Jump to content

NBA 2019/2020 - North remembers


Squabbit

Titula  

57 members have voted

  1. 1. Titula



Recommended Posts

18 hours ago, Død said:

Kolin Robinson sipa. 😕

Terrence Ross made a comment about this on Instagram. The background for the hoops is a static, plain back background (not a moving image with rows of fans, etc). He claimed on a video of Duncan Robinson making a bunch of threes that the “depth perception” is perfect, basically implying it’s a lot easier to shoot.

Fun stuff

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, MrTripleDouble said:

Ne znam za vas, al' meni se nešto i ne gleda ovakav NBA.

 

Kako na kraju rešiše problem sa psovanjem igrača i trash talkom kojeg ima gotovo u svakom napadu? Znam da je bilo priče da ce biti nekog audio delaya ili tako nečega?

 

misliš zbog atmosfere? meni je gym-atmosfera osvežavajuća, nekako je sve fokusirano na basket. što mi je stravinsky

e sad, basket je trenutno bednog nivoa, što je u principu tipično za pre-season (bar ono što sam ja gledao paralelno, denver-čarobnjaci i clippers-magija), s'tim što će ekipe kojima nije tolika frka za poziciju verovatno budžiti formu do pred sam plej of. da li će i ko uspeti, pa samim time i podići nivo basketa, remains to be seen.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam ispratio sve oko NBA i mJehura, ali sam zaista oduševljen. Toliki broj igrača, ljudi, klubova, sve to organizovati, niko nije zaražen, Bogu hvala. 

Ako sam dobro zapamtio podatak, jedna franšiza ima oko 300 zaposlenih, kontam da nisu sada svi uposleni, ali opet franšize žive i rade i zarađuju novac i daju platu njima. 

Kapa dole.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

misliš zbog atmosfere? meni je gym-atmosfera osvežavajuća, nekako je sve fokusirano na basket. što mi je stravinsky

e sad, basket je trenutno bednog nivoa, što je u principu tipično za pre-season (bar ono što sam ja gledao paralelno, denver-čarobnjaci i clippers-magija), s'tim što će ekipe kojima nije tolika frka za poziciju verovatno budžiti formu do pred sam plej of. da li će i ko uspeti, pa samim time i podići nivo basketa, remains to be seen.

Nekako mi je bedno da gledam NBA u ovakvoj atmosferi gde smo navikli da sve šljašti i sija.:classic_smile: Moze se reci i da ce mnogo nedostajati ta blago retardirana publika na tribinama. Barem nece biti onih smarackih kiss, dance, itd kamera. O igri da ne govorim, ne verujem da ce mnogo toga promeniti za nedelju dana kada krenu utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao malo sinoć Pacers - Blazers, dosta loša košarka, al jbga šta očekivati kad je Blazersima Hezonja igrao vođu druge postave. Simmons je baš očajan bio. Pokušavali su evidentno Blazersi da igraju kroz Nurkića. Za očekivati je da su svi malo zarđali, biće to ok kad krene prava stvar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa jbg ipak su u pitanju trening utakmice. cak i ovih 8 utakmica sto je ostalo iz ligaskog dela mnogi ce iskoristiti za pripremu pred plejof jer prednost domaceg terena i bolja pozicija na tabeli nema sada nikakav znacaj. zato bi plejof trebao biti zanimljiv ali isto ostaje pitanje koliko ce timovi imati izostanaka. i tu bi moglo biti bzvz serija s obzirom koliko malo-malo igraci izlaze iz balona  zbog porodicnih razloga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja featured and unfeatured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...