Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 19/20


kalistenika u rutini

Recommended Posts

Kuza da posluži zdravlje i sreća da nam do kraja sezone bude prva petica...i sa ovom masom je moćan pod košem...Djenka dolazi na svoje...Boriša i Mo su dovoljni na 4...Dobrić solidan...Deda da podigne formu i dajte trenera sa CV-em...poješće nam zverine Gavrila ko krem bananicu...u dva zalogaja.

 

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Knipex said:

Gospodine Slaviša, vi da imate osećaj šta je trolovanje ne biste se toliko blamirali svojim postovima. Poštovanje za trud, ali znanje jako, jako tanko.

 

O, kakvom znanju je rec? ne svatam? Blamiranje? 

Mislim, svi znamo da Filip nije za tim, ali vec je dosadila ova opsesija sa njim. On i tako nece otici zbog vasih upisa na forumu, da ja evo zbog toga zelim da ostane, i da bude u ulozi prvog pleja.

Postalo je smor citati teme o Czv i Filipu.

Svaka cast lakiju, on jedini ima petlju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites



 
... da ja evo zbog toga zelim da ostane, i da bude u ulozi prvog pleja.


Nosi ga kući pa nek ti tamo bude šta god želiš a ovo što si poželeo svom timu to samo pokazuje koliko si svestan šta nam se dešava i kakvo nas blamiranje tek čeka sa jazavcem u majici na bratele.

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, slavisa said:

 

O, kakvom znanju je rec? ne svatam? Blamiranje? 

Mislim, svi znamo da Filip nije za tim, ali vec je dosadila ova opsesija sa njim. On i tako nece otici zbog vasih upisa na forumu, da ja evo zbog toga zelim da ostane, i da bude u ulozi prvog pleja.

Postalo je smor citati teme o Czv i Filipu.

Svaka cast lakiju, on jedini ima petlju. 

Sto bi rekao Honey Badger: Iskoristi taj bes i mesi testo, moj padawane.:classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...