Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

2 minutes ago, McLeod said:

 

Ja sam i rekao da je Tim spremniji od Novaka. Ali to za ovaj mec ne bi bilo najbitnije, da se Djokovic nije izglupirao.

 

To sam jedino ja i rekao, lik menja reket da dobije vise snage, da bi se napucavao sa njim. Posle najduzeg poena koji je dobio, rekao sam da ce ga kostati.

 

Novak je zrtva svog samopouzdanja u ovom mecu za sad.

 

Rekao sam i da se Djokovic ni za sta ne pita i da je to dobro za njega. Bilo bi dobro da nije napravio tu idiotsku odluku da promeni taktiku, da bi pokusao da se pita i napucava sa njim.

 

U prevodu, za sve sam bio u pravu.

Da kad napises 1000 scenarija pa kad se jedan ostvari mozes ovako da napises.A ustvari lupetas i nerviras ljude ovde...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Pa deo gde je rekao da je Tim odlican je pogodio..nakon prethodnih xy gde je kreten, glup i nikakav. :lol_2:

 

Pa jeste glup. Prvi set je izgubio na isti nacin na koji je izgubio setove protiv Nadala i Zvereva, losom selekcijom udaraca i napadom po paraleli kada ne proceni koliko ima side spina u onome sto Novak salje.

 

 

2 minutes ago, 12Laki said:

Da kad napises 1000 scenarija pa kad se jedan ostvari mozes ovako da napises.A ustvari lupetas i nerviras ljude ovde...

 

Pa niko vam ne brani da pisete o tenisu.

 

Po mom misljenju vi lupetate, pricate da Novak gubi, defetizam, Novak ne igra ni kao top 50 igrac, a on bukvalno igra ono sto igra poslednjih pet godina, samo je sad preko puta njega neko ko je fizicki spremniji, sa snaznim osnovnim udarcima i on odjednom ne zna sta ce i "ne izgleda ni kao top 50 igrac".

 

Da gledate malo tenis van navijackog aspekta, znali biste zasto, ali posto ne znate, onda ja lupetam i nerviram ljude.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbga još ranije smo znali da je Djokovic fizikalac kome kada padne fizička sprema doći će i problemi. Da bi se kako-tako to pokrilo morao bi da ima ozbiljniji servis, on kao nešto radi na tome, trenira sa ovim, onim, doduse i postoji neki napredak ali džaba kad dodju bitni mečevi i završnice servis mu opet ne postoji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Tim igra jednostavno hrabrije i da je to razlog ovog rezultata. Kako mu neke lopte prošle tako je dobio na samopouzdanju.

Novak se sa druge strane usrao, a pre toga je došla nervoza kojoj nije bilo mesta i sada gledamo šta gledamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Btw, za one koji i dalje gledaju, Djokovicu je fizicka kriza prosla, sad treba da ispadne pametan i dobice ovo.

 

Brt, ajd sad ozbiljno...ovo što radiš stvarno nema smisla i nije fer prema drugim ljudima koji čitaju forum...bukvalno spamovanje i trolovanje bez ikakvog smisla...jbm mu mater...nekad čitam sve što pišeš, nekada imam želju da te stavim na ignore listu kad radiš ovo što radiš sada....

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

Brt, ajd sad ozbiljno...ovo što radiš stvarno nema smisla i nije fer prema drugim ljudima koji čitaju forum...bukvalno spamovanje i trolovanje bez ikakvog smisla...jbm mu mater...nekad čitam sve što pišeš, nekada imam želju da te stavim na ignore listu kad radiš ovo što radiš sada....

 

Ti kazes da gledas, evo ima brejk loptu. Vise se ne napucava sa njim, napada lopte koje treba da napada i daje mu zeznute lopte da ga natera da on napada.


Bezi od grinda.Tim trenutno pogadja, ali pocece ponovo da promasuje.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

 

Rekao sam i da se Djokovic ni za sta ne pita i da je to dobro za njega. Bilo bi dobro da nije napravio tu idiotsku odluku da promeni taktiku, da bi pokusao da se pita i napucava sa njim.

 

U prevodu, za sve sam bio u pravu.

 

On 1/30/2020 at 12:50 PM, McLeod said:

U finalu sa kim god bude igrao Novak ce dobiti. Jeste da je gubio finala velikih turnira protiv obojice, ali nikada na slemu odnosno na tri seta.

 

Prva stvar zbog koje ce Djokovic dobiti je naravno to iskustvo i sto ce sigurno biti manje nervozan od protivnika. Druga stvar je mozak i takticka prednost koju ce imati u odnosu na obojicu.

 

Tim u vakuumu moze mnogo da ga povredi i pokazao je najvise na ovom turniru. Ali mislim da on mentalno nema kapacitet da izadje na kraj sa Novakom na njegovom terenu. Iako je AO ove godine jos sporiji i bljutaviji nego obicno, sto Timu ocigledno odgovara, zbog vremena koje ima da omlati po loptici, Djokovicu to takodje odgovara i omogucava mu da miksuje udarce do besvesti.

 

Nadal je u polufinalu napravio neizvestan mec samo sa slajsom i side spinovima kada je u problemima u razmeni, Tim je po pravilu te loptice slao u kilometarske aute, Djokovic je sposoban za mnogo vise varijacija od Nadala na betonu, tako iskreno sumnjam da ce moci ista da uradi. Plus, Djokovic ce koristiti njegovu snagu udaraca za kontru, posto na ovom turniru ima dosta problema da sam generise pace.

 

Sa druge strane, Zverev je zeznutiji protivnik i verovatno cemo gledati neko vintage Djokovic vs Marej finale ako on udje u finale. Dobro servira na ovom turniru, sto je jako bitno za njegovu igru, ali iz polja je uglavnom davitelj. To nece biti bas preterano efektivno protiv Djokovica, ali ce se i sam Novak muciti jer je Zverev dovoljno inteligentan igrac, ali i sposoban da mu oduzme bukvalno sve cime se on hrani, tako da ocekujem jedno dosadno rvanje dva pitona koji ne mogu nikako jedan drugog da zadave i odlucice po par poena u setovima i Aleksova krhka psiha.

 

Jedini nacin koji vidim da Djokovic izgubi protiv bilo koga od njih je da Timu presadimo Federerov mozak, a Zverevu Nadalovu veru u pobedu i odlucnost, sto ce reci - nece se desiti.

 

On 1/30/2020 at 1:53 PM, AgroLaki said:

 

McLeod

 

Odlicna teniska analiza, na osnovu koje mozemo zakljuciti samo jedno, a to je da postoje minimalno minimalne sanse da Djokovic pobedi.

 

Steta...

 

 

 

  Reveal hidden contents

😄

 

 

 

Evo, ovo mi je jedina situacija u zivotu da mi je bilo bas krivo sto ne znam ni kako se popunjava tiket u kladionici. Iskreno se nadam da se ti kladis na sve suprotno sto napises. 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

 

 

 

 

Evo, ovo mi je jedina situacija u zivotu da mi je bilo bas krivo sto ne znam ni kako se popunjava tiket u kladionici. Iskreno se nadam da se ti kladis na sve suprotno sto napises. 😄

I kad ne ispadne u pravu, njemu jos sladje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pustio ga Nole malo da izdivlja kad je video da ga krenulo. Mnogo ovakvih mečeva ima iza sebe, i sigurno poznaje i neke taktičke smicalice. Ne kažem da će upaliti, ali sigurno je da Nole neće pustiti ovo bez borbe, nakon što je svoju zimu žrtvovao za ovo. (Iako nekima tako deluje)

Link to comment
Share on other sites

Pustio ga Nole malo da izdivlja kad je video da ga krenulo. Mnogo ovakvih mečeva ima iza sebe, i sigurno poznaje i neke taktičke smicalice. Ne kažem da će upaliti, ali sigurno je da Nole neće pustiti ovo bez borbe, nakon što je svoju zimu žrtvovao za ovo. (Iako nekima tako deluje)


Ovde samo Meklaud pušten da izdivlja.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, McLeod said:

 

Da gledate malo tenis van navijackog aspekta, znali biste zasto, ali posto ne znate, onda ja lupetam i nerviram ljude.

Cestitam, prvi forumas kojeg sam ikada reportovao. Neverovatno je da se dozvoljavaju ovakve stvari i to jos u live.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...