Jump to content

Roger Federer


Boxy

Recommended Posts

Francuska je jedna od retkih zemalja gde Uniqlo ima dosta prodavnica i moze se reci da je popularan - pre svega jer je jeftin. Ovde se probio i i dalje je napoznatiji po perjanim jaknama koje su super lagane i lepo krojene i jeftine (oko 50 eura ), takodje po pantalonama i farmerkama (kostaju oko 20-30 eura) dobro su krojene uglavnom, imaju dosta dobar kvalitet dzempera a dobri su i vise od toga po vesu, majicama, helankama i slicno heatec koje su tople do bola, zimi spasavaju, one nisu toliko dz (15-20e) ali preporucujem. Sve u svemu vazi za marku koja ima odlican kvalitet/cena odnos, ali daleko od toga da je fensi firma, ali vazi za ok, u radnjama (u parizu ih ima mislim 5 velikih) je uvek guzva

 

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Boxy said:

Pa kakve koristi od 5 prodavnica u Parizu kad ima ocajnu online mrezu? :ajme:

Ne znam koja im je logika sto se tice prodaje, oni su odavno broj 1 u Japanu a evropu su poceli prakticno sa Novakom da "osvajaju" i otvaraju prodavnice

Link to comment
Share on other sites

On je to rekao za nike eksplicitno, sad skoro sam negde procitala, ne verujem da se varam
Nije rekao za nike, rekao je uopsteno, ro je intervju od pre 2,3 meseca.
Tako da, varas se, kao i obicno kad je on u pitanju...
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Boxy said:

Nije rekao za nike, rekao je uopsteno, ro je intervju od pre 2,3 meseca.
Tako da, varas se, kao i obicno kad je on u pitanju...

May be may be ali :

 

https://www.essentiallysports.com/roger-federer-speaks-out-on-the-nike-logo-dispute/

 

a tekst je o njegovoj svadji sa Nike i o logu i kad on kaze :

 

"They want to make it look too much like a modern tennis shirt that is completely wrong, in terms of designs. Like a truck drove over ..."

 

pa posle toga

 

"" ... I don’t have to wear tracksuits anymore. I don’t have to wear all these things. It’s nice to finally look good sometimes, you know?”

 

Meni zvuci logicno da zakljucim da to kaze za Nike a li sigurno ga Boxy bolje poznaje u dusu i srce i glavu tako da jes Boxy kad je on u pitanju ti si uvek u pravu :23:

Link to comment
Share on other sites

Taj sajt je preneo njegov intervju, koji je on dao zajedno sa Adamom Scotom i nije pricao o najku, nego je pricao uopsteno.

A sto se tice tog drugog citata, misli na trenerku jer tracksuit je trenerka a ne odelo koje je pregazeno truckom :default_coffee:

I ako pogledas, on sad na konferencijama za stampu uglavnom fura neku sportsku eleganciju, retko kad je u trenerci...

 

I jesam u pravu, ja ne dolazim na Djokovicevu fan temu da ubedjujem njegove fanove kako ja znam bolje od njih, ali na ovoj temi to mogu da tvrdim, jer znam najbolje i sve pratim.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...