Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Bas me zanima kako ce ovo proci sad kad su pipci Radoiciceve ekipe dobrano skraceni.

 

n1

 

Tribina „Potpiši i podrži ProGlas“ biće održana na Kosovu i Metohiji, u nedelju od 11 časova. Pokretači inicijative će, na poziv građana, posetiti Kosovsku Mitrovicu, a tribina će biti održana u prostorijama NVO Aktiv (Kralja Petra I 183a), saopšteno je iz ove organizacije.

Kako se navodi, građanima će se obratiti dr Miodrag Jovanović, profesor Univerziteta u Beogradu, pisac i izdavač Gojko Božović, kao i Milica Andrić Rakić, programska menadžerka Nove društvene inicijative. Moderatorka tribine biće novinarka Ana Marija Ivković.

Link to comment
Share on other sites

https://kossev.info/sa-proglasa-u-mitrovici-bozovic-gradjani-srbije-imaju-mnogo-vise-razumevanja-i-solidarnosti-sa-nasim-sunarodnicima-na-kosovu-nego-rezim/

 

prođe i ProGlas bez ikakvih problema( da li je kurti zaveo red ili je AV naredio da se ne talasa ko će ga znati)

 vredelo bi saslušati izlaganje Baneta Krstića i probati da se shvati položaj običnog čoveka 

 

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.danas.rs/vesti/politika/cedomir-jovanovic-tvrdi-da-ide-u-pristinu-na-sastanak-sa-kurtijem/

 

evo ga i ovaj "kvisko" da pokrene priču kako je AV još i dobar pošto vidi šta bi nam "opozicija" uradila da dođe na vlast

zanima me kako bi prošao neki opozicioni političar sa Kosova da dođe na noge kod AV u Beograd i onda da neke izjave o tome kako su promene u Prištini neophodne

u stvari znam kako bi prošao,baš kao što se i prolazi u nejboljim demokratijama, nestao bi sa političke scene sigurno a ni za život nisam siguran da bi uspeo da se izbori  

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Perkos2 said:

https://www.danas.rs/vesti/politika/cedomir-jovanovic-tvrdi-da-ide-u-pristinu-na-sastanak-sa-kurtijem/

 

evo ga i ovaj "kvisko" da pokrene priču kako je AV još i dobar pošto vidi šta bi nam "opozicija" uradila da dođe na vlast

zanima me kako bi prošao neki opozicioni političar sa Kosova da dođe na noge kod AV u Beograd i onda da neke izjave o tome kako su promene u Prištini neophodne

u stvari znam kako bi prošao,baš kao što se i prolazi u nejboljim demokratijama, nestao bi sa političke scene sigurno a ni za život nisam siguran da bi uspeo da se izbori  

 

A ko njega stavlja u isti koš sa opozicijom ili ga povezuje sa bilo kojom listom, osim sopstvene? Veću težinu bi imalo da je otišao neki predsednik udruženja ljubitelja nilskih konja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DJ_Vasa said:

 

A ko njega stavlja u isti koš sa opozicijom ili ga povezuje sa bilo kojom listom, osim sopstvene? Veću težinu bi imalo da je otišao neki predsednik udruženja ljubitelja nilskih konja.

staviće ga režimski mediji pošto je ova poseta i urađena da bi oni imali materijala da optuže opoziciju za izdaju, a kad se to servira sirotinji raji 24h dnevno ona to brzo proguta

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

staviće ga režimski mediji pošto je ova poseta i urađena da bi oni imali materijala da optuže opoziciju za izdaju, a kad se to servira sirotinji raji 24h dnevno ona to brzo proguta

 

To može da bude samo kap u moru uobičajenih napada. Sećam se da su isto govorili za Zanokticu, Boškića i Francuza, pa nikom ništa. Ne treba se osvrtati na gluposti jer oni sa IQ koji je jednak temperaturama na Grenlandu ionako glasaju za SNS.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Perkos2 said:

https://www.danas.rs/vesti/politika/cedomir-jovanovic-tvrdi-da-ide-u-pristinu-na-sastanak-sa-kurtijem/

 

evo ga i ovaj "kvisko" da pokrene priču kako je AV još i dobar pošto vidi šta bi nam "opozicija" uradila da dođe na vlast

zanima me kako bi prošao neki opozicioni političar sa Kosova da dođe na noge kod AV u Beograd i onda da neke izjave o tome kako su promene u Prištini neophodne

u stvari znam kako bi prošao,baš kao što se i prolazi u nejboljim demokratijama, nestao bi sa političke scene sigurno a ni za život nisam siguran da bi uspeo da se izbori  

 

Prva ruka je prva ruka....

Link to comment
Share on other sites

Evo, ako se neko cudio gde su nestali, pojavili su se I u Srpskoj listi kazu da se Kurti mesa u srpske izbore.

 

n1

 

Srpska lista ocenila je danas da premijer Kosova Aljbin Kurti nastavlja sa kampanjom i punom podrškom listi Dragana Đilasa na predstojećim izborima.

„Danas je tim povodom organizovao nesmetan dolazak na Kosovo i Metohiju Đilasovih pajtosa, Srđana Milivojevića, Miroslava Aleksića, Aleksandra Jovanovića Ćute i ostalih sa ciljem izazivanja podela između Srba na ovim prostorima“, stoji u saopštenju.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Perkos2 said:

 

Mogu zahteve da pošalju poštom, sa povratnicom. nakon "ćutanja" administracije i uskraćivanja odgovora, ide se ddalje...pa sve do Strazbura. Na izgled, dugačak put, ali je verovatno kraći od političkog dogovora. Eventualni pritisak MZ....ali i to je upitno, koliko bi bilo iskreno.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Constantin said:

 

Mogu zahteve da pošalju poštom, sa povratnicom. nakon "ćutanja" administracije i uskraćivanja odgovora, ide se ddalje...pa sve do Strazbura. Na izgled, dugačak put, ali je verovatno kraći od političkog dogovora. Eventualni pritisak MZ....ali i to je upitno, koliko bi bilo iskreno.

biće i poštom i preko goluba pismonoše ali će mali enver uvek da nađe neku krivinu da ne uradi ono što je dogovorio sa AV i Lajčakm i Boreljom, jednostavno čovek je extremni lažov koji se svojski trudi da prewvaziđe i AV po tom pitanju a uz to opijen je sopstvenom veličinom pa je tako kosovskim specijalcima koji su tražili veće plate i bolje uslove rada saopštio onako kočoperno da "nije popustio Americi i EU, pa neće ni njima da se preda"  

Link to comment
Share on other sites

Samo ako je budala da raspise izbore ili vrati ove nase dvorske lude u institucije. Ko ih terao da izlaze, a sad bi da se vrate. 

Doduse niko ne pominje one koji nisu izasli kad i svi, pa im i sad leze plata bez da zive na kosovu.

Link to comment
Share on other sites

Insćenje neće ništa dobrog doneti nikom. Zna svako čak i ovi njegovi plaćenici da je zasrao i sve odradio za brata mu kurtija ali mora se čupati što se može iščupati. Zvučalo to nekom čudno ja bih vukao za rukav ove iz EU i Amerike da proglase oni ZSO i tako zatvorio mogućnost totalnog etničkog čišćenja pa onda korak po korak gradio autonomiju za Srbe na Kosovu. A izdajnikke i lopove valjda će stići neka kazna kad tad. 

Link to comment
Share on other sites

Zso je najgora opcija za sve Srbe na KiM. 

Nova plejada debilnih odluka, da cisto ljudi vide kakva je diktatura ovde, "zabrana odrzavanja proslava nove godine za sva preduzeca" zbog poginulih u Banjskoj.

A svakodnevno se prave normalno proslave i ti sto zabranjuju ih prave...

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Igor_ said:

Zso je najgora opcija za sve Srbe na KiM. 

Nova plejada debilnih odluka, da cisto ljudi vide kakva je diktatura ovde, "zabrana odrzavanja proslava nove godine za sva preduzeca" zbog poginulih u Banjskoj.

A svakodnevno se prave normalno proslave i ti sto zabranjuju ih prave...

Pa čekaj, u trenutnom stanju stvari sta je bolja opcija i ima li druge opcije sem integracije preostalih Srba potpuno u kosovske institucije bez ikakve sopstvene organizacije.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Igor_ said:

Zso je najgora opcija za sve Srbe na KiM. 

Nova plejada debilnih odluka, da cisto ljudi vide kakva je diktatura ovde, "zabrana odrzavanja proslava nove godine za sva preduzeca" zbog poginulih u Banjskoj.

A svakodnevno se prave normalno proslave i ti sto zabranjuju ih prave...

Ja bih voleo da vas na Kosovu ohrabrim I kazem da imam neku bolju ideju, ali... Osim da pazljivije birate svoje zastupnike i ne dozvolite ljudima kao Radoicic da vama manipulisu I budu gospodari zivota I smrti, nego da gledate sopstven interes i to na duze staze. Iskreno, nije da je tu rec o necem vise od 'tople vode', a i cinjenica je da nismo ni mi u Srbiji van Kosova nesto tako postigli, pa da mozemo da delimo lekcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, djura.net said:

Ja bih voleo da vas na Kosovu ohrabrim I kazem da imam neku bolju ideju, ali... Osim da pazljivije birate svoje zastupnike i ne dozvolite ljudima kao Radoicic da vama manipulisu I budu gospodari zivota I smrti, nego da gledate sopstven interes i to na duze staze. Iskreno, nije da je tu rec o necem vise od 'tople vode', a i cinjenica je da nismo ni mi u Srbiji van Kosova nesto tako postigli, pa da mozemo da delimo lekcije.

Znaju to ljudi ovde sve, ali nemas previse izbora. Imaju masineriju koja radi punom parom i uteruje strah. A a Radoicic jos uvek vuce konce i za sve se pita. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Igor_ said:

Znaju to ljudi ovde sve, ali nemas previse izbora. Imaju masineriju koja radi punom parom i uteruje strah. A a Radoicic jos uvek vuce konce i za sve se pita. 

A kako to uteruju strah? Da ce nekoga "likvidirati" jer samo tu vrstu straha razumem ili da ce morati da placaju struju i poreze?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Selina said:

A kako to uteruju strah? Da ce nekoga "likvidirati" jer samo tu vrstu straha razumem ili da ce morati da placaju struju i poreze?

zavisno od slučaja, ni jedna opcija nije isključena, uostalom svedočili smo tome unazad 10 godina

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...