Jump to content

Foto od danas


Yoyogi

Recommended Posts

12 hours ago, Eddard said:

Na brodu jesam, ali srećom slobodan da posetim ovakva mesta emoji41.pngemoji16.png

 

Ne reče lokaciju. Izgleda kao da su lendskejperi poboli palme u veštačku plažu koliko juče. Maltene kao Dubai.

A more je tirkizno i lepo,  gde god da je.

Link to comment
Share on other sites

Donekle si u pravu. U pitanju su Bahami, more je zaista prelepo.

Ostrvo je s druge strane polu-veštačko, tačnije u izgradnji je, privatno ostrvo cruising kompanije, od obične hrpe peska prave oazu. Lepo to sve izgleda, ali još uvek je vegetacija u začetku, palme mlade i male, pa nema mnogo hlada. Za par godina će već biti milina. Mislim, i sada je, ali sav sam crven od sunca [emoji16]

Link to comment
Share on other sites

Pa to izgleda da nema snega. Veštački.

 

Od 400 ski resorts u Japanu, pola zatvorilo radnju od početka a druga polovina se muči i  zatvorila od 10 februara 2020. Možda ih ima 20% da još imaju sezonu. Jednostavno, nema snega. Pre samo 2 godine, bilo je snega po 180cm.

Link to comment
Share on other sites

On 2/21/2020 at 10:06 PM, alberto.ascari said:

Pa kako se uzme. Alleghe je na 1000 mnv, ovo je na 2000. Uvek kombinuju veštački i prirodni sneg, ali ova zima jeste ekstremno suva. Kvalitet veštačkog snega u I i A je 1A. Skoro kao prirodni, a u nekim uslovima je i bolji.


d571657c5def1992286cb94c12b05273.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk
 

 

Ma ti to kao da kažeš da je veštački sneg (nema prirodnog) super stvar? Taj se sneg po suncu otopi, sa prvim mrakom zaledi, ako ga baš ne pumpaju, to je za skijanje chhhr-khhhr ispod skija. Užas.

Nego, kaži, uplatio si i morao si da odeš u to sranje pa sada izvodiš kerefeke oko veštačkog snega. Da po tebi ne ispadne bolji od prirodnog?

 

Meni su to na sat i 20 munuta, vraćao sam se kući , bez skijanja kada vidim takvu situaciju. 22 skijališta su na day trip, tamo nema snega. Ima, kao tog tvog, veštačkog. Ništa nisam uplatio.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ma ti to kao da kažeš da je veštački sneg (nema prirodnog) super stvar? Taj se sneg po suncu otopi, sa prvim mrakom zaledi, ako ga baš ne pumpaju, to je za skijanje chhhr-khhhr ispod skija. Užas.
Nego, kaži, uplatio si i morao si da odeš u to sranje pa sada izvodiš kerefeke oko veštačkog snega. Da po tebi ne ispadne bolji od prirodnog?
 
Meni su to na sat i 20 munuta, vraćao sam se kući , bez skijanja kada vidim takvu situaciju. 22 skijališta su na day trip, tamo nema snega. Ima, kao tog tvog, veštačkog. Ništa nisam uplatio.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Kralju, ispao si opet glup u društvu, how predictable...

Ništa nisi po običaju shvatio, moj problem je što moram da se vratim sa planine, ne što moram na nju da odem. A nešto mi se sekiraš za moju kintu, da nisam negde kalirao, brinuo si se i za ofis, šta te još interesuje? Pitaj slobodno.

Ja rodjače skijam istom brzinom kojom ti voziš auto u Japanu na national highway, mene bole qratz da li mi je pod skijama prirodni, veštački, led, šišarke...

Ti si vrv jako dobar u 001100010101011100, napiši nešto o tome ili o shopping mallovima u Tajlandu, nemoj da se brukaš da pišeš o nečemu za šta si glup, nije to sramota.

A evo ti jedan pozdrav iz Schladminga, ako ne znaš šta je to, ima na internetu. (hint - Monte Carlo alpskog skijanja).

Skijanje na +21C.


5de829483e8556482d6b076c203b10cf.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 
Ma ti to kao da kažeš da je veštački sneg (nema prirodnog) super stvar? Taj se sneg po suncu otopi, sa prvim mrakom zaledi, ako ga baš ne pumpaju, to je za skijanje chhhr-khhhr ispod skija. Užas.
Nego, kaži, uplatio si i morao si da odeš u to sranje pa sada izvodiš kerefeke oko veštačkog snega. Da po tebi ne ispadne bolji od prirodnog?
 
Meni su to na sat i 20 munuta, vraćao sam se kući , bez skijanja kada vidim takvu situaciju. 22 skijališta su na day trip, tamo nema snega. Ima, kao tog tvog, veštačkog. Ništa nisam uplatio.
Ništa nisi uplatio, pa to je tačno. Presvlačenje na parkingu je džabe. [emoji23][emoji23][emoji23]


9ec26214321e2c02bacf98701a528f38.jpg8473f3df16696209e4963e55c4ea3e63.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, presvlacenje na parkingu se ne naplacuje, ali sumnjam da je parking u Japanu jeftin.
Šta te brga umotaš se u peškir i niko te ne vidi. Pogotovo su japanci mali, nema frke.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, alberto.ascari said:

A evo ti jedan pozdrav iz Schladminga, ako ne znaš šta je to, ima na internetu. (hint - Monte Carlo alpskog skijanja).

 

 

Iiiijaooo, što ga zabole. 395 skijališta, dve zimske olipijade

 

2020skiresorts01.png

Došo bivši Mod sa bivšeg Fb92 sa svojim kumovima, okumili se bili tamo. Fale još dvoje-troje da se priključe, nema veze što nikada nisu bili na skijanju.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Yoyogi said:

 

Došo bivši Mod sa bivšeg Fb92 sa svojim kumovima, okumili se bili tamo. Fale još dvoje-troje da se priključe, nema veze što nikada nisu bili na skijanju.

 

Koji cu qrac na skijanju brate, ja bih pre na sahrane iš'o, da se popije, da se vidi kako drugaricama stoji crnina, sahrane nisu uopste tako lose, popricas s popom, tu se ljudi okupljaju. Plus svi su fini, cak i budale i kriminalci se smire za tu priliku, dostojanstvo.

 

Ali to nema veze, ti ideš na paja patak skijanje da se slikas za forum, on covek skija k'o Tomba, to se vidi razlika odma'. 

Link to comment
Share on other sites

 
 
Iiiijaooo, što ga zabole. 395 skijališta, dve zimske olipijade
 
2020skiresorts01.png
Došo bivši Mod sa bivšeg Fb92 sa svojim kumovima, okumili se bili tamo. Fale još dvoje-troje da se priključe, nema veze što nikada nisu bili na skijanju.
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Opet autogo, 395 skijališta na 130 Mio Japanaca.
Dovlačiš djubre sa interneta, u koliko si ih bio?[emoji23][emoji23][emoji39]


Ovde ih je samo 100 na 10,5 Mio ljudi.

Ne vredi tebi govoriti, dobiješ po p*čci i opet nastavljaš, bole tebe, bar se dobro zayebavamo.[emoji16]ff952125aa5e46fe62f407e148b50b0e.jpg

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, alberto.ascari said:

Opet autogo, 395 skijališta na 130 Mio Japanaca.
Dovlačiš djubre sa interneta, u koliko si ih bio?

 

 

Koooolko???  Uzviknu Jovanča (koji nema pasoš i nikada nigde nije bio osim u svojoj palaci, Palanačkom Kiseljaku).

 

A evo, ima ih 500, izgleda da su ih još napravili. Bio u 22, toliko je meni na day trip.

 

500 ski resorts
 
There are over 500 ski resorts across Japan from the northern island of Hokkaido to the southern island of Kyushu, which vary in size from large resorts with dozens of runs to small one-lift slopes

 

 

I to (prijavljivao sam te, ostavljaju tvoju necivilizovanost da stoji) "glup si ko qratz, dobiješ po pičci."..možeš da mi se podvučeš pod trap i da mi se napaseš znaš čega.

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 
Koooolko???  Uzviknu Jovanča (koji nema pasoš i nikada nigde nije bio osim u svojoj palaci, Palanačkom Kiseljaku).
 
A evo, ima ih 500, izgleda da su ih još napravili. Bio u 22, toliko je meni na day trip.
 
500 ski resorts   There are over 500 ski resorts across Japan from the northern island of Hokkaido to the southern island of Kyushu, which vary in size from large resorts with dozens of runs to small one-lift slopes  
 
I to (prijavljivao sam te, ostavljaju tvoju necivilizovanost da stoji) "glup si ko qratz, dobiješ po pičci."..možeš da mi se podvučeš pod trap i da mi se napaseš znaš čega.
 
 
 
 
[emoji23][emoji23][emoji23]

Laki je nešto nervozan [emoji16]

Sad znaš da nemam pasoš, bravo legendo![emoji39]

Pa mnogo mi baš i ne treba, u pola Evrope idem na legitimaciju iz biblioteke.[emoji39][emoji16]

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alberto.ascari said:

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Laki je nešto nervozan emoji16.png

Sad znaš da nemam pasoš, bravo legendo!emoji39.png

Pa mnogo mi baš i ne treba, u pola Evrope idem na legitimaciju iz biblioteke.emoji39.pngemoji16.png
 

 

A nema snega a  ima legitimacije iz biblioteke. Po tome se ne skija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...