Jump to content

Howie Roseman

Član foruma
  • Posts

    707
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Howie Roseman

  1. Nije smio nikad više zaigrati nakon finala Lige Evrope a on nama starter svaki meč, Amorim će i zvanično sahraniti ovaj klub.
  2. Vjerovatno najgori City u zadnjih 15 godina i opet rutinski poraz, Ratcliffe mora sad presjeći pa da se drugim trenerom dočekamo Chelsea.
  3. Prihvatio bih i Southgatea na klupi sad, samo da se oslobodimo portugalskog klana na klupi i terenu.
  4. Portugalski pacov nije ispratio Fodena, njemu gol ide na dušu i više nego Shawu. Slaviće se dan kad se otjera iz kluba.
  5. Bayindir će biti starter protiv Cityja, da unaprijed znamo da je svaki korner stopostotna šansa za protivnika. Sa druge strane očekujem da Donnarumma bude starter za City iako je i njemu to prvi meč. Mount se povrijedio pa možda konačno vidimo Šeška od prve minute, ali i tu očekujem neku briljantnu ideju poput Zirkzeea od prve minute a da napadač od 75 miliona i dalje igra po 15 minuta.
  6. Daj bože da se varam ali mislim da je plasman u Evropu nemoguća misija sa ovim opcijama i ovom formacijom, sredina sa dva igrača bi mogla da funkcioniše samo ako bi imali dva vrhunska igrača poput Balebe i Whartona.
  7. Lammens dogovoren, ali džabe sve ako se veznjak ne dovede danas. Može i neko na pozajmicu, samo da ne gledamo Ugartea i Casemira više.
  8. Prošle sezone najgori napadač lige, nije znao ni loptu da primi, ali u prvoj sezoni je bio solidan i mnogo eksplozivniji nego u prošloj. Ako mu se vrati samopouzdanje mogao bi dati 10-15 golova u ligi. Nadam se da ćemo pustiti Mainooa na pozajmicu jer se zna da Bruno mora igrati svaki meč 90 minuta uprkos tome što je štetočina nedostojna kapitenske trake.
  9. Sad će opet Amorim da ga moli da ostane, ne da on svoje Portugalce dok prodaje sve u21 igrače u timu.
  10. Umjesto da se proda Bruno od 31 godinu mi Mainooa prodajemo, čini mi se da će nas Amorim toliko unazaditi da se nećemo oporaviti do 2035.
  11. Kako bi dobro bilo da ga prodamo i uparimo Mainooa sa Balebom, ali baš teška priča da će se ovo desiti sad na kraju prelaznog roka kad nije htio da ide prije dva mjeseca.
  12. Veznjak iz Stuttgarta, povezivali se Bayern i Real sa njim a zadnjih dana i mi.
  13. Ma obojica su očajni za najbolju ligu svijeta, kad već Baleba i Wharton koštaju po 100 miliona trebamo dovesti nekog van Engleske, vjerujem da su Stiller ili Larsson isto vrhunske opcije a duplo manje bi koštali. Neko se mora dovesti do kraja avgusta, sa ovom sredinom ne možemo izboriti Evropu. Mainoo ako se slaže produžio bih mu ugovor i poslao ga ne pozajmicu u neki Brentford, Everton... pa da nam se vrati kad fizički ojača. Golman je bitan koliko i novi veznjak, poslali smo Viteka na pozajmicu a najbolji nam je golman, treba dovesti onog Lammensa iz Belgije kad već Donnarumma ide u City, pa sljedeće ljeto uzeti Maignana kom ističe ugovor. Sancho odbio Romu, slaviće se dan kad nas napusti ta pijavica. A što se tiče Amorima ako u sljedeća dva meča protiv ekipa koje će se boriti za opstanak ne uzme 6 bodova za mene je bivši.
  14. Arsenal neće gori meč odigrati od ovog do kraja sezone i opet jedan gol nismo mogli dati, nećemo ni ove sezone dobaciti do 50 golova. Makar su se trudili momci za razliku od prošle sezone, sa ovim zalaganjem možda i uđemo u gornju polovinu tabele. Ugarte je gori od Casemira koji je prije 3 godine izgubio noge, a Mainoou je bolje da traži pozajmicu ili transfer, Amorim će mu uništiti karijeru u 20. godini.
  15. Šta smo mi bogu zgriješili kad su nam golmani Onana i Bayindir, tvrdim da su Zvezdina dva golmana bolja od njih a Guteša je tu negdje. Mbeumo mi se uopšte ne sviđa ovo što sam ga gledao na pripremama i danas, sa Amadom u postavi danas možda ne bi gubili na poluvremenu. Cunha mi se sviđa baš, šteta što igra napad sam protiv svih.
  16. Odustali smo od Balebe, teško da ćemo se dokopati gornje polovine tabele sa sredinom gorom od tek promovisanog Sunderlanda i sa najgorim golmanom u ligi.
  17. Navodno Roma ponudila 20 miliona funti za Sancha, to bi bio posao ljeta ako se ostvari.
  18. Ovaj će da vrijedi preko 100 miliona funti, jedino da uspijemo prodati Garnacha, Antonyja, Sancha i Hojlunda što teško da će se desiti prije deadlinea.
  19. Prvo poluvrijeme koje gledam na ovim pripremama, ako je suditi po njemu nećemo se puno radovati ni ove sezone. Zabrinjavajuće je što je Ugarte doveden pod novom upravom, treba ga pokušati prodati ovo ljeto dok još vrijedi nekih 20 miliona.
  20. Nismo se usrećili sa mladim napadačima u zadnje vrijeme ali navijam da dovedemo Šeška, oduševio me svojom tehnikom šuta na prošlom Euru i zna da igra glavom što mi je uvijek veliki plus kod napadača. Tražio ga je i Arsenal ali za njih ima mnogo više smisla da dovedu igrača koji je već na vrhuncu kao što je Gyokeres, a Šeško je još uvijek malo sirov i više je za ekipu poput naše sa kojom može zajedno rasti pa da za 2-3 zaprijetimo ekipama koje su trenutno daleko iznad nas. Ako postoji šansa da se dovede Donnaruma mora se iskoristiti, takvim igračima se daje plata od 250k sedmično a ne nesrećnim Rashfordu i Sanchu. Samo da Onana i Hojlund više ne budu starteri, toliko su mi se ogadili da je pitanje da li bih mogao gledati meč protiv Arsenala ako se samo jedan od njih dvojice nađe u startnoj postavi. A kog veznjaka da dovedemo stvarno nemam ideju, možda pokušati sa tim Guerrom iz Valencije, samo je bitno da je tehnički potkovan a ne da je operisan od fudbala kao Casemiro i Ugarte.
  21. Perfekcija.
  22. Plaćaju čitavu platu, bolje od toga nismo mogli izvući. Da za Sancha izvučemo 15 miliona evra, Antonyja 30, Garnacha 45 i možemo još 2-3 pojačanja dovesti.
×
×
  • Create New...