Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Kvinsi je peak-ovao u Zvezdi i solo je raznosio EL ekipe, Kinsi je ubadao neke midrendze, nije sutirao trojke i generalno bio treca opcija, daleko od forme iz Partizana ali je dosta donosio svojim iskustvom, nesto kao Stratos prosle sezone

 

ono sto je Miller odigrao u Zvezdi tesko da moze da ponovi bilo koji igrac koji igra u Evropi, nivo iznad Klajburna i slicnih koji su glavni igraci ekipa sa neogranicenim budzetima

  • Like 35
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je Kvinsi radio u dresu Zvezde, Kinsi nije ni blizu kao nas igrac. Decko je sam okrenuo Real sa -10 i izbacenim Jovicem, uzeo je loptu i odveo nas u plus. Sledece kolo je napunio Himki, a onaj put back i rampa Todorovicu ostaju, za mene jedan od top 3 momenta od kad pratim Zvezdu. Decko nas je sam nosio u nekim delovima sezone, bukvalo je izgledao kao light KD. 

 

Da nije bilo njega, ne bismo igrali top 16 te godine, a ne top 8. 

Edited by Wesley Sneijder
  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Ono sto je Kvinsi radio u dresu Zvezde, Kinsi nije ni blizu kao nas igrac. Decko je sam  Rebronom okrenuo Real sa -10 i izbacenim Jovicem, uzeo je loptu i  sa Rebronom odveo nas u plus. Sledece kolo je napunio Himki, a onaj put back i rampa Todorovicu ostaju, za mene jedan od top 3 momenta od kad pratim Zvezdu. Decko nas je sam nosio u nekim delovima sezone, bukvalo je izgledao kao light KD. 

 

Da nije bilo njega, ne bismo igrali top 16 te godine, a ne top 8. 

 Cisto da ispravim malo 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Mairosu said:


Pa, nije greška, on jeste SAM stigao -10 u jednom momentu.

A ako hoćeš preko cele utakmice, uradio je i onaj dečko iz Memphisa ponešto.

Salim se malo. Nego to je uz Minhen, Rebronova najbolja utakmica u zivotu verovatno. 😊 pa da se malo nasalim. Kad je Dejo izbacio Jovica, mislim da niko nije verovao u pobedu, ali onda cudo. 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Квинсача је баш био 'game changer' што би слаткоречиви талијан рекао. Играч који је био спреман својим лудим серијама када му се запали рука да реши било коју екипу у Европи, и савршено је битно то што му је очигледно легао и Београд и навијачи као кец на 10 на његов луди карактер, што се касније и занемарујићи те повреде испоставило 100% тачним. Стога, није ни чудно што смо вероватно и најбољу сезону у историји клуба имали са њим, а да је управо он вероватно најквалитетнији странац који је носио наш дрес, гледајући све. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VoodooDerina said:

Šteta što je Čović završio sa njim, apsolutno bih želeo da ga vidim na poziciji Fajea u ovom rosteru.

Ja bas i ne. Svaka cast za znanje, ali kada pomislim na Kvinsija prvo cega se setim je njegovo dobacivanje lopte sa Delijama u Areni dok su se svi drugi saigraci zagrevali. Nekako mi je to jos tada delovalo previse lezerno i nezrelo. Kasnije su isplivale price da je imao problem sa disciplinom.

Link to comment
Share on other sites

Kvinsara je bio mitska zver koja je isporučivala i u napadu, ni u najludjim snovima nismo očekivali da ćemo dovesti takvog igrača. 

 

Po meni, zabod u rangu Bo Mekejleba iz Partizanove F4 sezone, falio nam je samo bolji žreb da i mi budemo u najboljih 4.

Edited by Boujee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, TiMiDi said:

Kvinsijev debi u Zvezdi bio protiv Metalca u Valjevu kad je usao na tri sekunde do kraja?

Da, o te tri sekunde nešto se silno komentarisalo kao da je bog zna šta, a Radonja ga samo simbolično bio uveo da ga predstavi navijačima.

Link to comment
Share on other sites

Miler je dobar kosarkas cije divljastvo je dobro leglo utegnutoj i discipliovanoj ekipi. Bilo je mnogo boljih od njega. 

@BoujeePorediti njega sa Boom Mekalebom u svakom smislu je prilicno neozbiljno. Ne znam da li si nekad gledao Boa, e takav plej nam treba. Covek koji drzi ritam tekme i menja ga kako on hoce. To mi je bilo najfascinatnije kod njega. O ulazu, odbrani i ostalom da ne pricamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic, MW

Godura, The Djenka, Laza

TK, Danguba

QM, Luka

DT

Bobi, Kuzma

 

Jesu ovo 12 najboljih koji su igrali kod Radonje, a najbolje ili jedne od najboljih poglavlja u karijeri imali upravo kod nas?

 

Ovo je neki subjektivni tim za moju dusu.

 

Ko bi objektivno ovde još mogao da upadne ... Zirbes umesto Diona, Simon iz drugog mandata umesto Dangube, kad se već igramo sećanja? [emoji2]

 

Edit: Kaleena umesto Dangube (TK-a).

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se porede Bo i Kvinsi jer i nisu igraci sa iste pozicije. Ali i jedan i drugi su vukli timove u svoje vreme.  

 

Mi smo skloni da brzo zaboravljamo, ali srecom postoji yt... Q je trpao za sve pare te sezone... punio sve kolone i bio najbolji kad se lomilo. Nestvaran uticaj na igru i sigurno ubod decenije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...