Jump to content

Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...


Eddard

Bojkot izbora-da ili ne?  

146 members have voted

  1. 1. Da li ste za bojkot izbora koji će se održati sledeće godine?

    • Da
      73
    • Ne
      42
    • Ne znam
      14
    • Ne zanima me
      15
    • Ne želim da odgovorim
      2


Recommended Posts

Ma ko sisa etiku...ovog treba podrivati svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima, inace ce nam skakavci pojesti i ostatak zivotnog veka...Lako cemo mi vakcinisati te koji treba da se vakcinisu...a do tad udri i Djokovica i Gejtsa i 5g, sta god moze ne bi li bar nekom mentolu utuvili da ne glasa za ovog...

Edited by ZiS
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2020 at 10:51 PM, 1 od 8000 Lakija said:

Sazrelo je doba za koaliciju Radula i Sergeja, da zakopaju ratne sekire. Obojica ludi kao konji, a pritom i egomanijaci. Jos ne mogu da verujem da sam glasao za DJB 2014. i 2016. godine (kao i tih 227k glasaca ), cinili su mi se kao dobra prica na osnovu tadasnjeg programa.

 

I ja sam dao glas onda i uopste se ne kajem. Tada je pričao ok, i pored proverenih budala na vlasti i budala u opoziciji zasto ne probati sa neproverenim potencijalnim budalama? Sta moze da bude gore od Djuke, Vulina, Martinovica, Orlica, Brnabe, Sline itd.. 

Zajebali smo se, bez nekih posledica i to je to, idemo dalje, u nove budale...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Klotzen said:

 

Vlast je najavila vakcinu do kraja juna preko svog glasila "Informer" koju nam šalju Kinezi. Marinika reaguje na to. Do kraja juna to definitivno ne može biti gotov produkt nego i bukvalno proizvod za testiranje. Posao opozicije jeste da kritikuje vlast i nije mi jasno na šta ciljaš kada je kritikuješ ? To je izvrsno odabrana tema jer vlast može samo da ćuti ili da prizna da je tekst o vakcinama lažan.

 

Koga Marinika targetuje time pa sigurno ne nas koji ne verujemo Vučiću nego one koji slepo veruju u sve što on kaže.

 

Problem je što kritikuje vlast za ono što nije uradila niti će uraditi. Upecala se na glupost iz tabloida i počela da zvuči kao Đokovićeva priglupa plavuša. Objasnio je ranije NMX o čemu se radi, a Marinika je sama sebi dala autogol. Ovo zvuči isto kao i lupetanja o zemlji kao ravnoj ploči.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, NMX said:

Kina sa 1.4 milijarde ljudi gde je ljudski život vredan koliko i karta za gradski prevoz će da šalje vakcine na testiranje u jebenu Srbiju. Niđe veze. 

 

Kod bilo koje vrste testiranja/eksperimenta, veoma je vazno imati sto je moguce vise razlicitih subjekata/'filtera'. Nije isto testirati 1000 istih ( u ovom slucaju Kineza, gde je DNK/genetika ista/veoma slicna), vec je potrebno ubaciti i malo 'belih', 'crnih', mozda imamo i 'zelenih' - ko zna... potrebno je da vakcina bude univerzalna, a ne da deluje samo na Kineze...

 

p.s. pricam logicki, ne opterecujem se mnogo sa ovom temom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DJ_Vasa said:

 

Problem je što kritikuje vlast za ono što nije uradila niti će uraditi. Upecala se na glupost iz tabloida i počela da zvuči kao Đokovićeva priglupa plavuša. Objasnio je ranije NMX o čemu se radi, a Marinika je sama sebi dala autogol. Ovo zvuči isto kao i lupetanja o zemlji kao ravnoj ploči.

 

Pa to i jeste suština bavljenja politikom. Kada protivnik lupi glupost na njoj treba insistirati da se što duže održi u javnosti ne bil li probudila crv sumnje makar kod nekog.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Belgrade said:

 

Pocela je da brljavi... pre neki dan, kada je bila ona guzva sa risticevicem, napisala je da je doticni nosio noz - kasnije je utvrdjeno da su u pitanju bili kljucevi...

 

E to jeste bila brljotina. I šta se desilo ? To se nije skidalo sa režimskih medija. Zašto ? Pa da se tema održi što duže u javnosti. Isto to treba da radi i opozicija kada vlast napravi glupost.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Klotzen said:

 

Pa to i jeste suština bavljenja politikom. Kada protivnik lupi glupost na njoj treba insistirati da se što duže održi u javnosti ne bil li probudila crv sumnje makar kod nekog.

 

Protivnik je u poslednje vreme lupetao k'o Maksim po diviziji i imao dosta loših poteza, pa je imala materijala da kritikuje sve i svašta. Ovako je samo napravila klasičnog antivaksera od sebe.

 

Evo objašnjenja koje je NMX dao ranije:

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je neverovatno da opozicija uopste nema nikakvu akciju povodom udaranja one devojke.Barem KZS. Da se to desilo nekome iz SNS-a 7 dana bi se samo o tome pricalo. Stvarno su nesposobni.

 

Nista Marinika nije pogresila. Na kraju krajeva Bil Gejts je ako se ne varam u autorskom tekstu u Ekonomistu rekao nesto tipa da svi trebaju da prime vakcinu bez obzira na opasnosti koja ta vakcina nosi,da li je sigurna itd. Primati neproverenu vakcinu za covid 19, koja nije sigurna je ludost. 

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Meni je neverovatno da opozicija uopste nema nikakvu akciju povodom udaranja one devojke.Barem KZS. Da se to desilo nekome iz SNS-a 7 dana bi se samo o tome pricalo. Stvarno su nesposobni.

 

Apsolutno. Najgore u celoj toj prici je to sto se salje veoma losa poruka gradjanima, tipa: "borite se protiv rezima ali ako vas nagaze ne racunajte na nas, bicete prepusteni sami sebi..."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Imali su još jednu brljotinu. NDMBG su lepo počeli sa šerpovanjem, koje se primilo među mnogima, ne samo među njihovim potencijalnim glasačima. Čim je ukinuto vanredno stanje, odjednom su prestali da zovu na šerpovanje i pozvali na proteste. Zaboravili su jednu 'sitnicu', a to je da okupljanje predstavlja rizik po zdravlje i da su mnogi šerpaši rešili da se ne odazovu jer naprosto nemaju nameru da rizikuju zarazu. Još jedan autogol.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Svo sranje opozicije je npr Janko Veselinovic. Izasao iz DS-a, napravio pokret za preokret i onda je 2018 se vratio  korenima i bio jedan od osnivaca SZS. Ono sto je zanimljivo, 2018 je dobio posao na Poljoprivrednom fakultetu u NS i u Beogradu itd... Malo mi je to cudno, nije bas neki aparhejd, kad dodas na to da je Djilas bio predsednik KSS i da ga nisu dirali dok se nije vratio u politiku. Jeremic zove npr  na mir i toleranciju itd...Ne bi dobili pet posto da narod ima bilo kakavu dobru alterntivu.

Link to comment
Share on other sites

Srbljanović opasno pravi konkurenciju Vučićeviću i Sarapi !

klasično sns prozivanje neke osobe koja se usudila da im u jednom trenutku pruži otpor.

Očekujem da će u narednom izlaganju da iznese prljav veš ove žene još od ranih dana, šta je radila u vrtiću, kad se prvi put poljubila i još puno toga da bi se dodvorila AV 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, McLeod said:

Sve što je rekla je tačno. Zbog čega se javila je nešto drugo.

I vecina nema bilo kakve veze sa tematikom. Kakve veze ima 5G mreza i migranti sa cinom paljenja diplome. Umesto da se botovi ohrabre, ovo je neki vid, znam sta ste radili proslog leta. 

 

Ljudski je gresiti, dobiti kaznu ali i oprastati. Njena zlodela su minorna za ono sto mozemo dobiti ovim njenim cinom da se ljudi ohrabre i pobegnu od psihopate i njegovih satelita.

 

Biljana je neki nivo Cede, Grbe, one balerine Jang itd...LJPP..ljudi po potrebi za deskridetovanje ucenjeni poslovima, tuzbama ili ko zna sa cim.

 

Ljudi misle da ce psiho pasti sam, moraju se naceti iznutra a to on i zna  inace ih ne bi sve branio, od Savamale, rampe, malog Mitrovica, Malog itd..

 

Tako da je skroz nebitno da li je tacno ili ne, stavise, bolje je ako je tacno...mozda se i drugi ohrabre.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eddard said:

https://nova.rs/politika/srbljanovic-profesorka-s-diplomom-je-protiv-migranata-i-5g/

 

Da li je tačno ili ne, ne znam, pretpostaviću da jeste, ali zašto se uvek protiv vlasti (da ne kažem u ime opozicije, iako to ona negira) nađu ovakvi duduci koje je sa dva klika mišem lako diskreditovati. Auto golovi na sve strane.

 

U ovom slučaju su mediji više iskoristili devojku od opozicionih političara, ali Srbljanovićka debelo maši poentu. Devojka je spalila diplome jer se buni protiv negativne selekcije, a ne vidim kakve veze ima to što joj je prosek 7,7 i što je studirala sedam godina. Ako je sve ostalo tačno, tj. da misli da migranti montiraju 5G i da će da se nasele na svakom ćošku, mogu da kažem i da je devojka blesava, ali ona se buni protiv veoma konkretnog problema. Pre će biti da je Srbljanovićka ovde čak i pomogla devojci, jer koliko vidim po komentarima, svi zameraju Srbljanovićki što je postala advanced verzija botuše, a ako su tačne izvesne vesti o njoj, izgleda da je tekst pisala pod uticajem nekih proizvoda koje koristi i DJ Žeks.

 

Ne bih se složio sa argumentom ni da svako ko je protv vlasti jeste aktivan u opoziciji ili da sa njima zajedno deluje. Ima dosta građana koji ne mogu da smisle SNS, nemaju nikakve veze sa opozicijom, ali kojima SNS-ova vlast smeta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pavaroti said:

I vecina nema bilo kakve veze sa tematikom. Kakve veze ima 5G mreza i migranti sa cinom paljenja diplome. Umesto da se botovi ohrabre, ovo je neki vid, znam sta ste radili proslog leta. 

 

Ljudski je gresiti, dobiti kaznu ali i oprastati. Njena zlodela su minorna za ono sto mozemo dobiti ovim njenim cinom da se ljudi ohrabre i pobegnu od psihopate i njegovih satelita.

 

Biljana je neki nivo Cede, Grbe, one balerine Jang itd...LJPP..ljudi po potrebi za deskridetovanje ucenjeni poslovima, tuzbama ili ko zna sa cim.

 

Ljudi misle da ce psiho pasti sam, moraju se naceti iznutra a to on i zna  inace ih ne bi sve branio, od Savamale, rampe, malog Mitrovica, Malog itd..

 

Tako da je skroz nebitno da li je tacno ili ne, stavise, bolje je ako je tacno...mozda se i drugi ohrabre.

Bitno je. Bar je meni bitno i smatram da svi bar treba da razmisle o tome ako im baš nije toliko bitno. Da se razumemo, verujem da je ovo što je napisala tačno, samo mi je interesantna ta sitnica da devojka koja se učlanila u POKS, za koji naravno nije imala pojma šta je, iz pazi sad, ličnih uverenja, pravi ovakav protest, i to je naravno ljudski, a nikako politički. I uvek ti koji veruju u teorije zavere i sveto Kosovo se bune protiv ovog režima, i ja njih treba da podržavam i aplaudiram i nadam se da će oni da skinu ovoga i naprave bolju zemlju? Pa neće, oni nemaju kapacitet za to. I ne pada mi na pamet da ih podržavam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

I uvek ti koji veruju u teorije zavere i sveto Kosovo se bune protiv ovog režima, i ja njih treba da podržavam i aplaudiram i nadam se da će oni da skinu ovoga i naprave bolju zemlju? Pa neće, oni nemaju kapacitet za to. I ne pada mi na pamet da ih podržavam.

A da ne veruje u teorije zavere i sveto Kosovo,a da je imala isti razvojni put sa na primer clanstvom u LDP umesto POKS da li bi njen protest po tebi bio manje sporan?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, McLeod said:

Bitno je. Bar je meni bitno i smatram da svi bar treba da razmisle o tome ako im baš nije toliko bitno. Da se razumemo, verujem da je ovo što je napisala tačno, samo mi je interesantna ta sitnica da devojka koja se učlanila u POKS, za koji naravno nije imala pojma šta je, iz pazi sad, ličnih uverenja, pravi ovakav protest, i to je naravno ljudski, a nikako politički. I uvek ti koji veruju u teorije zavere i sveto Kosovo se bune protiv ovog režima, i ja njih treba da podržavam i aplaudiram i nadam se da će oni da skinu ovoga i naprave bolju zemlju? Pa neće, oni nemaju kapacitet za to. I ne pada mi na pamet da ih podržavam.

Pa imas 2.5m ljudi sto glasa iz slicnog ubedjenja a mozda jos vise koji bi to sve prihvatili  da ih neko uopste pita. Na svakave nacine moras menjati ljude i njihov nacin razmisljanja.  Mi svakako moramo ziveti sa tim ljudima i svakako ih moras menjati i da sluze kao alat do kojeg ces doci do stolice gde ces moci na dalje da sprecis ovakve stvari. Naravno da je sve znala. U NS svako zna ko je i sta je Jelic. Ja npr ne znam ni kako on izgleda, ali znam iz iskustva mojih drugara da su imali slicne probleme i ucene za posao itd..a ja sam valjda poslednji u redu koji dobija te infromacije. Ne treba odustati od obicnih ljudi, samo im treba promeniti svest. 🙂

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, McLeod said:

Bitno je. Bar je meni bitno i smatram da svi bar treba da razmisle o tome ako im baš nije toliko bitno. Da se razumemo, verujem da je ovo što je napisala tačno, samo mi je interesantna ta sitnica da devojka koja se učlanila u POKS, za koji naravno nije imala pojma šta je, iz pazi sad, ličnih uverenja, pravi ovakav protest, i to je naravno ljudski, a nikako politički. I uvek ti koji veruju u teorije zavere i sveto Kosovo se bune protiv ovog režima, i ja njih treba da podržavam i aplaudiram i nadam se da će oni da skinu ovoga i naprave bolju zemlju? Pa neće, oni nemaju kapacitet za to. I ne pada mi na pamet da ih podržavam.

 

Skloniti ovog i napraviti bolju zemlju su dva potpuno odvojena procesa, i vremenski i suštinski. Zar ti misliš da se na izborima u diktatorskim režimima bira buduća vlast? NE, na svakim izborima, dok je ovaj na vlasti se ne glasa ni za koga, već protiv diktatora! Tako jedino i mogu da glasam za npr SZS iako tvrdim da tamo nema ni jednog jedinog pojedinca, sa sve Marinikom, koji bi mogao od ove zemlje da napravi bolje mesto. A na vanrednim parlamentarnim izborima posle oslobođenja pazi za koga ćeš da glasaš, ja npr za SZS ne bi ni u ludilu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

A da ne veruje u teorije zavere i sveto Kosovo,a da je imala isti razvojni put sa na primer clanstvom u LDP umesto POKS da li bi njen protest po tebi bio manje sporan?

Ne, samo je bitno da drzi sliku dr. Kona iznad glave...i da se vakcinise.. 😁

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Ne, samo je bitno da drzi sliku dr. Kona iznad glave...i da se vakcinise.. 😁

Moje pitanje nije maliciozno...

Samo smatram da svako bez obzira na svoje politicke stavove ima pravo da iskaze protest protiv ove ili bilo koje druge vlasti...

Da li se ja sa takvim stavovima slazem ili ne to je vec druga stvar....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srbljanovicka je olos nad olosima.... kao protiv je Vucica dok je u isto vreme najbolja drugarica Ane Brnabic koja joj gura pare u dzep kroz vise projekata. 

 

Zamerati bilo kome sto nije majka Tereza i napadati ga za to sto je otimao uzinu u osnovnoj skoli, a u isto vreme gospodja Srbljanovic javno priznaje da je narkomanka

i nastavlja da radi kao profesor. Moralni cin nula bodova. 

 

Kada vidim ko su isplivali kao perjanice gradjanske opcije posle ubistva Djindjica, stvarno mi dodje da odem da strajkujem pored Boska i trazim drzavu koje vode patriotske snage.  

 

 

 

 

@Krava kaze mu

 

Videh da si me pitao za Brankicu Insajderku. Posle one sarade na Pinku ostrvila se na Cecu kao saradnica zemunaca prica o moralu, dok pored nje dva mesta 

sedi lik koji je posecivao te zemunce a i dalje pokusava da proda pricu kako nista on nije znao i nije imao pojma. 

Za Insajderku sam vise puta pisao, drugarica Bebe i Cede koja rec ne sme da izusti protiv njih. Sto je ok, al onda ne pravis emisiju o ubistvu Djindjica svakih par 

godina i ne preskaces drugare. Il pravis emisiju sa drugarima i nezgodnim pitanjima ili cutis i smrdis. A emsije Kostunica znao, Seselj pobegao, Vucic se napio, general Tomic podrzao, 

Tijanic slavio, pa red Zarka Koraca koji place, pa red nekih pateticnih secanja... samo nigde Cede i Bebe... doduse i jos nekih.  

 

Ceca je zasluzila zatvor ali nista manje godina raobije od tog lopova iz emisije....i sa leve i sa desne strane.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • Lobotomija changed the title to Opozicija u Srbiji - istine, zablude, bojkot i trojanski konji...
  • 40Wins pinned and unpinned this topic
  • 40Wins locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...