Jump to content

KK Crvena Zvezda 24/25 - Uzivo


Don Dusko

Recommended Posts

Izgleda da Jago polako gubi poverenje trenera. Ne bi bilo čudno da on bude prvi otpušten i zamenjen. Što je skroz u našem maniru. Umesto letos na vreme mi ćemo usred sezone. Ako ovako nastavi. 

11 minutes ago, Don Dusko said:

A taman se Coco raspisao kako polako prolaze pripreme. 😄

Vidim i da ce protiv Igosa biti poslovicno mucenje...

Vidis da polako prolaze pripreme. Sve smo lakši u nogama a vala i rukama. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Izgleda da Jago polako gubi poverenje trenera. Ne bi bilo čudno da on bude prvi otpušten i zamenjen. Što je skroz u našem maniru. Umesto letos na vreme mi ćemo usred sezone. Ako ovako nastavi. 


Da, baš je popizdeo Sfero nakon onog poteza i kod klupe mu držao slovo…Jagica je bas van ritma.

Verovatno će mu Teo uzeti dosta minuta protiv Fenera.

Edited by Taratarn
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Fromthecorner said:

Mogao bi Plavsic par minuta poverenja da dobije

Mislim da trenutna situacija Plavšića u ekipi nema veze sa njegovom igrom i kvalitetom već da ga trener namerno hladi. Nije Plavšić baš skroz na skroz u glavi. A sve je krenulo od one tehničke u Rusiji i kad je poslat u svlačionicu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Karakondzula! said:

Nije mi jasna potreba Teodosica da mu svako dodavanje bude spektakularno, bez gledanja i za spice.

Bice utakmica gde ce to prolaziti, a bice i onih kada ce delovati kao masina za izgubljene lopte.

Nema potrebe za tim. 

Zato što svi pamte asistencije a niko onih prethodnih šest neuspešnih asistencija. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Vidim da je Canaan na 12 poena. 

Sve vise i vise mi se svidja kakav je profi.

Po meni čak i jači šuter od Billyja i neusporedivo bolji ball handler od istog. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Super je Teo dok su mu pune baterije, ali on se u ovim godinama može koristiti samo u malim količinama.

Za Jaga moramo imati strpljenja. Svi znamo da može bolje.

Ne. Nego se u ovim godinama ne koristi kao PG da prenosi loptu. Što retko kad je i radio prethodne 3 godine. On mora uvek sa nekim PG na terenu koji će preneti loptu a on dalje kreira. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Ne. Nego se u ovim godinama ne koristi kao PG da prenosi loptu. Što retko kad je i radio prethodne 3 godine. On mora uvek sa nekim PG na terenu koji će preneti loptu a on dalje kreira. 


Sto realno i ne mora i ne treba da radi u ovim godinama. Uvek ima u ekipi neko ko može da mu prenese loptu, tipa Kalinić što je i uradio u poslednjem napadu pre izmene Tea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...