Jump to content

C Liga NBA Fantasy 2019/2020


Gaga

Recommended Posts

5 hours ago, delgado said:

 

 Tebra, je l ti stvarno mislis da bih se toliko cimao, kao dvostruki osvajac A lige i dosadasnji goat b92 & vox fantazija da igram inkognito C ligu  i tu pravim mahinacije protiv Gage, C ligu bih mogao da osvojim vezanih ociju, sa autopikom, sta god hoces. Velike su razlike medju liga, to istorija potvrdjuje, bas kao u premijer ligi. Gaga se slepao, ali doslo je na naplatu, a i u B ligi ima ozbiljnih igraca i da se ne bi blamirao, odmah je reagovao i otvorio C kao hoce tu da igra, ustvari zeli da se spasi blama i pokusa da nas ubedi da ga za fantazi boli kurac. Znam te, Gago, jebiga... Cimer se registrovao nesto lukaabazile, tako nesto, sjebao je sto nije aktivirao mejlom i sad dal je brisao poruke i to, uglavnom ako se ne registruje nece ni igrati, naravno.

 

 Suvise sam ja veliki da bih radio te fazone. 

 

Vidi Delgi, ako osvojis prvo mesto, tj PO, placam rucak/veceru , gde god i kada hoces... Pusti ti sto si se slepao uvek uz nekog U A 😴

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Ta'veren said:

Grofe, pola nas iz C lige nece nigde i napravicemo ti docek kroz dve godine cim ispadnes iz B lige. :classic_biggrin:

 

 

Tesko da ce LeBron doci da igra neku beton ligu. Do elite se mora doci. 

22 hours ago, stefan81888 said:

Poći će Grof Gaginim stopama, ide pravo iz A u C. 😄

Stefi, ja sam u A ligi, a ti u B. Ko je bolji? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...