Jump to content

Super liga Srbije


Drug Crni

Recommended Posts

Crveni za Gluscevica opravdan.

Covek zvekne po glavi Spajica, na centru, dobije zuti, krene 1 min da prigovara, dok mu sudija jedno 5x kaze da se udalji od njega, ali jok, ovaj nastavlja i naziva ga lopovom gledajuci ga u oci. Sta da mu radi, uvreda casti, dobro da nije dobio par samara. Neko te neko nazove lopovom, to je atak na tvoj integritet i licnost, kao da ti zveknuo samar, doslovce. I to od klinca. 

 

U Evropi se i za mnogo blaze gestikulacije dobiju i zuti i crveni. Prag tolerancije za prigovore je postao maltene nulti, samo kapiten moze da prigovora i trazi objasnjenja, po novim pravilima.

Sudije u nasoj ligi sude u strahi kad sude timovima iz BGa, jednostavno znaj da ce biti na tapetu ako im se zamere, zato ih bas briga, idu linijom manjeg otpora i misle samo na svoju buducnost, zabole njih i za to ko je prvi i sta kome treba, sude da se ne zamere, tako je uvek bilo u nasoj ligi. Zato je i sudjenje medju slabijima u Evropi, pa se zato i desava da su iste sudije cenjenije u Evropi nego kod nas. 

Mazic je ovde znao da briljira i pravi nevidjene gluposti, da li namerne ili ne, da se ne ulazim u to sta je radio, lista je ihaha, ali je dobar sudija samo kad hoce da sudi kako zna i ume, bez pritiska. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
19 hours ago, pentatonik said:

Kako god, bar vizuelno je nam je u utakmicama NP - Čukarički i OFK Bgd - Partizan liga zaličila na nešto.

U Pazaru novi teren ko tepih, lep stadiončić i ovaj u Zaječaru, samo što teren već propada.

A ni devet golova na dve utakmice nije loše.

Kragujevac, Novi Sad, Subotica, Lučani, pored Pazara su dobili nove terene.  JNA,Marakana,  stadiona TSC, su dobri, IMT i Zeljeznicar igraju na veštaku, ovo vec moze da liči na nešto i da se kvalitet fudbala podigne malo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stankovski iz Gacijantepa da zameni Aleksica. Skeptican sam 😄 verovatno od borbe za Evropu nema nista ove sezone, bice knap i za plej of. Steta, posto je zaista delovalo da ovo nece biti hit za jedno leto, kao ona prosla generacija sa Kosticem i Spalevicem.

 

Trenutno smo 14. ali sa utakmicom manje, ako dobijemo IMT odmah idemo u gornji deo tabele. Mislim da je bas malo verovatno da se borimo za opstanak, prejaki smo za to iako lose igramo trenutno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Stankovski iz Gacijantepa da zameni Aleksica. Skeptican sam 😄 verovatno od borbe za Evropu nema nista ove sezone, bice knap i za plej of. Steta, posto je zaista delovalo da ovo nece biti hit za jedno leto, kao ona prosla generacija sa Kosticem i Spalevicem.

 

Trenutno smo 14. ali sa utakmicom manje, ako dobijemo IMT odmah idemo u gornji deo tabele. Mislim da je bas malo verovatno da se borimo za opstanak, prejaki smo za to iako lose igramo trenutno.

 

 

Ne znam Meče, ali Terza je pojačao pola liga i čisto sumnjam da ćete dobiti danas. Mislim da ćete ove godine ipak u play out. U svakom slučaju, voleo bih da ostanete u ligi i da se opstanak u ligi uopšte ne dovede u pitanje. Dokle će biti Crni van stroja ?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, McLeod said:

Liga je gora nego prosle sezone, ne znam odakle vam da je jaca? Radnicki je nesto slabiji, ne znam zasto bi se borili za opstanak.

Ja mislim da je liga jača, a tvrdim na osnovu vidjenog do sad. Daj Bože da grešim u prognozi. Šta više, voleo BiH da grešim. Radnički mi je simpatičniji od ovih mafijaških klubova, IMT, Železničar, GAT i sl. Zvezdu i Partizan ne pominjem, kakvi god da su, tu su....

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Constantin said:

Ne znam Meče, ali Terza je pojačao pola liga i čisto sumnjam da ćete dobiti danas. Mislim da ćete ove godine ipak u play out. U svakom slučaju, voleo bih da ostanete u ligi i da se opstanak u ligi uopšte ne dovede u pitanje. Dokle će biti Crni van stroja ?

Šta reče 😉?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...