Jump to content

F.C.Barcelona


Mile1

Recommended Posts

Nejasno mi je zasto je Xavi poceo utakmicu sa Arauhom na desnom beku,a Koundeom na stoperu? Mislim da je Kounde bio najslabija karika sinoc i da je Junajted to masovno eksploatisao dok im Xavi nije zamenio mesta.
Arauho je bio solidan na obe pozicije.

Barsin vezni red je bio bas neubedljiv..malokrvan i bled. Ne zna se ko je pruzio losiju partiju..sve je "zacinjeno" povredom Pedrija kojem sledi bar masec dana pauze..a taman je uhvatio dobru formu.

Levandovski dobro cuvan..skoro nevidljiv..daleko od pravih izdanja nakon Mundijala. Zato je Rafinja konacno poceo da pokazuje kvalitete koji su ga i doveli u Barselonu. Jos jedna odlicna partija..da nije bilo Rasforda bio bi igrac utakmice. Odlicno je iskoristio odsustvo Dembelea..obzirom da se Francuz uskoro vraca,bice zanimljivo videti da li ce Xavi obojicu staviti u startih 11..?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cak i pojedine legende francuskog fudbala govore da Messi treba da ide iz PSGa.

 

Nadajmo se da ce Laporta naci nacina da dovede Messija iako ce biti vraski tesko s obzirom da Tebas kopa i rukama i nogama da unisti Barcu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Odlazak Alemanyja ce biti nemoguce nadoknaditi. Sada ce Tebas izaci i reci kako Aston Villa krsi sve moguce principe u finansijskom fer pleju. Ustvari nece jer je Barca u pitanju ali da mu je tu drug Bartomeu vjerovatno bi rekao. On se bavi drugim klubovima i ligama kada stvar bude vec zavrsena umjesto da trazi nacina kako da izdigne klubove La Lige.

 

Trenutno se pominje Deco kao moguci novi sportski direktor.

Edited by OgX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mateu Alemany izgleda ipak ostaje u Barci, kakav zaokret. Ali i Deco ce se pridruziti, sto bi moglo biti bas odlicno jer je Deco vec neko vrijeme aktivan na polju transfera kao agent i sigurno ima skill.

Link to comment
Share on other sites

Ode i Alba.

 

Po mom misljenju je mogao jos jednu sezonu u Barci odigrati. Ove sezone daleko od startera ali kada god je igrao to je bilo odlicno. Cak je imao i nekih kljucnih poteza koji su odlucivali pobjednika.

 

Ostavio je trag i ama bas nikada mu se nije moglo prigovoriti da se ne angazuje ili da nije mentalno u utakmicama.

 

Mada imao je problema sa trenerima. Prvo ga je odjednom Luis Enrique poceo izostavljati iz sastava, meni ni danas nije jasno zbog cega. A Xavi je htio jos proslo ljeto da se on proda.

 

Ovo sto je Alba sada uradio je iz razloga da ne izvaci pare iz kluba a zna da nece biti prvi a vjerovatno ni drugi izbor jer kada trener odluci da te skloni iz tima onda ce gurati i desnog beka na poziciju lijevog beka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveca glupost bi bila prodati Raphinhu i onda opet u potragu za krilom.

 

Ako treba, onda neka ide neko od stopera. Kunde je opravdao ocekivanja ali njegov pdlazak bi bio manje bolan. Mislim ako vec treba da se pegla ffp onda najbolje stoper da ode jer tu Barca ima dosta igraca.

 

Goruca pozicija je desni bek pa tek onda zamjena za Busquetsa. Te dvije pozicije moraju da se rijese pa onda ako bude moglo da se dovode drugi igraci.

Link to comment
Share on other sites

Sada sam procitao da Barca nije dala gol iz penala ove sezone u La Ligi. Imali su dva koja su Lewa i Ferran promasili.

 

Sada postoje sanse da se Messi vrati samo sto ima jos puno nepoznanica. Da li je neophodan odlazak jos nekih igraca, konacan odgovor La Lige itd. Prije dve godine je sve bilo dogovoreno za novi ugovor pa je sprijeceno u zadnji cas.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...