Jump to content

Novak Djokovic


wwww

Recommended Posts

Znam po sebi. Navika jeste. Moja je da skidam sočiva odmah nakon posla i onda naočare ili odmor od oba pomagala.

 

Nadam se svakako da ako mu zaista prvavi problem sa vidom , valjda će rešiti

Link to comment
Share on other sites

Odakle ti to da se sprema raskid zato sto su ga stavili na majicu? Koliko znam on je proslog avgusta produzio ugovor sa Lacost najmanje do 2025

 

Medjutim Peugeot kao sponzor je takoreci zavrsen, oni su izasli iz tenisa, bili su jako dugo i veliki sponzori Roland Garros-a ali su iz toga izasli i orijentisali se ili planiraju da se orijentisu na trke koliko sam shvatila.

Renault je nasledio Peugeot kao sponzor RG a medjutim  ima sada velikih problema zbog rata u Ukrajini i sankcija prema Rusiji sa kojom oni jako mnogo rade, kazu da nisu sigurni da ce uspeti  da finansiraju RG kao sponzor - to je nekih 6 miliona godisnje otprilike

Edited by ciao
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Carole Bouchard 

23m

Novak already done with his press conference:praised Alcaraz nerves under pressure, how bold he was at such young age.Djokovic also said he was disappointed at how he didn’t take his chances nor was able to manage those BH returns, but has gained lots of confidence from that week

As for Djokovic: his goal was not MC, nor Belgrade, nor Madrid, and won’t be Rome. His goal is Roland-Garros and he’s nearly caught up with his best form on just this Spanish week. He’s now nearly ready whereas he was so far away just like three weeks ago.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

U tom potencijalnom duelu bi Novak bio ogroman favorit, jer je Rafa potpuno van forme, ne znam šta može puno promeniti kroz nedelju dana. Alkaraz da nije imao povredu u drugom setu protiv njega, bio bi počišćen u dva seta.

Link to comment
Share on other sites

uvek uzmi u obzir to da organizator turnira moze da napravi takav OOP da Novak ima minimalno, a Nadal maksimalno odmora pred mec, sto moze takodje da utice na ishod narednog meca. A direktor mastersa u Rimu bas ne podnosi Novaka, davao je odvratne izjave ove godine, a ni prethodnih se nije bas libio da pljucne.

 

Spoiler

bas mi je zao sto Novak nije mogao da igra Majami, Blejk je odlican covek i odlican direktor turnira).

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, wwww said:

uvek uzmi u obzir to da organizator turnira moze da napravi takav OOP da Novak ima minimalno, a Nadal maksimalno odmora pred mec, sto moze takodje da utice na ishod narednog meca. A direktor mastersa u Rimu bas ne podnosi Novaka, davao je odvratne izjave ove godine, a ni prethodnih se nije bas libio da pljucne.

 

  Hide contents

 

 

Direktor turnira u Rimu je pricao onoliko kako Novak kao nevakcinisan nece moci da igra u Rimu, sav je bio odusevljen tom idejom, na svu srecu bar za sada vakcinu kao uslov zaboravismo bar u evropi

Link to comment
Share on other sites

pa tako je svojevremeno direktor turnira rekao: nece smeti da ulazi u svlacionice niti da bude u hotelu gde su ostali igraci, vec mora da nadje privatni smestaj (a to mu bas onako tesko pada :classic_rolleyes: )

 

Link to comment
Share on other sites

Sramotno ponašanje italijanskih bivši igrači  i funkcionera teniskog saveza prema Novaku. Panata i Pjetrandjeli pište kao deca kojoj je neko oteo igračke što "njihov " nikada nije osvojio Rimski masters. Ako je toliko dobar kao što tvrde , zašto nije , onda.

A ovaj direktor skoro  izjavio  kako je dobro što Novak nije u formi , biče zanimljiv turnir:classic_rolleyes: Koji to mozak može želeti lošu formu petostrukog šampiona i nadati se kvalitetnom tenisu koji će povećati gledanost , što je valjda cilj

 

Ne bi me čudilo da ga i ove godine šikaniranju  sa rasporedom

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...