Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Posto se RG blizi kraju, otvaram Vimbldonsku temu kako bi se nagomilana pozitivna energija pretocila i na ovaj turnir :classic_smile:

Igra se od 28.06 do 11.07. 

OgPvUu2.jpg

Prosle godine zbog covida nije odrzan, a branioci titule iz 2019 su Novak i Simona

 

1G579zM.jpg

 

XLqv7kL.jpg

 

inFRhhR.jpg

 

Kratko podsecanje na finalni mec u muskoj konkurenciji

 

A tu su i neizostavne jagode sa slagom 😍

e3hXAyw.jpg

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

(u vezi muških)

Ja bih otkucao: vrlo nejasna situacija (osim Nokse) ko je u igri za titulu, dve godine prošle od zadnjeg Vimbldona. Pravi se hajp oko Rođe, videćemo kako će da se preslika na stvarne mečeve.

 

Ove godine, nedelja dane manje između RGa i Vimbldona.

 

Priznajem da strpljivo čekam analizu potencijalnih favorita.

Link to comment
Share on other sites

Komentatori odmah briljiraju (sa Nova S)

 

Gotovo nikada nije bio ovako mali razmak između Rolan Garosa, najvećeg turnira na šljaci, i Vimbldona (28. jun – 11. jul), najprestižnijeg turnira na svetu, pa će samo dve nedelje po završetku finala u Parizu, igrači morati da izađu na englesku travu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Objavljen delimican spisak za WC

 

GENTLEMEN'S SINGLES

Carlos ALCARAZ (ESP)

Liam BROADY (GBR)

Jay CLARKE (GBR)

Jack DRAPER (GBR)

Andy MURRAY (GBR)

To be announced

To be announced

To be announced

 

LADIES' SINGLES

Katie BOULTER (GBR)

Jodie BURRAGE (GBR)

Harriet DART (GBR)

Francesca JONES (GBR)

Samantha MURRAY SHARAN (GBR)

Venus WILLIAMS (USA)

Not used - Next direct acceptance

Not used - Next direct acceptance

Link to comment
Share on other sites

 

 

50% crowds on Centre and No 1 Court from the first Monday, with 75% on the smaller show courts. Wimbledon hope there will be more on Centre and No 1 for the fourth round and the quarter-finals, with the aim of having capacity crowds for the semi-finals and finals.

 

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Postoji neka fondacija "Make a wish" ili tako nesto slicno se zove i oni ispunjavaju zelje osobama koji se pobedili rak.

I pre par godina je bila epizoda sa Federerom, neka devojka je pobedila rak i imala je zelju da ga upozna. Oni su joj to ostvarili i poslali je u London, na Wimbledon gde se ona upoznala sa njim i kao trenirala.

I ona je morala da ima sve belo, inace je ne bi primili na terene, to je za mene tada bio bas sok. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Znači i članovi timova, trener, fizio, svi moraju da budu skroz u belom da bi mogli uopšte da uđu na trening? :classic_wacko:

 

Da, ja sam shvatila da svako ko stupa na teren, na travu mora da bude skroz u belom.

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo secam da Fed nije mogao da nosi one patike sa narandzastim djonom jer je prebacio tu povrsinu koja moze da bude u boji, a Serena je imala crveni sorc ispod suknjice i njoj nisu nista rekli :classic_rolleyes:

I sad neko jos da me ubedi da djon zauzima vecu povrsinu od povrsine Serenine pozadine :classic_dry:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

Ja se samo secam da Fed nije mogao da nosi one patike sa narandzastim djonom jer je prebacio tu povrsinu koja moze da bude u boji, a Serena je imala crveni sorc ispod suknjice i njoj nisu nista rekli :classic_rolleyes:

I sad neko jos da me ubedi da djon zauzima vecu povrsinu od povrsine Serenine pozadine :classic_dry:

Ovoga se i ja sećam. Ali ne misliš valjda da je neko mogao da dođe Sereni i da obrazloži zabranu veličinom njene pozadine :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Ovoga se i ja sećam. Ali ne misliš valjda da je neko mogao da dođe Sereni i da obrazloži zabranu veličinom njene pozadine :lol_2:

 

Cista matematika, a matmeatika je egzaktna nauka, nema sta da se objasnjava :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...