Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

I ovo sa Davidovcem je tragikomedija, predjasnjih sezona kad je zasluzivao više minuta igrao je manje, sada igra daleko više nego sto bi trebalo i nego sto je u stanju. Sto je najgore kao po pravilu igra sve završnice i odlučujuće momente, kod svih trenera

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki Six said:

 

 

Da bi uopste dosli u poziciju da pricamp ko je od kosarkasa u formi,ko nije opravdao ocekivanja itd moramo da pricamo o likovima koji nisu kosarkasi a na parketu su...I to je cela prica.

Pored lika koji nije kosarkas smesno je pricati o kosarkasima.

Imamo lika koji nije košarkaš i nekoliko bivših košarkaša

Link to comment
Share on other sites

Sledi teška borba za 4. mesto u ABA, pa ko ima živaca da to prati sa ovakvom igrom, sa sve Filipom u ekipi, svaka mu čast... Ja ne mogu da gledam bez nerviranja, a jbg probao sam... Dok se neke stvari u ekipi ne promene, da makar ličimo na ekipu - neka hvala... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knjizevnik_Laki said:

a ne bi skodilo da imamo i trenera na klupi

 

Imamo ga, ali nije na klupi. Jedan je na terenu, a drugi u publici ili upravo saziva vanredno vanrednu konf za stampu 

1 minute ago, Hej Pavkov said:

Ne moze kosarka 4 na 5

4 na 6 je ovo

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dobar Laki Milos said:

Ovde samo kompletan bojkot i protesti mogu da pomognu. Ovo je, cak i za nase uslove, nevidjeni bezobrazluk familije Covic. Sve najgore im u zivotima zelim.

 

Na kojima bi se pojavilo 15-20 ljudi... Mrka kapa... Zato Čovići i rade ovo što rade... Vučić je utabao put... 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, 12Laki said:

Ja mislim da bi ti bivsi kosarkasi izgledali ipak malo bolje da su sa pravim kosarkasem u petorci a ne sa Filipom.

Problem je što je tatica doveo bivše košarkaše da bi sinčić koji nije košarkaš izgledao kao da jeste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...