Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

Zasluženo Lakersi. :thumbsup:  Jokić kao da se nije ni pojavio, ne smije sebi da dozvoli ovako malo protagonizma - jer cijena je poraz tima. Nije ni ova serija gotova, biće tu još vatre. Meni se učinilo da AD-ova povreda uopšte nije naivna, ne bih se iznenadio da ga odmore na sljedećem meču. Idemo dalje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jokic sa glupim faulovima je prodao tekmu. Takodje lose gradjenje sopstvenog kosa Nagetsa je bila prevaga na stranu Lejkersa. Lebron bas los ko i na prosloj tekmi, iako statsi to ne govore, ali je uspeo u par navrata za redom kada se lomilo da odigra dobru odbranu na Mareju, doduse jednom sudije nisu videle faul. Marej odigrao dobru tekmu, pogadjao je one svoje nemoguce suteve, imao je podrsku Granta i Morisa, ali je izostala podrska Jokica. S druge strane Davis izdominirao, dobra rola Dvajta u prvoj cetvrtini, tu je bio i PO Rondo, KCP pogadja suteve koje treba da pogadja.

 

3:1 je najopsaniji rezultat kada igras proti Nagija. Denver ako uspe ovu seriju da preokrene treba im automatski dati trofej Leri O Barjana.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze se reci da je onaj nesviran faul Lebrona nad Majerom odlucio pobednika, pre toga je sviran faul Lebronu nad Marejom koji je samo sudija video.. Isto nije sviran faul Morisa kada je Dejvis postavljao blok


Posle toga Lejkersi su boga oca masili imali su cini mi se 2,3 skoka u napadu i Denver je sam kriv sto ovo nije dobio, plus oni cirkuski sutevi Mareja koji ulaze jednom i nikad vise su ih drzali u zivotu..

 

Rondo i Hauard presudili, Rondo poenima i asistencijama u 3/4 a Hauard skokovima...

 

Za one koji se nadaju preokretu protiv Lejkersa, Lebron nikada nije izgubio seriju kada je vodio 3:1.... Tako da jako su male sanse Denvera

Link to comment
Share on other sites

Prvi put sam se malo vise iznervirao. Znalo se da ce LAL sve da da za ovu tekmu i tim pre Denver je morao da nadje energiju da ih slomi. Šlepali su se 3/4 i imali odlican rezultat, moralo se naci snage za zavrsnicu.

 

Onaj napad za vodjstvo i sut Plamlija je verovatno bio kljucni trenutak. Nakon toga su otisli na +4. Ne znam u sta je gledao Meloun kada nije prepoznao trneutak za čelendz nakon faula Dzejmsa koji je bio jako ocigledan i u bitnom trenutku. 

 

25:4 u drugim napadima je premnogo za finale. Celu seriju Denver ne moze da uhvati pod svojim kosem. Ova tekma je bila bas frustrirajuca. 

 

Jokic sa 30 godina nece moci da igra vise od 20 min po mecu.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...