Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Cudo niko nije uzeo Dienga ako prodje prodje preko vejvera, izneverovao sam kad sam ga uzeo sa 13.pozicije. Mislim verovatno uz k. sam ga uzeo, al ajd da mi ne bude zao.

 

 

8 hours ago, John Dies at the End said:

 

Da se i ja pridružim kuknjavi : Jabari bez minuta večeras 😴

 

Ja sam stavio Lena na IR da bi mi igrao Bobi.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Quote


T.J. McBride
@TJMcBrideNBA
 · 18 ч
Malik Beasley is not the only former Nuggets player thriving in Minnesota. 

Juancho Hernangomez is also starting for the Wolves and is producing nicely. Through 4 games, he is averaging:

15.5 points
5.8 rebounds
1 assist

44.4% from the field
52.6% from three on 4.8 attempts.

Quote

Malik Beasley has played 4 games for Minnesota and he is averaging:

23.3 points
6 rebounds
2.5 assists

45.9% from the field
43.9% from three

He is starting and playing 33.5 minutes per game. It’s awesome to see him grow on a team with a bigger role for him.

Da zahvališ Matiću i na FA i na trejdu. @Itachi Uchiha Ako ti se KAT vrati uzimaš titulu. Moram da priznam da ti je dobar Adams trejd.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Lol vucina mag procenio je odlicno trejd!.

mislim zato ispadas. 
juancho lol delio bi minute sa JJ ovako zbog povrede kata igra vise.

Lol, gde piše da sam ispao. I onako krnjav bih te lupao da mi se u sredini sedmice nisu povredila slovima četiri beka, a tek sad sa Aytonom, Dipom, Woodom, Chrissom...bih te pogazio. Od kada sam kompletan nemam poraz, već dugo vremena.

 

Probaj da igraš sa Janisom jedno sedam-osam kola i to da ima DTD, da ne možeš da ga staviš na IR, pa da vidiš dokle bi dogurao...

 

Samo totalna neznalica je mogla da uzme Bella, pre Hernangmeza

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wook said:

Da zahvališ Matiću i na FA i na trejdu. @Itachi Uchiha Ako ti se KAT vrati uzimaš titulu. Moram da priznam da ti je dobar Adams trejd.

za malika hvala svima. 

za trejd hvala ovima sto nisu udarali veto. 

za juancha hvala maticu. 

 

za ovo sto si me sada izmalerisao, nek ti zahvale ove ostale ekipe iz vrha. poslednji put kad si rekao da uzimam titulu, bugi mi se sjebao i zavrsio sezonu pred nas po. 😄

Edited by Itachi Uchiha
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Wook said:

Lol, gde piše da sam ispao. I onako krnjav bih te lupao da mi se u sredini sedmice nisu povredila slovima četiri beka, a tek sad sa Aytonom, Dipom, Woodom, Chrissom...bih te pogazio. Od kada sam kompletan nemam poraz, već dugo vremena.

 

Probaj da igraš sa Janisom jedno sedam-osam kola i to da ima DTD, da ne možeš da ga staviš na IR, pa da vidiš dokle bi dogurao...

 

Samo totalna neznalica je mogla da uzme Bella, pre Hernangmeza

Jos bora da nije igrao isto pa da prodje.

ma sigurno uzimas ligu ali b ligu sledece godine.

samo bi neznalica uzeo Oladipa kada je vec draftovao Kawhija jos posle Lunija. Odlicna strategija cekanja zato sada moras ovde da smaras 2 ljude posto ne zavisi od tebe opstanak.

inace svaka cast sto dugo vreme nemas poraz sve sa elitom igras bravo! Videcemo sledece 2 nedelje gde ti je ta mocna ekipa pravi test

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Nemaš pojma šta pričaš. Strategija se bazirala na DD centru - Aytonu. Kad je on dobio ssp, bez mogućnosti stavljanja na IR, bio je kraj. I raspad koncepcije i stalno igrač manje, a pored toga još milion povreda...od kada Ayton igra nemam poraz...

 

Nego, Horford ti se baš raspao. Hoće li uskoro na FA

To što si dao jedinog pravog centra, u momentu kad si izgubio učinak Horforda će te zakopati u plej ofu. Klasično pucanje u sopstvenu nogu.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Lol kakvo proseravanje strategija je bila kao i svake godina da nabacas ove na Ir posto su pali na draftu kao i Mocni bugi prosle godine.

Uzeti Kawhija za kog se znalo da nece igra 20/30 meca pa posle baciti 2 srednja pika na Ir igrace moze samo genije da uradi, da od starta zatvori svoj Ir. 10/10 strategija

pa to, sve mocne ekipe si igrao pa nemas poraz debeli trep grof. Videcemo sledece nedelje 2 nedelje kada igras sa jacim ekipama.

raspada se Al kao i cela Fila sem Embida videcemo sta ce biti sa benom. 
Moguce da je pucanje u nogu ja sam od starta rekao da je rizican trejd to si ti genije pricao da je za veto. Adams ako je zdrav je bolji od donovana

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

Lupaš gluposti po običaju.

 

Kavaj je uzet u drugoj, a sa svim propuštenim mečevima je i dalje u prvoj rundi po učinku. Proveri.

 

27.1 mpg, FG% 32.3, 7.3 ppg, 6.3  reb . To ti je Horford na 8 mečeva u februaru. Izgubio je i mesto startera. Jedino da se nadaš nekoj pauzi, ili češćem odmaranju Embiida. Možeš da pričaš šta hoćeš, ali znaš i sam da si se zajebao Adams trejom i uzimanjem Bella, umesto Juanca. Hajde ovo drugo nije mnogo ni bitno, ne menja puno, ali Adams je u poslednje vreme baš ono jak DD, sa puno blk i stl. 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Itachi Uchiha said:

za malika hvala svima. 

za trejd hvala ovima sto nisu udarali veto. 

za juancha hvala maticu. 

 

za ovo sto si me sada izmalerisao, nek ti zahvale ove ostale ekipe iz vrha. poslednji put kad si rekao da uzimam titulu, bugi mi se sjebao i zavrsio sezonu pred nas po. 😄

Malik je već bio kod tebe kad se desio trejd. To je malo sreće, posle povreda.

 

Adams je OK, ali trebao si da mu uzmeš nešto bolje od Tuckera. Hajde što nema poene sa početka sezone, ali bez skokova je totalno beskoristan. Zato Kovington razbija. Pojeo je Tuckera.

Link to comment
Share on other sites

Kakav je genije vuk mnogo je pametan. Kao da do  juce da nije srao da je adams raspad i slicno dok sam ja pisao da Adams sam moze da vredi vise od Donovana ako se vrati na ono sto je imao pre bacanja Kapele.

mnogo si pametan postao posle 3 meca adamsa sto tako nisi bio pre trejda.

Svaka cast genije.

juancho mi nije trebao jurio se suter pg/sg posto sam tanak tu sa 3 igraca ili C posto sam davao ili za donovana ili 2 za Kapelu. Doduse to za kapelu bi bio jos gori trejd i vece pucanje u nogu tako da sam dobro prosao.

pa nije mogao da dobije vise  od Tuckera nisam ja cenio nesto donovana on je bio poslednja opcija; mela nije hteo ja nisam hteo da dam kenarda

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Kakav je genije vuk mnogo je pametan. Kao da do  juce da nije srao da je adams raspad i slicno dok sam ja pisao da Adams sam moze da vredi vise od Donovana ako se vrati na ono sto je imao pre bacanja Kapele.

mnogo si pametan postao posle 3 meca adamsa sto tako nisi bio pre trejda.

Svaka cast genije.

juancho mi nije trebao jurio se suter pg/sg posto sam tanak tu sa 3 igraca ili C posto sam davao ili za donovana ili 2 za Kapelu. Doduse to za kapelu bi bio jos gori trejd i vece pucanje u nogu tako da sam dobro prosao

Lupetaš.

 

Hteo sam da podržim Zvekija, baš me briga za tvoj trejd, kad neću igrati po...

 

@mr clutch vrati Gordona dok još možeš na IR i potuci se za stl i ft  :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Lol vucina uhvacen u lazi u minut.

Dominacija tako je i hteo da pokloni i dipa posto ga boli dupe za plej off ali to je bio jedini nacin da utice na taj isti Po. Cini mi se da je i zveki tu bio zrtva na kraju i da je uzeo samo sto mu se nudilo.

adams imao 3 dd u 3 meca donovan takvu produkciju nece imati u sledece 2 nedelje ukupno

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

Prvi si ti rekao da je za veto trejd.

 

Grešiš Zveki.

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Lol vucina uhvacen u lazi u minut.

Dominacija tako je i hteo da pokloni i dipa posto ga boli dupe za plej off ali to je bio jedini nacin da utice na taj isti Po. Cini mi se da je i zveki tu bio zrtva na kraju i da je uzeo samo sto mu se nudilo.

adams imao 3 dd u 3 meca donovan takvu produkciju nece imati u sledece 2 nedelje ukupno

Proveri pre nego što lupiš.

9 minutes ago, Zvezdinho said:

 

 

Inace 31 poen Micela 7 skoka 3 asistencije. A Adams na prestupnu nedelju moze onakve brojke da ima.

Nije fora u poenima, već što uz Janisa sa Adamsom zaključava dosta kategorija, a sada mu je dosta toga kocka. Zavisi na kakvu ekipu će da naleti.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Previse je bila jack of trades ekipa, def skokove i sada imam dosta. Izgubio sam off i dd sto je udarac, ali morao sam izabrati  put a sem Kapele niko nije nudio C osim mene. Tako da se pojurile skoreske kategorije 3/ppm/poeni uz ovo sto imam. Mnogo municije ima prvi favorit Zorex da bi se uslo sa ekipom koju sam imao punt ft to ppm. Ovako videcemo fin  ppm a janis nije igrao 2 meca, kenard je taj koji resava ako se vrati imace se dosta municije covek je 20/5/5 igrac bio bez Blake a sada nema ni Druma. Mislim i taker je jebao ppm kao niko, on i adams sa 0.3 ppm je ubistvo

@zveki 2 nedelje Jackson jr out moze Dieng da posluzi do plej ofaa i 1 runde

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...