Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ako ovo ostane ove tri koalicije će imati same većinu. Svi Milovi saveznici su na granici i ako ne prođu cenzus može se reći da je DPS otišao u istoriju. I ako pređu cenzus to je opet ispod 50% ali će moći da eventualno kupi nekog i spasi se.

Posted

Polako ljudi, ovo je tek pola uzorka, to nije bas reprezentativno. Plav, Rozaje uvek dolaze kasnije, menjace se to, a ko zna sta su tamo sve radili. Ovo mi je malo prevelik procenat za DF. Videcemo. 

 

 

Posted
Just now, Miki28 said:

Krivokapic kaze  rezim je pao.

 

Samo URA da ne jede govna

Crno na belo ne zeli da potpise zapisnike u Rozajima a prica se da negde DPS u Podgorici ne zeli da potpise zapisnike. SDp ili SD nece proci cenzus.

  • Like 1
Posted
3 minutes ago, AgroLaki said:

Kako? 5% je valjda.

 

1 minute ago, Zvezdinho said:

Na Al Dzaziri rekose 3 posto, sad ne znam kome da verujem.

 

3% je cenzus.

 

Obe albanske liste su prosle cenzus. Videcemo za Hrvate ( ne mogu obe, samo jedna moze, treba im 0,35%). 

Posted
1 minute ago, AgroLaki said:

Ovaj lik iz CEMIja rekao URA moze da padne ispod 5%, ja ukapirao da im je to onda i cenzus. Ako je 3% ne znam cemu se budale raduju.

 

Ko se raduje?

Posted
3 minutes ago, djole said:

Po ovom uzorku, raspored mandata je DF+Demokrate+URA = 41. Dakle na granici.

 

Da li imas pojedinacno za sve liste? 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...