Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Španac je baš utegao odbranu KKP. Ova utakmica bi mogla biti prekretnica.
  3. Sudija, sviraj kraj!
  4. Ajmo mazohisti...
  5. Nema ni Kalafijorija.
  6. Pun pogodak a ni pocelo nije
  7. Eee, nisam još nikad, nije tašta toliko dobra 😁. Ali obećao sam ovde da sledeći put hoću, pa sam se nevreme raspitao.
  8. My bad. Kobe se nije javio na telefon pa se KG za sat vremena odlučio za Celticse, kako i sam kaže, za najbolju opciju. A tu je i Matt Barnes. On se nije odlučio za Hornetse.
  9. Mora da te tasta terala da glasas i slikas listic. 😁
  10. Uh, ja se zajebah, mislio sam na potpis, zato sam turio onaj link. Hvala Edard!
  11. Nikako ne razumem zasto bi Ukrajna izvela takav napad? Sta time dobijaju? U Rusiji ima na hiljade meta cije bi im unistenje donelo mnogo vise benefita nego unistavanje jedne od nekoliko desetina predsednickih rezidencija, na stranu sto je ta rezidencija projektovana da izdrzi atomske udare, a ne udare obicnih dronova.
  12. Kad se raspišu izbori, moraš da se registruješ u najbližem konzulatu za glasanje u inostranstvu. I onda verovatno i tom istom konzulatu glasaš.
  13. https://n1info.rs/vesti/studenti-pozvali-dijasporu-da-podrzi-zahtev-za-raspisivanje-vanrednih-izbora-u-srbiji/
  14. Mi ćemo pre 10 proglasiti pobedu i biti na ulicama da je proslavimo.
  15. Amateri kamateri.
  16. Jel moguće da Arena prenosi Hapoel-Žalgiris bez komentatora???? Kakvi pajseri
  17. Ne znam koliko je moguce da se izvede takav neki 'false flag' a da Ameri odmah ne skontaju. U teoriji, mogu da lansiraju dronove sa nekadasnje ukrajinske teritorije, ali prati se sve. Meni je realnija varijanta da je to doslo sa ukrajinske strane.
  18. što bi značilo da i njima otkucava sat i nije da bas mogu ovako doveka.
  19. Vrlo je moguce da u Rusiji zele da isceniraju nesto navodno tako veliko da bi imali opravdanje za upotrebu nekog razornog oruzja i time 'poguraju' javno mnjenje u Ukrajni prema predaji.
  20. kako se glasa u inostranstvu?
  21. Društvo je izrazito polarizovano, sem većeg broja ukradenih glasova( što će mu isto biti teže), on nema ni jednu prednost da mu izbori budu krajem 2026 ili 2027g( u sta verujem), u odnosu na leto ove godine, eventualno zimu. Njegovi u većoj meri umiru, dok nove generacije koje dolaze su izrazito protiv njega, a izace u ogromnom procentu. U procepu je jer zna da osobe rodjene 1980g će glasati protiv njega i to u omeru 65:35, a i 10g starije osobe takodje će biti blago na strani studenata/ opozicije. Takodje po prvi put on ima protivnika koji diktira igru, on ih je samo uspevao kopirati, nikad nije korak ispred, upravo zato ovo skupljanje potpisa je mnogo bolje bilo od potencijalnog skupa u Bg.
  22. Уз дужно поштовање Томовићу прилично нереалан хајп око једне утакмице коју је добио. Свака част и тако то, али нико не помиње да је био део једног од лошијих стручних штабова, Сферопулоса су продавали само тако прошле сезоне. Масу пута нису обратили пажњу на сат, на број фаулова играча, бонус итд.
  23. Ne znam zasto Putinova rezidencija nije legitiman vojni cilj? Isto tako, terorizam je jedan od nacin asimetricne borbe koji je po meni opet opravdan i nacin dovodjenja rata u dvoriste neprijatelja.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...