Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

Rijtovenu guza nije radila u finalu vs medvedeva, ne znam koliko ce ovde, plus delbonis krs na travi, plus nista spec ne igra ove godine.

 

Sa druge strane ne bi me iznenadilo ni da ramos dobije ruda, to je covek koji je na travi dobijao troickog u maltene prajmu, mnogo vise meceva na travi u karijeri, plus ti navede taj vrhunski h2h sto ima.

 

Ne znam koliko su pojedinacne kvote, ali meni ova 2 para ne deluju uporedivo, ramos ima po meni mnogo vece sanse

Link to comment
Share on other sites

Pojedinačne kvote se donekle slažu sa tobom. 1.65  i  1.95

 

edit: Ajd posmatraj to ovako. Da ti je pre dve nedelje neko rekao da će u prvom kolu W igrati Delbonis i Rijtoven i da imaš kvotu 1.95 da će Delbonis uzeti bar jedan set...kako bi reagovao :classic_biggrin:

Edited by P-51D
Link to comment
Share on other sites

True 😁 samo gledao sam zavrsnicu tog turnira, nije delovalo kao da je dobra igra posledica neke srece i da je upao u neki pogadjam sve mod, bas mu je top delovala igra, ono delbonis ne moze ni u snovima. Plus odlican server, to bi trebalo da ga lakse drzi i kad lose zaigra. Mislim da je delbonisova sansa prvi set, ako tad ne dobije da dalje nema sanse

Sad sam malo preleteo kvote, upalo mi oci 1,6 na monteira vs munar. Munar nema pobedu u karijeri na trvi, 0-10. Monteiro jednom uspeo i W kvale da prodje, prosle nedelje 3 pobede (posebno se istice ova protiv umbera, koliko god ovaj van forme bio).

Link to comment
Share on other sites

Federico Coria jučer u Milanu u 18.30 završio svoj meč (osvojio titulu) na challengeru u Milanu da bi danas igrao drugi meč dana (dakle vjerojatno ni 20 sati nakon toga) na jednom od terena All England Cluba protiv Veselog Jiržija. Koliko god da Čeh nije u nekoj bajnoj formi, mislim da se ovdje isplati igrati na njega šta god da odaberete jer je očito Coria došao pokupit pare za sudjelovanje na turniru. Ipak, pošto se igra na 3 dobivena seta, moguće je i da preda u toku meča pa bih ja preporučio hendikep 2.5 gemova 1. set  na Veselog (da će Čeh dobiti 6-3 ili uvjerljivije prvi set, kod nas kvota neshvatljivih 2.2) ili da će biti manje od 10 gemova u 1. setu (kvota 2.1 kod nas, tu je pokrivena i opcija da kojim čudom Coria dobije 1. set 6-3 ili uvjerljivije). Inače se slažem s Lavrnjom, mada mislim da bi oba ta para lako mogla 3-0 za favorite završit, bez obzira što je Nizozemac neiskusan a Ramos ima dobar h2h i Ruud je slab na travi).

Challenger koji je jučer Coria osvojio igrao se na zemlji (šljaci), to je valjda jasno.

Link to comment
Share on other sites

On 6/26/2022 at 1:37 PM, Drug Crni said:

Meni deluje da mec Struff - Alcaraz ide u 4-5 setova,odnosno da Struff uzima set.

Ovo mi je prošlo. 

 

Danas ću da probam pobedu Penistona protiv Johnsona. Johnson je prošao jer se Dimitrov povredio, a Peniston celu ovu kratku sezonu na travi igra dobro. Mislim da njegovi rezultati nisu plod slučajnosti. 

Link to comment
Share on other sites

van rithoven-opelka 1 1,8 . opelka mi je tanak nesto, diskutabilna forma za ovaj deo sezone. holandjanin uzeo den bos, dobio medvedeva u finalu i dobio wc za wimbldon, prosao prvo kolo, bice ultra motivisan da nastavi dalje..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

adresku-ribakina 2 2,10 soccer.. meni je ovde ribakina favorit, i ova kvota na nju mi je bas value. zasto? adresku sam gledao u bad homburgu gde je dosla do finala sa garsijom ali svi ti mecevi jako los procenat ubacenog prvog servisa i svaki njen gem je bio mucenje. u finalu gde je bila ubedljiv favorit izgubila od garsije.. ribakina nije u nekoj formi ali ako bude imala prosecan dan ocekujem da ovo dobije. prosto njen arsenal udaraca je takav da je idealan za travu.. jak servis i jaki napadacki udarci sa osnovne linije.. sigurnija opcija ko zeli, moze da odigra na ribakina uzima set , 1,45 al ja cu ipak pokusati cistu dvojku..

Link to comment
Share on other sites

ajde da ja nesto pokusam posto niko nista ne predlaze za wimbldon...

halep-badosa 1 1,5 uglavnom kod svih nasih kladionica... msm da je ova kvota rezultat toga sto je badosa dobila kvitovu, koja se vratila igrala sjajno istborn i ove pripremne turnire pre wimbldona i onda usled kolicine meceva se raspala, inace bi kvota na halep bila ovde 1,3-1,35 max..  svaka cast badosi ali ona je klasicna sljakasica, prosto nema igru za travu i prosto mi je nonsens i da je kvitovu uspela da elimise. sa druge strane, halep , bivsa sampionka ovde, svakako se jako dobro snalazi na travi, svakako bolje od badose.. mislim da ce biti kljuc sa osnovne linije, sve dok halep bude terala badosu da se krece po travi koja joj nije po volji, sve su joj vece sanse u poenu. mislim da je halep uz zaber glavni favorit za titulu ovde i da ce sigurno ovakav jedan mec resiti u svoju korist... da dodam, halep je pocela da saradjuje sa muratogluom (trener serene vilijams ko ne zna) i svakako se vidi boljitak u njenoj igri u poslednje vreme... meni je ovo suveren kec al dal sam u pravu, videcemo... 

Edited by jcn
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, jcn said:

ajde da ja nesto pokusam posto niko nista ne predlaze za wimbldon...

halep-badosa 1 1,5 uglavnom kod svih nasih kladionica... msm da je ova kvota rezultat toga sto je badosa dobila kvitovu, koja se vratila igrala sjajno istborn i ove pripremne turnire pre wimbldona i onda usled kolicine meceva se raspala, inace bi kvota na halep bila ovde 1,3-1,35 max..  svaka cast badosi ali ona je klasicna sljakasica, prosto nema igru za travu i prosto mi je nonsens i da je kvitovu uspela da elimise. sa druge strane, halep , bivsa sampionka ovde, svakako se jako dobro snalazi na travi, svakako bolje od badose.. mislim da ce biti kljuc sa osnovne linije, sve dok halep bude terala badosu da se krece po travi koja joj nije po volji, sve su joj vece sanse u poenu. mislim da je halep uz zaber glavni favorit za titulu ovde i da ce sigurno ovakav jedan mec resiti u svoju korist... da dodam, halep je pocela da saradjuje sa muratogluom (trener serene vilijams ko ne zna) i svakako se vidi boljitak u njenoj igri u poslednje vreme... meni je ovo suveren kec al dal sam u pravu, videcemo... 

 bas lagano prosla halep...

Link to comment
Share on other sites

Ja hteo da odigram na Nadala protiv Frickatm kao nacin da branim ovo:
 

On 6/26/2022 at 9:39 AM, Drug Crni said:

Ja sam jedino probao sa uplatom da Fritz ulazi u polufinale. Kvota 10.71. Tu su mu Felix,Cilic..koji su itekako pobedivi igraci,ali i Nadal kojeg je dobio u IW (iako GS turniri su nesto drugo). Kvota je veoma izdasna,ne zahteva veliki ulog. Za mene dovoljno.


Medjutim,kvota na Rafu mizernih 1.35. Nema nikakav value. Nista..ostavicu sve nek' stoji..pa da se nadam da Amerikanac odnekud moze da izvuce pobedu.

Link to comment
Share on other sites

ribakina-halep 2 1,35 soccer meni je halep favorit za finale, ribakina kad ima prvi servis i forhend brutalna je ali cim se odigra malo slajs ili se udje u neku duzu razmenu nema nikakve sanse. ne vidim prosto kako moze vise od jednog seta da parira halep.. 

sto se tice meca kirijos i nadal, vrlo lako moze da se desi da nadal preda. ako ne preda pre pocetka mislim da ce izaci da proba, i mislim da treba igrati da kirijos uzima prvi set 1,7 kvota u maxbetu usled neke dalje predaje cisto da ne bude kvota 1.. ili da se nadje neka kladionica koja konacan ishod ne racuna kvotu 1 kad neki igrac preda.. mada sada sve manje vise racunaju kvotu 1 ako dodje do predaje tokom meca.. sto se nadala tice, kazu ruptura trbusnog misica 7mm plus stopalo.. ne znam vise sto je vise povredjen on bolje igra:).. ali ako stvarno ima rupturu 7mm ne verujem kako ce moci da prodje supermotivisanog kirijosa... moj tip je prvi set osvaja kirijos po kvoti 1,7..

Link to comment
Share on other sites

Jab' probo danas na Krunić protiv Pere. Kvota 1.70-1.75 kako se gde nađe. Krunić celu ovu nedelju igra kao u transu. Samo treba pogledati rezultate. Laura Zigmund 6-3 ; 6-4, Dve kineskinje obe sa po 6-0 ; 6-1  i  u polufinalu Putinceva dva puta po 6-2. Ako nekad treba probati na in form igrača/igračicu, toje ovaj slučaj.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zanimljiv mec u Washingtonu: Rune v Paire

Soccer daje 3.65 kvotu na pobedu Kruske (Pairea)..po meni - ovo treba probati. Ok,ok..nemojte da ulecete sa "to je Per..luda glava..ne bih dinara stavio na njega..". Slazem se i znam vrlo dobro kakav je to komad budale.
Ipak,vidim da je dobio Gojowczyka 75 64..u statistici vidim da je zabio 11 asova..Rune je u ocajnoj formi. Nakon poraza od Ruuda na RG zaredjao je jos 6 poraza..medju njima i od igraca u rangu Benoe,pa i losijih. Kad je u pitanju "cisti" teniski talenat,ja cam Pera smatram boljim igracem od Runea..

Mec se igra,ne veceras/nocas,vec sutra (sreda na cetvrtak)..naravno,posto je u pitanju igrac od kojeg nikada ne znamo sta da ocekujemo,smanjiti ulog svakako. Vise je ovo ona "vredi probati" kategorija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ocemo li nesto igrati za us open, krece poslednji gs ove god pa malo da se uozbiljimo.. meni je fix dana krajinovic-de minaur hs2(1.5) u prevodu de minaur dobija 3-0 ili 3-1.. krajinovic koliko god se bori u pokusava da napreduje, uvek ima one neke zute minute u mecu.. de minaur je igrac koji je tehnicki superiorniji i fizicki bolji u odnosu na krajinovica plus je u odlicnoj formi.. realno mi je da filip moze maksimalno do seta a i to je pitanje.. neki srednji ulog za pocetak.. kvota 1,45 u sokeru trenutno.. imate li vi neki predlog za danas:)?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...