znam koliko je tacno to sto pisu da je nevidjena stipsa i da nista ne daje za dzabe cak ni autogram izuzev ako je davanje autograma deo neke sponzorske obaveze u nekoj situaciji. Ne mogu da verujem ali nisam nikad obratila paznju - jel on ne daje autograme ono naprimer malo kad izlazi sa terena i slicno kad obicno svi daju, bar nekoliko ?

Link to comment
Share on other sites

Novinari obicno dodaju posle takvog teksta nesto u smislu - on je svajcarac, to je kao objasnjenje. Nisam procitala da trazi lovu :classic_biggrin: ali sam procitala naprimer da kada mu je jedan covek dao svoj reket da potpise da je Feki rekao da mora da kupi reket kod njegovog sponzora, da taj reket (ne secam se koji je bio) nece da potpise - principijelan svajcarac , sta ces

Link to comment
Share on other sites

Posle nekog meca u principu igraci izlazeci sa terena daju na usput po neki autogram, obicno se deca nacrtaju tamo, odavno nisam gledala Fekija uzivo i obratila paznju ali kazu da je Feki jedini igrac koji ih ignorise kazu pravi se da ih ne vidi i samo prodje - o tome pricam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...