Jump to content

KK Crvena Zvezda - prelazni rok 2020/2021


Gudura

Recommended Posts

Ako je hall backup sta smo koji moj dovodili waldena da nam igra dvojku sa 188cm.
Plasim se sa ovolikim comboima da ne zavrsimo kao u lokomotivi kad mu je mardy collins bio najkreativniji igrac
I ovo stoji, zato sam napisao da bih bio zadovoljan da se doveo još samo prvi plej spolja. Ali videćemo, verujem da će ekipa biti super.
Link to comment
Share on other sites

Nista mi se ne svidja ovo. Nekako nakrcavamo igrace koji su izmedju 1 i 2. Nijedan nije cist 1 ili 2, mozda je Lojd jedino cista 2.

Utisak je da ce Lojd i imati dosta protagonizma ovde, i dosta suteva u svakom mecu.

Prvi plej mora imati dobar assist, pik igru...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

 

Za tebe je Steve Nash licno. 

 

Realno, u mom nivou. Osim sto sam ja bar cist plej

 

Ovaj nit ima kvalitet, nit donosi nesto novo... bolje da je Radanov dobio neku sansu

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

 

Realno, u mom nivou. Osim sto sam ja bar cist plej

 

Ovaj nit ima kvalitet, nit donosi nesto novo... bolje da je Radanov dobio neku sansu

Na tvom nivou nemoze biti niko.Jer su oni profesionalne kosarkasi a ti amater. :)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vamos Laki said:

Nista mi se ne svidja ovo. Nekako nakrcavamo igrace koji su izmedju 1 i 2. Nijedan nije cist 1 ili 2, mozda je Lojd jedino cista 2.

Utisak je da ce Lojd i imati dosta protagonizma ovde, i dosta suteva u svakom mecu.

Prvi plej mora imati dobar assist, pik igru...

Ako dodje cisti plej kao prva opcija mislim da je skroz korektno, a tako ce verovatno i biti. Ovo samo dokazuje ono sto smo svi znali o Sasi pre pojacanja, a to je da voli da ima mnoštvo igraca koji mogu i 1 i 2.  Kombo sto bi se reklo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spoljna linija se sklapa onako kako smo od početka pretpostavljali - jedan plej, dva kombo beka (Volden i Hol) i jedna dvojka (Lojd).

 

Inače, Hol je vrhunsko pojačanje za mesto back up pleja za naše uslove. Mnogi ne znaju, ali on je na lopti elitni defanzivac, raspitajte se kako su igrači FMP-a prošli kada su igrali prijateljsku pa ih je čuvao Hall. Plejevi FMP-a nisu mogli da pređu pola kad im je prišao po celom terenu, pa je ovaj malo oladio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ulicni basketas said:

Zašto smo prodali Đenku i dovodimo navodno ovog? Koji je upgrade? Ok, CJ je imao baš lošu sezonu, ali imala je i većina igrača pod onim nazovi trenerima. 

Mozemo da volimo Djenku i svaka mu cast za sve sto je uradio ali njegova sezona je bas bila malo je reci sramna. Isporucivao je on u defanzivi ali je to bas malo za njegovu platu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dezmond said:

Spoljna linija se sklapa onako kako smo od početka pretpostavljali - jedan plej, dva kombo beka (Volden i Hol) i jedna dvojka (Lojd).

 

Inače, Hol je vrhunsko pojačanje za mesto back up pleja za naše uslove. Mnogi ne znaju, ali on je na lopti elitni defanzivac, raspitajte se kako su igrači FMP-a prošli kada su igrali prijateljsku pa ih je čuvao Hall. Plejevi FMP-a nisu mogli da pređu pola kad im je prišao po celom terenu, pa je ovaj malo oladio.

Mada to dosta govori i o plejevima FMPa 🙂

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Ulicni basketas

Djenka mi je omiljen stranac, uradio je mnooogo za Zvezdu ali prosto ne moze da se igra na osnovu nekih predjasnjih zasluga. Za platu ne mogu da se setim tacne cifre o kojoj su pisali ovde i na drugim forumima ali je bila jako ozbiljna za ono sto je on isporucivao. To je makar svima jasno. Neka je i ta cifra manja od one koja je prikazana njegova statistika u El je bas siromasna: 3.4 poena po mecu, 2/27 trojke 🙁

Link to comment
Share on other sites

[mention=743]Ulicni basketas[/mention]
Djenka mi je omiljen stranac, uradio je mnooogo za Zvezdu ali prosto ne moze da se igra na osnovu nekih predjasnjih zasluga. Za platu ne mogu da se setim tacne cifre o kojoj su pisali ovde i na drugim forumima ali je bila jako ozbiljna za ono sto je on isporucivao. To je makar svima jasno. Neka je i ta cifra manja od one koja je prikazana njegova statistika u El je bas siromasna: 3.4 poena po mecu, 2/27 trojke [emoji853]. 

Eh, koliko si puta čuo da je loš trener uzrok krize i loše forme dobrih igrača? Nije Đenka prop’o, ali se uklopio u sivilo. Ok, samo sam napravio paralelu, slični su igrači, s tim što je Hall ima daleko siromašniji CV. Videćemo, možda grešim. A možda se neće ni igrati, pa nema štete.
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Laki John Terry said:

Za 14 milki budžeta mogli smo bolje.

 

Elem, ovo je igrač evrokup nivoa, ali pošto je backup uopšte nije loše. Ja sam zadovoljan.

 

Ako izuzmemo Lojda i Nnoka, ostali su svi evrokup i aba nivo igraci

 

Treba nam plej ubica i neki igrac na 3/4 iznad proseka

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...