Jump to content

Fantasy 19/20


nlavrnja

Koja liga?  

24 members have voted

  1. 1. Koja liga?



Recommended Posts

3 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Sranje haahhahah jos sam poceo da se kurcim na draftu kako skidam Canela/Cesla/ovog iz Arsenala beka...
NEPRAVDA!  USA>UK.

 

Zaboravio si moj rage od prosle godine zbog kepe, jos na draftu namerno uzimao golmana pri kraju, jer sam imao w 2, a prvi uzeo alisona na draftu, bas mi se slepci usrali u zivot.

 

Jos me mcl dodatno nervirao kad je pisao kako tako i treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nlavrnja said:

Da obradujem grofa, nema 1. waivera, njega ce imati poslednji na tabeli posle 1. kola jer su englezi retardi.

Au, ostecen sam debelo. 

Ovde ko dobije visokog pika je bas u lepoj prednosti... 

Nista nije kao NBA fantazi 😞

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Doorn said:

Kako se to izvodi? 

Ne može da se trejduje Gk za Mdf, jer svaka linija tima mora da ima određen broj igrača. Onda bih ti ponudio i veznjaka koji je nesto kvalitetniji nego tvoj i golmana slabijeg od tvog  u razmenu. Ti dobiješ pojačanje u vezi, a ja medju stativama i mirna Bačka. Xd

 

Pretpostavljam da ti nisu potrebni i Alison i Ederson, pošto samo jedan može da ti brani i skuplja poene.

 

Ne bih da se pravim pametan, ali golmani se biraju od trećeg kola, jer ne donose toliko bodova ko top spiceve i veznjaci. 

 

Nadam se da sam bio razumljiv. Kucam brzinski preko telefona. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, imali ste neke nebulizne pikove tipa Ozil u cetvrtoj rundi, ti si mislim uzeo Grinvuda koji ce u najboljem slucaju da igra 15-ak minuta na pocetku a ostali napadaci Celsija, Votforda, jedini napadaci Njukasla i Vile, Norica...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, McLeod said:

Ne znam, imali ste neke nebulizne pikove tipa Ozil u cetvrtoj rundi, ti si mislim uzeo Grinvuda koji ce u najboljem slucaju da igra 15-ak minuta na pocetku a ostali napadaci Celsija, Votforda, jedini napadaci Njukasla i Vile, Norica...

 

Pa napisao sam ti da sam birao srcem 😛 jedino nisam smeo Pobgu ... Nisam ja uzeo tog Greenwood-a 😄

Link to comment
Share on other sites

Ako Totenhem ne proda Eriksona imam ubedljivo najjaci vezni red i vrlo dobru odbranu, pristojne golmane, jedino su problem napadaci. E sad ako Pevci rese da puste Danca onda sam u ozbiljnom problemu, ali kad sam njega birao vise nije bio na raspolaganjju nijedan elitni napadac (svakako ih svake godine ima sve manje) pa sam resio da idem logikom najbolji dostupan igrac u datom trenutku, nevezano za poziciju koja mi treba. Grinvud je tu kao neko ko se mozda razvije takom sezone, mali rizik veliak potencijalna nagrada, svakako jedan od onih koji je zakucan za klupu, jer zbog svog izbora uglavnom cu igrati u formaciji sa samo jednim napadacem.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Meni je bilo glupo da uzimam nekog napadaca iz Celzija. Niko od te trojice ne odskace nesto previse. Ziru je najbolji sigurno, ali ima on stalno padova, nece biti uvijek standardan. Ovako imam u napadu: Jesusa, Jimeneza i Wilsona. 

 

@Lineker

 

Mozes li odje postaviti kod za ligu sa kreditima? 

 

 

Poslao ti preko poruke, da nam ne upadaju u ligu ljudi koji nisu članovi foruma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Romantik said:

Ako Totenhem ne proda Eriksona imam ubedljivo najjaci vezni red i vrlo dobru odbranu, pristojne golmane, jedino su problem napadaci. E sad ako Pevci rese da puste Danca onda sam u ozbiljnom problemu, ali kad sam njega birao vise nije bio na raspolaganjju nijedan elitni napadac (svakako ih svake godine ima sve manje) pa sam resio da idem logikom najbolji dostupan igrac u datom trenutku, nevezano za poziciju koja mi treba. Grinvud je tu kao neko ko se mozda razvije takom sezone, mali rizik veliak potencijalna nagrada, svakako jedan od onih koji je zakucan za klupu, jer zbog svog izbora uglavnom cu igrati u formaciji sa samo jednim napadacem.

 

Ok ti je vezni red, tu sam ja najslabiji, ali ne mora da znaci, i ako budem najslabiji nece to biti veliki zaostatak.

 

Pa pazi, nije ti ovo kao obican fantasy gde se kladis na nekog prakticno na pocetku, pa mu raste cena i onda mozes lepo da ga zavaljas ili ako si zadovoljan bodovima koje donosi, da ga ostavis.

 

Ima nas samo 6 u ligi, nema penala za transfere, bice dosta transfera u svakom kolu. Sigurno niko ne bi uzeo Grinvuda na pocetku, imas Veslija, Zoelingtona, Deulofeua, Zirua/Abrahama, Pukija, svi ce oni igrati vise, a mnogi su i prvi napadaci.

 

Nisam siguran koliko je isplativo igrati sa jednim napadacem, ali videcemo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...