Jump to content

Kosovo, priznati ili ne?


djole

Recommended Posts

Što ne objave da su joj izdali srpski pasoš tad i tad umesto što postavljaju pitanja je li ga ili nije li ga koristila.
Postoje takvih hiljadu pitanja...s obe strane. Pišu na twitteru, a reče negde i Čale (premijerka), a ti sad pitaš mene [emoji847] nisam ja Krlo da znam sve....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, erwin said:

F7s2nYVWMAE5AVu?format=png&name=900x900

 

I Danilo, i onaj  Šešelj-mlađi, i onaj kumov sin što vozi Lamborghini i psuje policiju, i Dačićev naslednik i sva ostala fina "deca" tih finih i poštenih ljudi.

[im pas mater]

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sen said:

 

I Danilo, i onaj  Šešelj-mlađi, i onaj kumov sin što vozi Lamborghini i psuje policiju, i Dačićev naslednik i sva ostala fina "deca" tih finih i poštenih ljudi.

[im pas mater]

To će sigurno da bude ali na nekoj drugoj planeti. Nikad nisu ratovala deca političara i tajkuna pa sigurno neće ratovati ni sinovi ovih baraba iz politike danas. Ni sa albanske strane nije ništa drugačija slika. Sigurno neće iću kurtijeva deca ili vjose ili gervale. 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Perkos2 said:

To će sigurno da bude ali na nekoj drugoj planeti. Nikad nisu ratovala deca političara i tajkuna pa sigurno neće ratovati ni sinovi ovih baraba iz politike danas. Ni sa albanske strane nije ništa drugačija slika. Sigurno neće iću kurtijeva deca ili vjose ili gervale. 

 

Jasno je to, nego ne mogu da ne ispizdim kada vidim takve gadosti. Parizer šalje botove da ispisuju "Kad se vojska na Kosovo vrati"... Pa mater mu... Baš me trigeruju takve stvari, prorade mi emocije i teško mi je da se suzdržim pa zato pišem...

 

 

Edited by Sen
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sen said:

 

Jasno je to, nego ne mogu da ne ispizdim kada vidim takve gadosti. Parizer šalje botove da ispisuju "Kad se vojska na Kosovo vrati"... Pa mater mu... Baš me trigeruju takve stvari, prorade mi emocije i teško mi je da se suzdržim pa zato pišem...

 

 

To su najgore vrste ljudi koji bi slali druge ljude i rat a oni skupljali lovu. Ovaj dramoser je to već radio pa me uopšte ne iznenađuje da to radi i dalje. No s'obzirom da je težak zeko čim mu malo zaprete on ukoči. Praviće još incidenta ali za nešto veće nije sposoban.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Perkos2 said:

To su najgore vrste ljudi koji bi slali druge ljude i rat a oni skupljali lovu. Ovaj dramoser je to već radio pa me uopšte ne iznenađuje da to radi i dalje. No s'obzirom da je težak zeko čim mu malo zaprete on ukoči. Praviće još incidenta ali za nešto veće nije sposoban.

 

Slažem se. Problem je što takve zapaljive retorike neminovno ostavljaju posledice, pogotovo dugoročno gledano. Možda je nama ovde jasno šta Parizer radi: Pred strancima fura neki hipi fazon, a na domaćem tržištu, zarad glasova i skretanja pažnje sa pravih problema, fura neki agresivni nacionalistički fazon, preti, "šalje vojsku", "diže migove", šalje klince da ispisuju "kad se vojska na Kosovo vrati"... 

 

Nažalost, ima puno (ne baš inteligentnih) ljudi koji se pecaju na tu zapaljivu retoriku, umesto da se bave pravim problemima, od toga kako žive, u kakvoj državi žive... On će "sutra" otići sa vlasti, ali takvi napaljeni ljudi će ostati. Kada na sve to dodamo da se slično dešava i kod drugih (kao što si naveo da se Kurti slično ponaša) - imamo balkansko bure baruta.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perkos2 said:

Odmah bi ovima što skandiraju malom enveru omogućio da odu kod njega i uživaju u najboljoj demokratiji u evropi

A sta bi omugucio onima koji velicaju ratne zlocince?

Dodjes u Novi Pazar  i bez problema skandiras coveku koji je izvrsio genocid nad njihovim narodom.

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

A gde bi onda sa Zvezdom i Partizanom? U koju ligu?
Beogradsku zonu...jednom mora da se preseče. Kad jednom nešto dopustiš, postane pravilo. U ovoj državi su večni
samo Vučić, Zvezda i Partizan....

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока


  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  

Quote

Vlada Kosova tvrdi da su u Banjskoj, gde se dogodio napad, pronađen automobil i lična karta Milorada Jevtića. Prema rečima ministra unutrašnjih poslova, Jevtić je bio u društvu Danila Vučića, sina predsednika Srbije u 4 od 5 poseta Kosovu. Još činjenica o direktnoj umešanosti Srbije“, rekao je Svečlja.

 

Izvor: tvit Džemajl Redža, predsednik Udruženja novinara Kosova na Tviteru (@xhemajl_rexha) (okačio je i sliku nekog listinga s podacima obojice pa zato prenosim ovako)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Leonard said:

A gde bi onda sa Zvezdom i Partizanom? U koju ligu?

Da se ja pitam ne bi postojali kao klubovi ni Zvezda ni Partizan ali to nema veze sa skandiranjem malom emveru dok sprovodi etničko čišćenje nad prvim komšijama. Za neupućene ako je ko imao koristi od severa Kosova to su stanovnici opštine Novi Pazar. Dok trguju sa Srbima sa severa kunu se u "majku Srbiju i pljuju Albance" a sad skandiraju malom enveru. Pola grada im je vlasnik MR a oni mu okreću leđa.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Na FB-u ministar policije Svečlja (Xhelal Sveçla) pored onoga što navodno predstavlja izvod iz evidencije prelaska granice okačio i slike dokumenata i vozila tog Jevtića.

 

Vučić odmah reagovao zamenom teza:

 

Quote

Večeras je Kurti optužio moju porodicu, mog prvenca Danila, ni on sam ne zna kako je do toga došao, da je nekako učestvovao u, kako kaže, terorističkom napadu u Banjskoj. Prva odlika kukavica koju svaki čovek primeti je kad neko napada tuđe porodice, decu, jer mu se oni uvek čine kao najlakše mete. Danilo, naravno, nema nikakve veze ni sa čim, osim što voli Srbiju i Kosovo i Metohiju kao njen deo, u skladu sa Poveljom UN. Pokušao si Kurti i dugim cevima majicu da mu skineš, nisi uspeo. Ćerku si mi vređao, onako, junački i muški kako samo ti umeš. Terorista na Kosovu si samo ti, jer ubijaš i terorišeš srpski narod, a za Danila ne brini, hrabar je mladić, nikada i ni po čemu tebi sličan. A, Šolaku i domaćim kriminalcima, kojima Kurti uređuje medije, samo poručujem da Srbiju neće pobediti. 

https://www.instagram.com/p/CyJS6WuM9Xp/

 

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

  • fancy changed the title to Kosovo, priznati ili ne?
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...