Jump to content

Wimbledon 2024


Elias

Recommended Posts

Ouf, kako razumem one ljude što bacaju televizore posle utakmica, valja bih isto uradila da je ovaj naš izgubio posle onih brejk lopti na 5:5 :classic_biggrin:

Iga Nadal ispala :wicked:

Link to comment
Share on other sites

Imamo i britanski skandalčić, Radukanu se povukla iz miks dubla sa Endijem i mama Džudi he valjda napisala "ma začuđujuće" i krenule su salve uvreda, pa je zaključala tviter.

Ovo sam zaključila iz komentara i nekih portala, nisam pročitala, ali vređanja jesam.

Link to comment
Share on other sites

Nisam večeras bila pri netu a na TV-u samo fudbal... kako je izgledao Novak fizički? Očekivala sam da ga Popirin namuči posle onog u Australiji.

 

1 hour ago, Helena said:

Imamo i britanski skandalčić, Radukanu se povukla iz miks dubla sa Endijem i mama Džudi he valjda napisala "ma začuđujuće" i krenule su salve uvreda, pa je zaključala tviter.

Ovo sam zaključila iz komentara i nekih portala, nisam pročitala, ali vređanja jesam.

Pa ako bi morala da igra u istom danu singl i dubl nije ni čudo što se povukla. Isto bi i Endi uradio da nije ispao. A po Tviteru samo čekaju koga će da opljunu, sve u niskom startu.

 

Iga je baš mogla da ispadne od neke druge, Putinceva mi već dovoljno ide na živce, samo se nadam da ovo nije onaj jedan turnir u sto godina za Ostapenko kad joj sve ulazi :default_sofa:

S jedne strane mi je žao Žaber, ali s druge bolje ovako nego da dođe do polufinala ili finala i tresne o zid još jednom...

Link to comment
Share on other sites

Ma Britanci vređaju, ono, baš...

Novak je bio pristojan, bukvalno, bez psovki i slično, deca su bila tu, a bio he i igrački-bukvalno je igrao koliko treba, štedeo se.

Meni se čini, još na RG, da je on nabacio brat bratu 5 kila mase, ne mislim da je debeo, nego da je to radio svesno-zašto, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Putinceva mi već dovoljno ide na živce, samo se nadam da ovo nije onaj jedan turnir u sto godina za Ostapenko kad joj sve ulazi :default_sofa:

Jao, pa ja tek sad vidim da iduće kolo igraju međusobno, to će biti spektakl :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
10 hours ago, Helena said:

Imamo i britanski skandalčić, Radukanu se povukla iz miks dubla sa Endijem i mama Džudi he valjda napisala "ma začuđujuće" i krenule su salve uvreda, pa je zaključala tviter.

Ovo sam zaključila iz komentara i nekih portala, nisam pročitala, ali vređanja jesam.


Dzudi je isprozivala "novinara" (il random osobu) koja je prenela vest na twitteru. I to sa razlogom, jer "astonishing" ima pozitivnu konotaciju. Umesto "zacudjujuce" je vise "pozitivno iznenadjujuce". Astonishing bi bilo da, recimo, Ema osvoji W.
Ako je twiterasi prozivaju zbog ovoga, to joj dodje kao badge of honour.

 

astonishing.jpeg

Edited by orionbre
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja samo prenosim Morgada, povreda noge je valjda, imala je i MTO.

A biće da je on, pošto je evropski Rozenberg, tumačio Džudi kako je tumačio, i sada je X otključana, ali ograničen.

Elem, ako sam dobro zapamtila, Ribakina je jedina teniserka iz druge nedelje RG koja je do juče ušla u drugu nedelju Vimbldona.

Studio? :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Stvarno je sjajno što je Ema uspela da uzme slem tako rano jer ima sve preduslove da postane ženska verzija Del Potra :classic_sad:

Šta bi sa Grišom, sad vidim i on predao?

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Frica, čestitke delgadu :thumbsup:

4 minutes ago, McLeod said:

Nemoguce da je uspeo da izgubi posle 2-0 i totalne kontrole meca

Kad god sam gledala u prva dva seta izgledalo mi je da mu Fric ne može ništa. Ovo mu se obično dešava u polufinalu ili finalu, možda i bolje sa psihičke strane da ne odigra još jedno takvo finale.

Fricvu svaka čast, posebno za defanzivu, stavio je Zvereva pod još veći pritisak u njegovim servis gemovima.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...