Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Moram da kazem da pojma nisam imao o raskidu,niti je do mene dosla ikakva glasina.

Elementarna logika mi je govorila da,ako ga nije bilo na zvanicnom predstavljanju tima i slikanju,Noko nece ni igrati ove sezone u Zvezdi.
Sad se postavlja niz pitanja,a prvo je:ciji je ovo bio propust?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Ulicni basketas said:

Osta žal za Štimcem...

Jel pronasao angazman?
Ako nije,eto nama Zvezdinog vojnika koji se ponovo vraca da pomogne voljenom klubu.

 

 

1 minute ago, Desiderius said:

Kakav propust?Na prvom lekarskom kad je dosao  je ustanovljen problem

Sto je isprva onda i potpisan ugovor sa njim?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Sto je isprva onda i potpisan ugovor sa njim?

Pa ugovori u kosarci se potpisuju preko menadzera,prakticno kao predugovori do lekarskog pregleda.Kako mislis da se radi lekarski dok igrac ne dodje u BG?

Kad prodje lekarski onda se ugovor verifikuje ili se ne verifikuje kao sto je sada kod nas slucaj.

U startu mu nije dozvoljeno da ide na treninge jer je uocen problem koji su pokusali da rese ali nije uspelo ocigledno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Desiderius said:

Pa ugovori u kosarci se potpisuju preko menadzera,prakticno kao predugovori do lekarskog pregleda.Kako mislis da se radi lekarski dok igrac ne dodje u BG?

Kad prodje lekarski onda se ugovor verifikuje ili se ne verifikuje kao sto je sada kod nas slucaj.

U startu mu nije dozvoljeno da ide na treninge jer je uocen problem koji su pokusali da rese ali nije uspelo ocigledno

Nisam znao da u kosarci postoji posebna praksa.

Ja sam smatrao da se nista ne potpisuje pre obavljenih pregleda. Pregledi su se obavili,otkriven je problem,a svejedno je "palo" zvanicno predstavljanje. NIje isao na Kopaonik,to znam,ali ja ne vidim logiku da se ista potpisuje pre obavljenih medicinskih pregleda i testiranja.
Tek mi nije jasno kako je covek igrao za Albu?

 

 

4 minutes ago, Miki28 said:

Valjda je za Monako potpisao🤫

Jeste,da! Zaboravio sam..zapamtio sam ono zvanicno obavestenje kluba o tome da nema nastavka saradnje..

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa Nnokom je odradjeno veoma ozbiljno po mom misljenju. Ugovor potpisao, nije prosao lekarske, dato mu vreme da se problem resi, nije uspelo i ugovor nije validiran.Bolje nego da covek umre na terenu.

Nadam se samo da smo imali u vidu neko alternativno resenje koje ce se aktivirati, ukoliko ne uspe da se sanira.Bice gadno naci ozbiljnog centra u septembru...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nisam znao da u kosarci postoji posebna praksa.

Ja sam smatrao da se nista ne potpisuje pre obavljenih pregleda. Pregledi su se obavili,otkriven je problem,a svejedno je "palo" zvanicno predstavljanje. NIje isao na Kopaonik,to znam,ali ja ne vidim logiku da se ista potpisuje pre obavljenih medicinskih pregleda i testiranja.
Tek mi nije jasno kako je covek igrao za Albu?

Druze njegov ugovor nije potpisan,to jest nije vazeci i validan dok ne prodje lekarske preglede.Dakle potpisuje se neki predugovor i to se naravno objavljuje.Cim stigne u BG radi preglede

Uocen je problem i odmah se reagovalo.Decko je nosio holter i uoceni su problemi cak i u stanju mirovanja.Naravno da niko nece rizikovati necije zdravlje ili ne daj boze zivot

Ugovor nije prekinut jer nije ni bio validan dok se ne utvrdi da li moze da nastavi sa treninzima

Utvrdjeno je da ne moze tako da se ugovor nije ni aktivirao.

Prosto a uz to mi je i drago da vidim da klub brine o takvim stvarima a ne da se ustanovi u toku sezone ili da se ne daj boze nesto lose desi decku.Pogotovo sad u vreme virusa

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Desiderius said:

Druze njegov ugovor nije potpisan,to jest nije vazeci i validan dok ne prodje lekarske preglede.Dakle potpisuje se neki predugovor i to se naravno objavljuje.Cim stigne u BG radi preglede

Uocen je problem i odmah se reagovalo.Decko je nosio holter i uoceni su problemi cak i u stanju mirovanja.Naravno da niko nece rizikovati necije zdravlje ili ne daj boze zivot

Ugovor nije prekinut jer nije ni bio validan dok se ne utvrdi da li moze da nastavi sa treninzima

Utvrdjeno je da ne moze tako da se ugovor nije ni aktivirao.

Prosto a uz to mi je i drago da vidim da klub brine o takvim stvarima a ne da se ustanovi u toku sezone ili da se ne daj boze nesto lose desi decku.Pogotovo sad u vreme virusa

Hvala na objasnjenju. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg momci sta da se radi, Noko je imao problem aritmije u stanju mirovanja, bilo je natezanja da uradi odredjenu rutinsku intervenciju koja zna da pomogne, i vrv ce pomoci ali mora da prodje odredjeni period, a mozda i nece to se ne zna. On je to odradio pre desetak dana, danas su bili testovi gde je opet imao problema,i nije dobio dozvolu za trening u narednih 30 dana, gde je opet trebalo da se radi testiranje isl. Ali u medjuvremenu su odlucili da se nece aktivirati ugovor i rizikovati bilo sta i to je to 

Edited by Maverick88
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...