Jump to content

Crni

Član foruma
  • Posts

    4,886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Crni last won the day on July 3 2022

Crni had the most liked content!

Recent Profile Visitors

2,627 profile views

Crni's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

  • Dedicated
  • Very Popular
  • First Post
  • Collaborator
  • Posting Machine

Recent Badges

8.7k

Reputation

  1. Ko i svakog leta od registrovanih na kraju god ostane 1posto. A ovo i mene zanima, moze li se kosarkaski deo foruma citati ako nisi clan?
  2. Cmm Jago Teo Kenan Neda Laza Kalina Rokas Toko Deda Bolomboj Petrusev Plavsic Ako moze bez guzvanja bar jedne sezone🙏
  3. Janis je Luki skresao minute u drugom poluvremenu, narocito u finisu utakmica. Mislim da je to recept bio za sve pobede u derbijima. Ali toga nema u toj statistici u kojoj je Luka CaviInijesta...
  4. Pravo je cudo da od nekada senzacije foruma, postanes ovoliko nezanimljiv...osvezi malo fore. Lakse mi je da poverujem da se ne radi o istoj osobi.
  5. Od mene medaljon za Vanju. Ne samo sto je protiv bolesnog vodje, vec i sto je odlican igrac i covek. Nek mu je dobro zdravlje i sva sreca.
  6. Ako je u tim najavljenim preostalim igracima Daum projektovan kao prva cetvorka, bojim se da cemo prdnuti u cabar. Ionako smo na petici siromasni, jer tu sem Bolomboja nemamo evroligaski profil. Plasi me improvizovanje sa Kalinom, Dedom i Rokasom na 4, gde ce nam trpeti skok. Puno bolji je to tim, u odnosu na ovogodisnji, ali nedovoljno jak za veci iskorak u EL. Bez kapitalca nema posla.
  7. Hahah, ne mora da su navijaci Zvezde, moze da budu i obicni smrtnici sto mi zovemo😄
  8. Nije losa ova zamisao za gupnjak, jos da bude po sistemu mesindzera.
  9. Ljudi se registruju samo zbog letnjeg ludila, vidim neke nikove od proslog leta, prespavali takmicarsku godinu, njih to ne interesuje. Nekad je prelazni rok stvarno bio zabavan za citanje, ovo sad je besmislica cista. Al nek uziva kome je zabavno, zao mi je sto je forum izgubio na tezini, al vazda je kvantitet znacio manje kvaliteta.
  10. Moze Coco da te predlozi kad zavrsis fax da radis kod Drcele u Konkord vestu, fale im armiraci i radnici na mesalici.
×
×
  • Create New...