Jump to content

pantelia

Član foruma
  • Posts

    3,168
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

3,381 profile views

pantelia's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

  • Dedicated
  • Reacting Well
  • Very Popular
  • First Post
  • Collaborator

Recent Badges

6k

Reputation

  1. I Vesna Pesic u pozadini Mada meni ovaj nesto i ne lici na Ostoju
  2. Ova tema je ponekad kao kad se meni na poslu nagomilaju mejlovi, pa ja krenem da odgovaram na prvi sa dna, a nemam pojma da je korespondencija otisla jedno 16 krugova unapred
  3. Ima Drezgic, igrao u Cukarickom, sad je negde u Rusiji ili tako nesto
  4. Didntrid lol 😁 Salim se, procitao sam, samo si se malo bespotrebno raspisao jer ja Obradovica uopste nisam napadao. Ne mislim da se slaze sa uvredama, jednostavno mu je preko glave svega, izabrao je da izaplaudira 30 sekundi i ode u svlacionicu, da se ne nadgornjava sa bolidima. Ne znam kakav je odnos imao sa navijacima, mislim da ukupno ove sezone nisam pogledao 40 minuta utakmica koje su igrali kkcz/kkp. Nekad ih je mozda i napusavao, sad je odlucio ovako i to je to. Sinoc mu ne zameram apsolutno nista.
  5. Moguce, ja i jedno i drugo gledam kao neku vrstu nezameranja govedima sa tribine. Pa u tome i jeste problem. Ne znam u kom trenutku je Zeljko pozdravljao navijace, ali kad je onaj pavijan megafonom naredio da se ne igra, to je bilo to. Sta ce Obradovicu problemi posle toga (a ja verujem da bi nastavio utakmicu, da se on pitao). Mislim jeste on bozanstvo, ali sta ce mu to u zivotu, alo bre, jesmo bre rekli bre da nema igranja bre bez nas bre
  6. Dobro bre, pustite Obradovica i aplaudiranje publici. Da, mogao je da ih naduva, nije, i sta sad. Kao da bi nesto promenilo i da ih je naduvao. I u tom slucaju se misljenje i jednih i drugih o njemu ne bi promenilo ni za mrvu, a stoka bi ostala stoka i nista se ne bi promenilo. A moje saborce da podsetim da je brat Simon mahao peharom koji su oteli navijaci (tj. nasa stoka) CZ nakon gubitka titule pre 10 godina. Da ponovim jos jednom, mislim da negledanje svake utakmice finala ABA i, u ovom slucaju, finala prvenstva Srbije, produzava zivot za nekoliko meseci (svaka utakmica). Pa vi vidite sta vam je ciniti.
  7. Ziveo Vucic i 2 drzavna projekta naustrb svih ostalih Poz
  8. Ziveo Vucic i 2 drzavna projekta naustrb svih ostalih Poz
  9. Zivela 2 drzavna projekta naustrb svih ostalih, kao i Vucic Poz
  10. Ziveo Vucic i 2 drzavna projekta naustrb svih ostalih Poz
  11. Malko kasnim za brata Slavisu, ali oprosticete mi
  12. Zamolio bih da se ona sos kvazinovinarska splacina ne pominje na ovoj svetoj temi, hvala
×
×
  • Create New...