Jump to content

Wimbledon 2024


Elias

Recommended Posts

Lajal emulirao Dastina Brauna donekle stilom i izgledom, ali Alkaraz rutinski resio sa 3-0. Ipak odlican GS debi. Zanimljivo da je Lajal 7 dana mladji od Alkaraza, ali nikada se nisu sastali ni kao juniori.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovi naši dušu vade, hodaju kao da su kopali.

Ako ih ne motiviše igra, zar ih ne motiviše novac?

Gledala sam momka koji je ulaskom u glavni žreb vikao "Kuća, kuća" misleći valjda da će moći da kupi kuću ulaskom u u žreb 

 

Novaku se žreb čisti, ispao Manarino :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Sad vidim da je Sabalenka odustala :classic_ohmy: čini mi se da je još ranije rekla da neće igrati OI.

3 hours ago, Helena said:

Gledala sam momka koji je ulaskom u glavni žreb vikao "Kuća, kuća" misleći valjda da će moći da kupi kuću ulaskom u u žreb 

Da se ne sećaš slučajno ko je taj veselnik? :lol_2:

Ako budem imala dosta sreće biću na moru od iduće nedelje pa ću tamo imati SK, dotle kad stignem da ukačim neki strim to mi je. Žao mi zbog njihovih izveštaja iz Londona :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

Evo, sat vremena tražim i ne mogu da nađem :classic_mellow:

A ne bi se setila da si majka Isusova sad.

Žao mi je Sabalenke, ali ona kao da se zadovoljila jednim slemom.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Kad bi šampionka ispala u prvom kolu, bez obzira što je za protivnicu retko ko i čuo, mislim da se niko ne bi mnogo iznenadio.

Što se evo upravo i desilo. Crna Žaber, šta je sebi dozvolila :frusty:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Čujem sad od Novaka da se Endi povukao :classic_sad: ali izgleda je i dalje moguće da igra u dublu sa Džejmijem. Novak reče nešto da se nada da će Endi moći iduće godine da igra W u singlu, pa možda ta penzija i nije toliko gotova stvar kao što se priča...?

Fino prođe ovo danas, bolje nego što sam očekivala. Nije mi se dopalo kako se okliznuo kad je napravio prvi brejk, ali ovo što sam posle gledala nije bilo mnogo takvih prilika, na svu sreću.

 

Učini mi se da sam videla Ronija O'Salivena u publici ali nisam sigurna :chemistry:

Jedan navijač ima fenomenalnu majicu :classic_cool:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

:classic_love:

 

Rubljov ispao, Korda isto. Ostapenko gazi Ajlu Tomljanović, i to posle svega onoga od pre par godina :classic_wacko: našla sam strim samo da vidim rukovanje na kraju :classic_biggrin:

 

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Bas me obradovao Comesana sto je izbacio Rubljeva, ako.

Kokinakis-Felix sasvim dobar mec ono sto sam uhvatio, Koki se izvukao 11-9 u TBu 3eg.. 2-1 za FAA

Fricko rasturio O'Konela 6-1 6-2 6-4; Djere imao set i brejk (5-2) ali Puj se cupa u TB.

Dosta meceva jos ima da se dovrsi, glupo pravilo na W da ne mogu da igraju duze od ne znam ni ja koliko..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Bas me obradovao Comesana sto je izbacio Rubljeva, ako.

Kokinakis-Felix sasvim dobar mec ono sto sam uhvatio, Koki se izvukao 11-9 u TBu 3eg.. 2-1 za FAA

Fricko rasturio O'Konela 6-1 6-2 6-4; Djere imao set i brejk (5-2) ali Puj se cupa u TB.

Dosta meceva jos ima da se dovrsi, glupo pravilo na W da ne mogu da igraju duze od ne znam ni ja koliko..

11 lokalno, najbolje pravilo na svim slemovima.

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, delgado said:

Bas me obradovao Comesana sto je izbacio Rubljeva, ako.

Kokinakis-Felix sasvim dobar mec ono sto sam uhvatio, Koki se izvukao 11-9 u TBu 3eg.. 2-1 za FAA

Fricko rasturio O'Konela 6-1 6-2 6-4; Djere imao set i brejk (5-2) ali Puj se cupa u TB.

Dosta meceva jos ima da se dovrsi, glupo pravilo na W da ne mogu da igraju duze od ne znam ni ja koliko..

 

Nije samo zbog "kucnog reda", nego kad padne mrak, trava će toliko da se navlazi, zaginuli bi teniseri, ionako se klizaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...