Jump to content

KK Partizan Live 2024/25


Son_of_a_gun

Recommended Posts

26 minutes ago, ScepanScekicSto said:


jebi ga… mozda mu je vreme za penziju… bez ikakve ironije…

 

samo sto smo ovde zahvaljuci njemu

 

Ne znam, ali ovo već deluje žalosno. Sve okej, i Real u Madrid, i brutalan roster, al nama odbrana ne liči ni na šta. Baskonija nam dala skoro 60 za poluvreme. Pa nisu i oni Real. 

Vreme je da se dozove, nek menja ovu odbranu, nek dovodi četvorku, centra, koji god kurac, samo nemoj da više gledamo ovo, već mi je muka a jedva da je počelo

Link to comment
Share on other sites

Manite me samo sa tim da su evo sad ubacili u petu.

 

Igrali su sve vreme ovako, ali smo mi napravili par vezanih neiznudjenih, plus su onog sa 2 prezimena epski usrale dve trojke za redom, nakon vrhunske odbrane nad njim. A ima i do par nesviranih faulova Ibaki. I to je to.

 

Sada igramo sa minus samopouzdanjem, pa deluje da je eto Real odlucio da se pocima. Bez ljutnje, ali smarate malo sa tim da uvek mi igramo koliko rival dozvoli i da se uvek jedna ekipa pita. Da je makar to tacno, pa ajde

Edited by MC Thunder 2
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Manite me samo sa tim da su evo sad ubacili u petu.

 

Igrali su sve vreme ovako, ali smo mi napravili par vezanih neiznudjenih, plus su onog sa 2 prezimena epski usrale dve trojke za redom, nakon vrhunske odbrane nad njim. A ima i do par nesviranih faulova Ibaki. I to je to.

 

Sada igramo sa minus samopouzdanjem, pa deluje da je eto Real odlucio da se pocima. Bez ljutnje, ali smarate malo sa tim da uvek mi igramo koliko rival dozvoli i da se uvek jedna ekipa pita. Da je makar to tacno, pa ajde


treba da se dogovorimo, koja xe to biti utakmica gde cemo moci reci da bar nesto valja

 

jer dok nesto valja, to je prijateljska, to je raspala baskonia, real igra u 2 brzini i sl


moglo he ovo biti egal al pomracenje od 2 minuta

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...