Jump to content

corona zajebancja


zoran59

Recommended Posts

Quote

Slušam na poslu neka mlada deca od 20tak godina pričaju o svom prvom seksualnom iskustvu, stan na dan, džakuzi, latice cveće, sveće kao na četeres' dana, a u džakuzuju DNK od Živorada i Svetlane iz Putinaca kad se dovatili jedared kad on išao na put kao a ona kao menjala koleginicu u noćnoj. I onda sećanje seže na moje, kada sam jednu zvaćemo je Bangava zbog zaštite podataka vodio na Galovicu na kao pecanje. Dovatili se kao oni rvači Pelivani u koske onako znojavi od vrućine, bilo možda 15 i 30, sunce ti plekano, prvo se valjali kao Žiža i Prle u Otpisanima a da bar šatorsko ponesoh, nego samo majca i šorc. U naletu strasti upadosmo u neku tinju, bambuse, drapao sam se 7 dana što od pijavice, 2 krpelja, komaraca, a i neki linjak mi se šnjurao oko gujzce. Ova se kikoće, kliberi, lepo joj valjda, a po nama suve trave kao dva slamena iz Oza, imao neku terijerku Cujku, pratila svuda kao Toto Doroti iz Kanzasa, ne možeš se opustiti kad te gleda baksuz. Ali nekako se završi, gledali nebo sat vrrmena i razmišljali kada ćemo opet na pecanje. Love nije bilo za hotel, svako u tom Socijalizmu u kući imao ujaka, tetku, nekog rodjaka na studijama, nikada nisi mogao biti sam, majke mu ga spopandrknem. To je bila takozvana kriza slobodnog i ličnog prostora. Ali, završavalo se, volelo se, sexalo se, i to iskrenije nego danas ova djeca što to rade kao babuni na rtu Dobre nade i posle beži, traži drugu, drugog. Napušiće me klinci kao vidi ga Sećanja starog bumera, a i jesam i bumer i krindžer, ali ako HOĆEŠ DA LJUBIŠ A NE ZNAŠ DA VOLIŠ, džaba sve familijo. Dobro ustali i uzbrdo brzi bili. Mene san probudi u pola 6, penzijo dobrodošla.

:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

On 4/23/2023 at 4:02 AM, Kronostime said:

FuX-vxPXsAEdwIy?format=jpg&name=small

 

Pre par dana drustvo na plazi i jedna malo vise drami nego potrebno oko ajkula. Drugar pocne da prica kako njegova zena isto tako, ali ona kada odu na more prvo pobaca decu u vodu pa ako se nista ne desi, skace. Mi u nesvesest. 

 

16 hours ago, Kronostime said:

:classic_biggrin:

 

Sve je dobro dok ne pocne da je hrani kobasicama i cvarcima 😄 

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2023 at 1:06 PM, Kronostime said:

 

Mozete da se smejete do sutra (i ja sam) ali nemate pojma koja je ovo muka: krenem u grad pa se na pola puta ukopam na mestu, da li sam zatvorila slavinu u kupatilu, da li je ostalo nesto na ringli ili sam cigaretu ostavila na ivici pepeljare...hvatam prvi taksi i vracam se kuci. Taksi poskupeo pa mi je jeftinije da sve tri neuralgicne tacke snimim telefonom i budem mirna. Da komsija ne mora da preskace ogradu na terasi i iskljucuje ringlu na kojoj je ostala sherpa sa slatkim od belih treshanja. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...