Jump to content

Teniska kladionica


Drug Crni

Recommended Posts

ja mislim da djokovic dobija 3-0 ili 3-1 znaci set hendi gemova 1.5 bi trebalo doci ko dobar dan.. cista dvojka na noleta 1.55 nije ni to za bacanje:).. srecno braco danas:).. idemo nole srbinee:)..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nisam imao vremena da gledam danas, videh Bublik-Thiem da je za 4-5 setova.  Ako naletim na još nešto kad budem detaljnije proučavao, javiću se. 

 

edit: da gledam ha...da proučim ponudu.

 

Đere-Nakašima još jedan meč koji prosto mami za 4-5 setova. 

Edited by advokat kuče, tečefon
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Drug Crni said:

Ja tražio da uplatim finale Alkaraz - Đoković,ali nijedna klada u kojoj imam nalog nije imala to u ponudi :classic_blink: Čak ni Meridian koji je obično imao sve-i-svašta od outright/antepost igara..

bet365 2.50

znaci nude 40% meni deluje kao value

Edited by sassha
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

ovi rez su nerealni narocito u muskoj konkurenciji, ispade lakse pogoditi zene.. ima li neko neki predlog za danas mozda? ja bi igrao ovaj under 19,5 na sabalenku, ili 5,5 hendi , ova 2-0 mi je bas mala kvota.. nesto od ova 2, kvote 1,42 i 1,45 u sokeru..

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, jcn said:

ovi rez su nerealni narocito u muskoj konkurenciji, ispade lakse pogoditi zene.. ima li neko neki predlog za danas mozda? ja bi igrao ovaj under 19,5 na sabalenku, ili 5,5 hendi , ova 2-0 mi je bas mala kvota.. nesto od ova 2, kvote 1,42 i 1,45 u sokeru..

 

ovo je proslo lagano.. imamo li neke predloge za danas mozda?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Malo sam zevao po turnirima od jutros, Maxbet nudi ITF u Falunu. Pawelski - Dahlin mi je bilo interesantno na prvi pogled, kvota 1.78. Obojica klinci, 18 i 17 godina, ali deluje da je prvi talentovaniji i trenutno je mnogo bolje plasiran (476. vs 1015.)

 

Igra se unutra, gde Dalin do sada nije nikada dobio mec, plus ako im se pogleda istorija meceva, Dalin nikada nije dobio nekog igraca iz top 500, Pavelski ima dosta pobeda nad top 500 igracima, igrao je vec preko 30 meceva na fjucersima ove sezone i osvojio tri. Verujem da je kvota ovakva jer je izgubio nedavno dva meca od igraca koji su tako oko 1000. mesta, ali deluje da je bolji u zatvorenom od Dalina trenutno.

 

Dok sam ovo analizirao kvota je pala na 1.75, a u stranim kladionicama su vec na nekih 1.55 u proseku.

 

https://www.tennisexplorer.com/match-detail/?id=2463081

 

Pa eto ko igra i danas da ubaci na neki tiket na sitno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

pozdrav braco, srecni praznici, srpska nova godina, ima li neko neke predloge za ao? ajde da se aktiviramo svi malo.. moj evo jedan jutarnji predlog

sabalenka under 12.5 gemova, soker 1,33.. po meni promasena kvota, ne bi smela da bude veca od 1.2 a realno mi je jako da ovo dodje..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, jcn said:

pozdrav braco, srecni praznici, srpska nova godina, ima li neko neke predloge za ao? ajde da se aktiviramo svi malo.. moj evo jedan jutarnji predlog

sabalenka under 12.5 gemova, soker 1,33.. po meni promasena kvota, ne bi smela da bude veca od 1.2 a realno mi je jako da ovo dodje..

nothing yet, vezao tvoj under sa vaterpolom (Hrvatska protiv Madjara) u dabl

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sassha said:

nothing yet, vezao tvoj under sa vaterpolom (Hrvatska protiv Madjara) u dabl

 

 

 

 

bravo, prosao dabl.. za veceras ista ova igra under 12.5 na gof protiv smidlove.. 1,33 kvota.. za ostalo pogledacu jos malo pa saljem.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Avanesyan - Kostyuk 1 4,30

mali ulog al dobra kvota pa moram da probam, gledao sam danas Ruskinju (Armenskog porekla) protiv Sakkari, jeste Sakkari igralo osrednje ili bolje receno toplo-ladno (ali daleko od katastrofe) ali me Avanesyan iznenadila pozitivno, mirna igra fura svoju igru relativno pametno/dobro kretanje, vrlo dobra defanziva & dosta takticki mudro i stabilno za WTA

Edited by sassha
slovo
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, sassha said:

Avanesyan - Kostyuk 1 4,30

mali ulog al dobra kvota pa moram da probam, gledao sam danas Ruskinju (Armenskog porekla) protiv Sakkari, jeste Sakkari igralo osrednje ili bolje receno toplo-ladno (ali daleko od katastrofe) ali me Avanesyan iznenadila pozitivno, mirna igra fura svoju igru relativno pametno/dobro kretanje, vrlo dobra defanziva & dosta takticki mudro i stabilno za WTA

 

Jeste. Samo je problem da to i Kostyuk radi dobro, ali na jačem nivou. Ono što je odigrala juče protiv Mertens je bilo fantastično

Link to comment
Share on other sites

Posle jako dugo vremena se htedoh malo pozabaviti teniskim klađenjem..podrazumeva se da je u pitanju outright igra..svestan sam da idem protiv verovatno i celog foruma i široke teniske javnosti,ali mene Novak nije ubedio da ima šta treba da ode do kraja ovaj put u Melburnu..

Znam i svestan sam da je idiotski baciti prognozu protiv čoveka kojem je Rod Laver arena druga kuča i gde ne gubi,ali loše mi je izgledao i pre A.Opena i startu turnira.. Ok,protiv Ečeverija je podigao igru,ali pre toga je bilo problema u igri..Manarino mi ipak nije pokazatelj..

Sad će biti još teže za njega..tu su i Siner i Karlos..iznenadio bih se (ali ne i šokirao) ako bi ispao već od Frica.

Htedoh uplatiti sitno da NEĆE osvojiti titulu,ali nijedna klada u kojoj imam nalog to ne nudi u ponudi..iskreno,pojma nemam ni kolika bi kvota mogla biti..sudeći prema kvoti da osvaja,verovatno oko 2..a to je i malo tanka kvota ipak..

U svakom slučaju ovo je samo glasno razmišljanje

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Drug Crni said:

Posle jako dugo vremena se htedoh malo pozabaviti teniskim klađenjem..podrazumeva se da je u pitanju outright igra..svestan sam da idem protiv verovatno i celog foruma i široke teniske javnosti,ali mene Novak nije ubedio da ima šta treba da ode do kraja ovaj put u Melburnu..

Znam i svestan sam da je idiotski baciti prognozu protiv čoveka kojem je Rod Laver arena druga kuča i gde ne gubi,ali loše mi je izgledao i pre A.Opena i startu turnira.. Ok,protiv Ečeverija je podigao igru,ali pre toga je bilo problema u igri..Manarino mi ipak nije pokazatelj..

Sad će biti još teže za njega..tu su i Siner i Karlos..iznenadio bih se (ali ne i šokirao) ako bi ispao već od Frica.

Htedoh uplatiti sitno da NEĆE osvojiti titulu,ali nijedna klada u kojoj imam nalog to ne nudi u ponudi..iskreno,pojma nemam ni kolika bi kvota mogla biti..sudeći prema kvoti da osvaja,verovatno oko 2..a to je i malo tanka kvota ipak..

U svakom slučaju ovo je samo glasno razmišljanje

Pinnacle Djokovic osvaja 2.10

NE 1.76

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...