Jump to content

Roland Garros 2019. (26. maj - 9. jun)


Borko

Roland Garros 2019. - ko osvaja  

68 members have voted

  1. 1. Ko osvaja turnir u muskoj konkurenciji?

    • Novak Djokovic
    • Rafael Nadal
    • Rodzer Federer
    • Dominik Tim
    • Aleksandar Zverev
      0
    • Stefanos Cicipas
      0
    • Stanislas Vavrinka
    • Neki Tomas Johanson, od koga to niko ne ocekuje
  2. 2. Ko osvaja turnir u zenskoj konkurenciji?

    • Naomi Osaka
    • Karolina Pliskova
    • Simona Halep
    • Kiki Bertens
    • Andzelik Kerber
    • Petra Kvitova
    • Neki zenski Tomas Johanson


Recommended Posts

2 minutes ago, Borko said:

Pa dobro, tu biste vi mogle da budete aktivne 🙂

 

Boksi, je l Del Potra i dalje muci "povreda"?

 

kao i uvek :classic_angry:

a sto je najgore, opet sam pala na foru i mislila sam da se zaista povredio na mecu protiv Nishioke :classic_angry:

sledecu put cu da poverujem da je povredjen kad bude u gipsu, a i tad cu sumnjati :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Boxy said:

Koliko se ja secam jedan igrac se pre desetak dana cimao da dodje u finale da bi dobio krompiric :girl:

Neki se bore !!!

Tipujem da ce Feki da preda Wawi povredjen

tako s jedne strane ne rizikuje poraz ni od wawe ni od rafe a plus wawi da mogucnost da se oporavi i eventualno dobije rafu

ne mogu da se odlucim sta bi Fekiju bilo gore - da Novak osvoji ili Rafa? Ako osvoji Rafa jos mu se problizava - samo dva razlike, a ako osvoji Novak, drugi Nole Slem itd

Link to comment
Share on other sites

Ciao, ne znam kako ovo da otkucam a da me razumes : D ali vec godinama se pitam sta Parizanima ono znaci kada jedan iz publike vikne 

"papapapapaparara" a onda ceo stadion odgovori sa "UEEEEE". Tako nesto. Da li mozda znas sta im to znaci?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Neki se bore !!!

Tipujem da ce Feki da preda Wawi povredjen

tako s jedne strane ne rizikuje poraz ni od wawe ni od rafe a plus wawi da mogucnost da se oporavi i eventualno dobije rafu

ne mogu da se odlucim sta bi Fekiju bilo gore - da Novak osvoji ili Rafa? Ako osvoji Rafa jos mu se problizava - samo dva razlike, a ako osvoji Novak, drugi Nole Slem itd

 

u sta god zelis da Federer nece predati, sta god bukvalno, u kucu, u stan, biraj

Link to comment
Share on other sites

Pisala sam o tome prosle godine - to ne znaci otprilike nista ali je tradicija - to tipicno klinci rade, fazon je u tome da jedan klinac zapocne " Popopopopopo… pololol " i da ga publika podrzi tj pocetni uzvik se "primi" i onda dobar deo stadiona ga prihvati. To je klincima chanlenge da zapocnu u dobrom tajmingu i dovoljno glasno i da izazovu "odjek". Nekad zapocnu u pogresnom trenutku ili nekako polusdidljivo i ne primi se pa je kao corak 😀

 

Isto je sa paparapa...

 

@boxy : mozda i ne preda wawi ali onda ce Rafi, sa Rafom sljaku nece odigrati

Edited by ciao
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Pisala sam o tome prosle godine - to ne znaci otprilike nista ali je tradicija - to tipicno klinci rade, fazon je u tome da jedan klinac zapocne " Popopopopopo… pololol " i da ga publika podrzi tj pocetni uzvik se "primi" i onda dobar deo stadiona ga prihvati. To je klincima chanlenge da zapocnu u dobrom tajmingu i dovoljno glasno i da izazovu "odjek". Nekad zapocnu u pogresnom trenutku ili nekako polusdidljivo i ne primi se pa je kao corak 😀

 

Isto je sa paparapa...

hvala 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Pisala sam o tome prosle godine - to ne znaci otprilike nista ali je tradicija - to tipicno klinci rade, fazon je u tome da jedan klinac zapocne " Popopopopopo… pololol " i da ga publika podrzi tj pocetni uzvik se "primi" i onda dobar deo stadiona ga prihvati. To je klincima chanlenge da zapocnu u dobrom tajmingu i dovoljno glasno i da izazovu "odjek". Nekad zapocnu u pogresnom trenutku ili nekako polusdidljivo i ne primi se pa je kao corak 😀

 

Isto je sa paparapa...

 

@boxy : mozda i ne preda wawi ali onda ce Rafi, sa Rafom sljaku nece odigrati

 

nece predati nikom, kazem ti, u sta god zelis mozemo da se kladimo, biraj

Link to comment
Share on other sites

Secam se da je u jednom itw Conga pricao kako je kao klinac dolazio sa klincima na RG i da im je glavno bilo ko ce da skupi hrabrost da zapocne i ako mu se jos i primi, onda je bio glavni medju njima :classic_laugh:

Edited by ciao
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@boxy - sto insistiras na kladjenju kako da se kladimo kad se najverovatnije nikad necemo videti - da se kladimo ja u moj stan u parizu a ti u tvoj stan u beogradu?

ostace nam kao Congi i klincima slava ko je bio u pravu malo li je :kece:

Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

pa ja nisam ovde ni zbog tebe ni zbog Fekija pa zasto bih ga napustala zbog vas dvoje?

 

Zato sto tvrdis da ce Roger da preda i ubedjena si u to, pa te lepo pitam, da li smes da se kladis, ko izgubi napusta forum...a i bice ti lepse kad ja ne budem tu, moci ces da pljujes Rogera koliko hoces, niko nece reagovati

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

evo, Borko je dao odlican predlog, ko izgubi napusta forum, je l smes? 

Ne! Sad bez zezanja, nema toga

 

Ako bas hocete da se kladite, ako ti budes u pravu, ciao nosi Federera na avataru mesec dana, ako ciao bude u pravu ti nosis Djokovica 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ne! Sad bez zezanja, nema toga
 
Ako bas hocete da se kladite, ako ti budes u pravu, ciao nosi Federera na avataru mesec dana, ako ciao bude u pravu ti nosis Djokovica [emoji846]
Malo je to
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borko said:

Ne! Sad bez zezanja, nema toga

 

Ako bas hocete da se kladite, ako ti budes u pravu, ciao nosi Federera na avataru mesec dana, ako ciao bude u pravu ti nosis Djokovica 🙂

Auf gde ga nadje - Fekijevu sliku ne volim da vidim uopste, mnogo mi je ruzan a jos da ga imam na avataru qq lele :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Auf gde ga nadje - Fekijevu sliku ne volim da vidim uopste, mnogo mi je ruzan a jos da ga imam na avataru qq lele :classic_laugh:

Pa zato i jeste to pravi ulog za opkladu, dovoljno je rizično kad već ne ulažeš kuću :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...