Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

MIlojevic je Tomic naseg fudbalskog kluba. Mi ne igramo fudbal 14 meseci... 

 

Ovo je neka igra? Na sta mi licimo,ovo je ludilo .  Onaj bljesak od 15 minuta i to je to.

 

Totenhem je jedva izvukao zivu glavu protiv Votforda ,a nad puni 3-0 na poluvremenu... 3-0 

 

A mi se ovde zadovoljavamo igrom? haha ljudi moji, 3-0 je.. nije 0-0

 

Jos 3 cemo primiti,zivi bili pa videli.

Edited by ShoBzSho
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7-6 odnos u sutevima, nemaju cak nesto posebno veci posed niti puno vise dodavanja ali prosto primili smo gol iz skoro svake ozbiljne sanse. 

Problem kada mi ovako krenemo da igramo pas i da pokusamo igrati napred je sto svaku nasu gresku u dodavanju ekipa kvaliteta Totenhema pretvori u priliku. Zato se Milojevic i opredjeli da pusti loptu rivalu stane u dupli blok i pokusa izgubiti sto manjom razlikom. Sad ko sta vise voli, dal da igramo pas i rizikujemo poraze tipa 5,6 razlike ili da igramo bunkericu i bez ispaljenog metka izgubimo 2-3 razlike. Na Marakani je vec druga situacija. Tu ovaj Totenhem mozemo pobjediti. 

Link to comment
Share on other sites

A, jbg, ume fudbal da bude zaista cudna igra ponekad - jednom izvuces remi protiv Napolija a bukvalno ne povezes 3 dodavanja za 90 minuta, drugi put odigras sasvim pristojno, a budes nabiven. 

 

Steta za ovaj poslednji gol. Cenim da nam petarda ne gine, valjda nece vise od toga. 

 

Individualno, 2 centralna veza + Tomane bi morali bolje, ostali onako, nije toliko lose zapravo... 

Link to comment
Share on other sites

Ima naznaka promena nekih. Kao prvo, idemo i napred. Zatim, iz odbrane se ne duva lopta u svemir nego pokusava kroz pas, to je meni za pohvalu. To je proces i greske ce se jos desavati.

 

Sad sto je Tomane amater, Canas tek malo bolji i VLP deli koske, to je do skautinga.

Nije prijatno 3:0 na poluvremenu ali sam nekako zadovoljniji nego u prvom kolu fudbalom.

Svakako su puuuuno kvalitetniji a i nasima fali malo onoga medju nogama

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dzistrou said:

Izgube omladinci sa 9 primljenih golova, napiše neko da smo bolji nego prošle godine. Primimo laka tri komada protiv Totenhema, napiše neko da smo odigrali najboljih pola sata na strani. Hoću i ja te droge, molim vas.

Ti i ne moras da gledas tv, upali flashscore.
Posto pitanje i sta gledas ako ti ovo nisu najboljih 30 minuta na strani u ove 2 sezone.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzistrou said:

Izgube omladinci sa 9 primljenih golova, napiše neko da smo bolji nego prošle godine. Primimo laka tri komada protiv Totenhema, napiše neko da smo odigrali najboljih pola sata na strani. Hoću i ja te droge, molim vas.

Svaka cast za komentar.. Kako neko moze biti zadovoljan sa 3 primljenih golova u 45 minuta igra.. Sadomazohizam ili sta vec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cemu to nezadovoljstvo ? Stvarno ste ocekivali da ce ovi igraci nadigrati Sona,Lamelu,Kejna i kompaniju ?

 

To moze da se desi, ali u Mikijevom zabavniku.

 

Druga stvar, to stalno pljuvanje na Miloja.

Sta covek moze da uradi ? 

Da se nadigrava sa Gobeljicem koji ni sam nije svestan da 3g za redom igra Evropske utakmice, Vulkc koji je do juce tapkao loptu po Krusevcu,  Milunovic sa sumnjivimiskustvom, sa strancima koji ne mogu da skupe 2 dobra poteza, kao da su zalutali na utakmici ...

Ovde su samo Borjan,Rodic,Degenek,Marin i povredjeni Boace koji su fudbalski potkovani, ostali su amateri

 

Dobro je da sa ovakvim igracima uopste igramo ovu vrstu takmicenja

Link to comment
Share on other sites

Miloje je napokon izveo najbolji tim i pokusao napadacki

 

Tako da sam zadovoljan

 

Neki igraci su podbacili, ok, niko i ne ocekuje da igramo ravnopravno sa Sparsima ali Tomane je npr. igrac manje

 

Tako da nam je skauting govno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...