Jump to content

KK Crvena zvezda 2018/2019.


MetalHead

Recommended Posts

3 minutes ago, Godzo said:

Meni baš nekako ne ide da isti ljudi pljuju navijače zbog svojih stavova i ponašanja a u isto vreme igrača svog kluba celu sezonu nazivaju vepar. Nemam pojma, niti mi se sviđa opus prvopomenutih niti igra ovog drugog ( čast plej ofu abe i hvala mu za to ) ali nekako ne ide.

 

vepar je bezveze ali tatino parče slanine je vrj 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mmajstor said:

Vepar mi je preterano i para mi usi, a Kivi (moze i Kiwi) mi je najboljsi nadimak koji sam cuo. 

 

"Celavi kivi skakucar", molim...Da se zna ko mu je nadenuo taj nadimak! To je ujedno moj najveci doprinos ondasnjem forumu (izem ti takav doprinos 🙂 ).

Link to comment
Share on other sites

stavio si ih u rečenicu, jeres. 
doduše i ficja je celav, tu imaju sličnosti 
Moja je percepcija da SĐ zaslužuje taj nadimak, isključivo kao trener, pogotovo na klupskom nivou. Naravno, tvoje je pravo da se ne složiš sa tim.
S druge strane, sa Veprom u timu a bez prvog pleja, je klub za koji navijamo osvojio ABA prsten i obezbedio učešće u eliti, na terenu.
Tako da je moja odluka da ga ipak tako ne zovem, već su opcije Filip, Fića, FČ3 i slične afirmativne.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, profaarmor said:

Nisam ispratio drugo poluvreme, bio na nekoj svadbi, usput i malo nervirao zenu posto smo zakasnili da bih odgledao prvo pa ako nije problem:

-Jesmo ih (opet) pokrali

-Hoce li da istupaju iz lige

-Jel Zagorac dao trojku na kraju

-Jesu Zaograc i Novica pevali iste pesme ili su promenili repertoar

-Dali je Davodovac izvadio...sta god

Da, da, ne, ne, da.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dekkard said:

Moja je percepcija da SĐ zaslužuje taj nadimak, isključivo kao trener, pogotovo na klupskom nivou. Naravno, tvoje je pravo da se ne složiš sa tim.
S druge strane, sa Veprom u timu a bez prvog pleja, je klub za koji navijamo osvojio ABA prsten i obezbedio učešće u eliti, na terenu.
Tako da je moja odluka da ga ipak tako ne zovem, već su opcije Filip, Fića, FČ3 i slične afirmativne.

 

Idemo u potpuni oftoping, ali Sueta kao trener, pa cak i na klupskom nivou, ne zasluzuje taj nadimak i ja bih ga sutra rado video kod nas bez 2put da razmislim.

 

Iz Panate je tj iz tadasnjeg igrackog kadra izvukao rezultatski max. Dobro, moze da se kaze kako je mogao izvuci neku pobedu u qf El, i da je tu malo podbacio, ali ga to ne cini prevarom.

 

 Iz Bayerna je oteran kad je klub imao odlicne rezultate u EC i bio prvi u Nemackoj sa samo jednim porazom. Oni rani radovi u Italiji nisu merodavni jer je bio na samom pocetku trenerske karijere, i to je davno bilo, a on je od tog perioda dosta napredovao kao trener.

 

Evo i skoro je osvojio prvi evropski trofej, tako da ti je taj nadimak nidje veze.

 

 

Edited by kalistenika u rutini
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dekkard said:


 

 


Igrao bi mi, kao treći plej, to sam više puta napisao. Nadam se da ga nećemo videti u EL, a u ABA i u pašteti može bez problema.
Nisam video ni da se Tomić dere na Raglanda, ni na Barona, ni na Riversa, jednostavno različiti karakteri, različit pristup, to između ostalog razlikuje dobrog ili odličnog trenera od prosečnog ili lošeg.
Ovo oko nepravednog tretmana prema nekim igračima koje si spomenuo se slažem u potpunosti, i to vidim kao posledicu mišljenja da samo Vujoševićeva anti košarka ima uspeha u Evropi, što je totalna glupost, pošto su svi napustili taj koncept igre u međuvremenu.

 

Nisu bas svi. Eno Fener igra na nacin (istina za volju samo u turskom prvenstvu) "ne mogu oni da sviraju koliko mi mozemo da bijemo" pa su docekali da ih Ataman skoluje sa ciglo pet igraca.

Link to comment
Share on other sites

ДеДа је суво злато и мозак ове екипе. Није никаква случајност што нам је пораст форме и партије из ПО и с'краја сезоне, су управо дошле и поклопиле се са његовим повратком на терен. 
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...