-
Posts
4,483 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Everything posted by mister-no
-
Prošli put Mornar, sad ovi.. Izgleda neka morska bolest. Ok, nisu naivni ali jbt šta bi bilo neki pismeniji tim da izvuku.. Baš sam razočaran, navijao sam i protiv Mornara i sad na max ali jbg
-
Pa ima ugovor, produžili su mu malo pre nego što su se predomislili. To što oni peglaju pa kao nije overen, to ni u osnovnoj školi nema..
-
Više mi je preko glave ovih što "igraju odbranu" ili igraju u "oba pravca" evo dokle smo dogurali a večito kao biramo te igrače.. Daj bre nekog ko može da da koš, ipak na kraju što reče davno Pešić neko mora da pribavi tu loptu kroz obruč. Koliko utakmica doguramo do egala i kada nam treba siguran koš nema ko.. Pa nešto guramo na Kalinu i naravno da nije to to, zatvore Kenanu šut pa bude neka cigla, ili Nedović.. Nemaš sigurno rešenje.
-
Konačno jedan igrač po mom ukusu.. Naravno da ima mana ali ovo bi bio pun pogodak, ono što nama nedostaje obzirom na roster, trenera.. A i generalno nema baš puno takvih u EL. Samo da se ispostavi kao završena stvar. I da se složim sa Chaosom, da onog indijanca Sumnera ne bih doveo da je poslednji igrač koji postoji.
-
A zašto brate... Izvadio nam je sezonu posle povrede Bolomboja u EL. Očigledno mu ni atmosfera oko i u timu ne odgovara, otišli mu i ortaci, Dubai odlična destinacija.. Po mentalitetu ni meni ne leži.. Ali hvala na svemu i svako svojim putem, čemu hejt.
-
Prva brža akcija i gol. Ivanić i Katai jesu sporiji ali bez njih dvojice mi ovde ne bi gola videli
-
Au magiko bolja šansa od penala
-
Klasični Miloje, nemamo šut na gol još za razliku od ovih konobara
-
Uh kad saberemo 4m za Filipa, 5m za Vasu i još toliko za tu bombu na beku, Drčela uštine od expa malo, ima da ta bomba expodira i zakucamo na vrata povređenog Dejma..
-
Pa da dovedemo onda i jednog za pikenrol i taman od 6 plejmejkera sklopimo dva za roster. Nešto slično kao sa centrima. Pa ovo nema ni u Frankenštajnu..
-
Rekao Terza da ga prate premijerligaši, da već imaju ponude od 10 miliona za njega
-
Tomić bi Sfera pometlao 3:0, bilo bi i stoka razlike neki put..
-
Kakav Jović i bez njega ćemo da lomimo table samo nam on nedostaje.. Igrali bi nam odbranu na 5 metara svi a mi slagali ciglu na ciglu.
-
Bogami Italijani za sada deluju viši, brži, skočniji.. Naročito ovi naturalizovani. Ali ima da se igra još ajmo plavi
-
Izgleda da je rekao to čim je došao.
-
Pa mi dovedemo jednog centra da zakucava, jednog da daje oko koša, jednog da igra odbranu, jednog da lepi banane, jednog da šutira.. Još 3,4 centra i sklopićemo dvojicu za roster.
-
Ja sad hteo da kažem utešićemo se i sa Vasa, Kampaco, Kodi..
-
Imao sam utisak da bukvalno možemo dati koš kad hoćemo a Francuzi bar atletski ne deluju bezveze. Svaka čast Malini igra izgleda tečno, napadački, brzo, odbrana odlična.. Ove momke slabije poznajem, neka neko ko zna piše o njima više.. Samo neka nastave ovako.
-
Mrzi me da poredim statistiku ali iz glave mi deluje da Luka Mitrović ima više skokova, asistencija pa i poena po utakmici u EL od ove frizure. Samo poredim što bi rekao guru..
-
Ljudi zaboravite na "otključavanje" Kenana. Prva stvar što on igra ono što je igrao uvek, otprilike svaku šestu utakmicu pokida (to što su neki očekivali svaku drugu on, i svaku drugu Nedović je druga stvar), ovo drugo prosek i ispod proseka. Druga stvar on sa svoje 34 godine ide ka prirodnom "zaključavanju". I da je promena trenera i sistema a nije, to nam je što nam je a ne da će da ga otključa neki igrač. Malo, malo pa projektujemo naše želje a ne realnost na parketu.
-
Ne može protiv robota jbg
-
Džukački su i novinari lešinari, a i on šta ih zove koji k. Možda nije dobio dete sa ženom..
-
Sve ok, svi se nadamo... Samo strepnja je veća jer je ostao Sfero a videli smo da on ne igra brzu košarku i to dok je imao Kodija i Jaga. Koji su sve samo ne igrači za pun i postavljen napad. Pa na osnovu čega očekuješ da se to promeni, tj. kakvi igrači da stignu da bi se to promenilo kada već nije sa ovima. Ja mislim da nema teorije, jedino ako popije neki brzi otkaz mada i to sumnjam kad već nije sad onda će da ga trpe dok sve ne ode u pm. Meni se sviđa Nwora, pa i Karter hipotetički. Kod Monekea mi se sviđa hasl, i skok, konačno da imamo tu takvog igrača, kao neki apgrejdovani i napadački potentniji Braun. Može biti dobro oruđe u pravim rukama a da ne ponavljam da sam skeptičan što se tiče tih ruku u suprotnom može biti teg oko vrata celoj ekipi. Rivero i Izundu, da ih spojimo opet ne bismo napravili ono što nam treba, centar koji zatvara i drži pola odbrane, nešto poput Bolomboja. Odželej je bio solidan prošle godine, ove slabiji ali deluje prenatrpano, jer je po meni čista trojka i sad ćemo da izmišljamo toplu vodu i pravimo kompromise. Drugo ako pucamo na plej of nema tu puno igrača sa poenima i da daju siguran koš kad zatreba. Zato na jedan i dva moraju dva rutinera, ako pucamo na visoko... Ako meditiramo tu od 10-13,14. mesta kao sve ove godine onda ne treba više ništa.
-
Pa nije loše ni Jarić/Rubio to su bili ozbiljni igrači i karijere, ako ih još nadmaši puna šaka brade.