Jump to content
Vox92.net Forum
Crni Bombarder

Super liga Srbije

Recommended Posts

On 12/7/2019 at 8:48 PM, Constantin said:

EXKLUZIVNO:

Predsednik kluba iz Srbije nameštao utakmice, fizički nasrtao na igrača, vređao igrača i pretio mu.

Pozivamo nadležne organe da odmah reaguju. Po našim saznanjima događaj se desio pre oko dve godine i radi se o predsedniku jednog srpskoligaškog kluba čije ime nećemo objaviti dok ne budemo 100% sigurni da je to on.

On 12/7/2019 at 11:39 PM, RatzenStadt said:

I ko je to? : )

Poštovani,

Čovek koji je snimljen u priznanju nameštanja 3 utakmice zove se Vlastimir Lukić i aktuelni je predsednik FK Loznica iz Loznice.

Vlastimir Lukić je danas pozvao jednog bliskog člana moje porodice da joj objasni koliko je on opasan. Nažalost, nije bio dovoljno hrabar da pozove mene, uglavnom ti hrabri samo zovu osobe suprotnog pola a ona je nakon razgovora bila vidno uznemirena i uplašena.

Kroz moj desetogodišnji rad u fudbalu prošlo je na desetine "Vlastimira Lukića" i nikada nijedan nije mogao da me uplaši, niti će. Današnjem "opasnom" Vlastimiru Lukiću javno obećavam da će biti krivično gonjen i da će veoma brzo biti bivši fudbalski funkcioner.

S'poštovanjem

Mirko Poledica

• Like 3

Ima Poledica mnogo vise "opasnih" sa kojima ni on tako "hrabar" ne sme da se uhvati u kostac...FK Loznica je uz duzno postovanje samo jedna mala nuspojava, nesto da se javnost par dana zamajava kako se nasi fudbalski radnici bore protiv neregularnosti...

• Like 2

Moram da se ponovim, po ko zna koji put :classic_biggrin:

Nema ranga, uzrasta u kom' se ne namestaju utakmice, iz sezone u sezonu. Malte ne se zna ko ce u visi rang pre samog pocetka prvenstva.

Najjadnije od svega je namestanje utakmica mladjih selekcija. Znam za primere gde treneri nisu izvodili 7-8 standardnih igraca da bi neki od najacih klubova pobedili. 

Kraj prethodne sezone, namestili klincu da da zaboravio koliko golova, da bi bio najbolji strelac regionalne kadetske lige.

Srpski fudbal je odavno u poslednjoj metastazi, da totalno ne potonemo i propadnemo nas drzi neosporan  i nepresusan izvor talenata, kao i usadjena ljubav prema fudbalu.

• Like 1

Sticajem okolnosti u prilici sam da na dnevnoj bazi gledam ovakve pojave..I u pravu je kolega John...sva ova prljavstina se zapatila u mladjim kategorijama...spoljni uticaj i pritisci kojim su mladi igraci izlozeni je neverovatan...menadzeri, roditelji kojima su deca slamka spasa, treneri i direktori kojima je samo procenat u glavi su samo deo slagalice...Iskreno sam zapanjen kako uopste iz tog brloga izadje neki igrac...ovo odavno nije sport ali ono sto se desava u poslednjih nekoliko godina je prosto je neverovatno...Previse je ljudi u fudbalu, i sportu generalno, koji nikakvih dodira sa istim nikad nisu imali, koji su bili "oslobodjeni fizickog" u skoli a koji odlucuju o krucijalnim stvarima...ko god ima nekog dodira sa bilo kojim profesionalnim klubom zna koliko ima "stranacki" zaposlenih ljudi, kako se ispumpavaju sredstva, koliko se degradiraju ljudi koji zaista nesto zele da promene i strucni su u poslu kojim se bave...Raditi u sportu, posebno sa decom je mozda i najlepsi posao na svetu ali i to je bagra uspela da upropasti...Problem je jos veci sto se kroz takav proces od tih mladih ljudi stvara jos jedna generacija takvih, devijantnih, spremnih na sve, moralnih pigmeja...Klizimo u propast sasvim sigurno i bojim se da cemo taj zamajac jako tesko zaustaviti...

• Like 6

Ovaj tip iz Loznice je sitna riba. Bahat predsjednik, bahat igrac, predsjednik koji je zalutao u fudbal i igrac koji je umislio da je Messi, dvojica Garonja na koridi. Ovo nisu nikakve neobicne scene za taj rang, poluprofesionalni klubovi, vise amaterski, nego profesionalni. Jeftin marketing tog Poledice.

Generalno u svim nizim rangovima se namjesta, u cijeloj Evropi. Bilo, jeste i bit ce. Savezi mogu donekle iskontrolisat samo dva najvisa ranga, jer su pod lupom javnosti, na Balkanu samo najvisi rang, sve ispod je utopija. Sto se tice namjestanja najboljeg strijelca lige, ja se sjecam slucaja Camataru u Rumuniji za dodjelu uefine zlatne kopacke. A tada su iz te zemlje dva kluba bila u TOP20 po kvalitetu u svijetu - Steaua i Dinamo.

Namjestali su Skandinavci utakmice evropskog prvenstva 2004, a da nece neki pajser u tamo nekoj Loznici kupovat bodove...

Cak mi je u ovoj prepirci simpaticniji ovaj predsjednik. Njemu je barem stalo do kluba. A ovaj igrac je promasio profesiju, uvrijedjena diva koja je dosla da hladi jaja i prepire se na prvu. Kada nemas ucinak, cuti, otrpi, treniraj, radi, sta imas da odgovaras?! Kao da su Ferguson, Hajnkes ili u kosarci Ivkovic ili Tanjevic mazili igrace i titrali im?! Stolicama su ih gadjali, udarali im visoke novcane kazne, istjerivali iz hale i ganjali su ih po putu...

Edited by Mensur Dogan

2 hours ago, Mensur Dogan said:

A ovaj igrac je promasio profesiju, uvrijedjena diva koja je dosla da hladi jaja i prepire se na prvu. Kada nemas ucinak, cuti, otrpi, treniraj, radi, sta imas da odgovaras?! 

Ne, nego dečko "drži do sebe" i sreća je što je ostao pribran do kraja.Razbio bih mu pi..ku kao poslednjoj protuvi, da sam bio na njegovom mestu.Pa dal mu je tatko ostavio FK testamentom pa će on da odlučuje o tome ko će i kada da dobije ispisnicu. "Mali Bogovi", kako da ne. Da se to govnjivim motaqkama rastera iz klubova...odzdo pa do vrha saveza ili obratno, jer riba od glave smrdi, da se igra viteški fudbal i da se ljudi vrate na stadione, kao nekad.Pisao sam već, nekada Osijek - OFK 20 000 ljudi, Velež - Borac 10 000, gradski derbi u Sarajevu 32 000, Napretkov debi  u tadašnjoj prvoj ligi, na JNA, 35 000 ljudi. A sad ? Osim familije i zamlaćenih ljudi (ko priBogu ja) i suma sumarum 1000...i to je dobra poseta.

• Like 1