Jump to content

alberto.ascari

Član foruma
  • Posts

    3,309
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by alberto.ascari

  1. Jbg. Trebalo je u Ferdžu da dodje, motor su pogodili, da je on uradio aero, pokidali bismo. Ovako ćemo dogodine.
  2. Sve za 5, ali mogu da se nadam, ne? Jbg, ušlo u naviku, nije malo 20 godina 😁
  3. Pa dobro, kad zaboraviš baterije, nije tako loše, može da se gleda. Još dve trke pa upgrade. Ako ubodemo, moglo bi da bude zanimljivo, razlika će biti do tada 60-70 bodova, može da se stigne. Ako ne ubodemo, dogodine ćemo.
  4. Jebote, da li ovaj tim ima šefa?
  5. Hajde da verujemo da će upgrade nešto promeniti, inače game over, MGP 1-2 do kraja sezone.
  6. Otkazano https://www.formula1.com/en/latest/article/bahrain-and-saudi-arabian-grands-prix-will-not-take-place-in-april.1hnqllVG85RSt8pbFc5Ivx
  7. Ovo je sjebano na pitwallu kao i zillion puta u poslednjih 20 godina. Da su iskoristili VSC, bila bi razlika u cilju ispod sekunde, nije bitno za koga.
  8. Razlika je u pit stopu VSC vs. Regular. Može ovo da se okrene u Kini.
  9. Aman. Ferrari 1-2 pa to ostalo skoro jedina pobeda u sezoni..
  10. Dominacija. Ako bude i sutra u trci, nemamo više šta da gledamo do kraja godine. Sve se nešto nadam da će race pace da bude drugačiji jer još ne zna niko kako izgleda.
  11. Odigrao. Aplikacija je top notch!☝️👌
  12. Sad izgleda da nema više zajebancije, FP1, 1-2 Stroll 3 kruga a vreme +30s. Ovakav fejl tu nije bio odavno, epizoda sa McL je u poredjenju smešna.
  13. Ograničena brzina u pitlane u Melbourne na 60km/h.
  14. Za to bih ga pomerio unapred 😂 Slupao se u Magnussena u Abu Dabiju pre dve godine, pošto nije završio trku, dobio je +5 na gridu.
  15. Bottas 5 mesta na startu penalizacija u Australiji.
  16. Registracija uspešna ☝️
  17. Sišao sam juče sa planine, uključiću se.
  18. Video. Hamilton ih pokidao k'o svinja masnu krpu. ☝️💪🇮🇹
  19. Leptejebo, jesu li se skinule rukavice?!😮
  20. Svejedno svi ovde ostajemo zalepljeni za TV.
×
×
  • Create New...