Jump to content

KK Partizan 2024/25 prelazni rok - (r)evolucija


Marvin

Recommended Posts

11 hours ago, Magia said:

Da li zna neko, da li ce cene za drugu fazu prodaje biti po "cenama za obnovu" ili po cenama za "nove sezonce"?

Jer ja zelim da obnovim svoju sezonsku, ali da uzmem neko drugo mesto. Problem je sto su trenutno sva mesta od proslogodisnjih sezonaca zakljucana, pa bih cekao drugu fazu, kada se ta mesta otkljucaju (posto sigurno nece svi obnoviti). Ali onda ce mozda cena biti za "nove sezonce" iako sam zapravo stari sezonac.

 

Nadam se da sam dobro objasnio problem, i hvala unapred na odgovorima.

 

 

https://partizan.basketball/vesti/aktuelno/3740

 

Quote

Prva faza prodaje trajaće do 02.09. u 23.59 i tokom nje će stari sezonci moći da obnove svoja mesta ili ih zamene za neka druga koja su u datom trenutku slobodna. Važna napomena je da će sva mesta iz sezone 2023-24 biti "zaključana" do kraja faze 1, nakon čega će se smatrati da su stari sezonci odustali od tih mesta za sezonu 2024-25 i ona će biti puštena u prodaju kroz Fazu 2. 

 

Danas do ponoći možeš da uzmeš neko drugo mesto ili da obnoviš svoje. Imaš tamo opciju EDIT pa izabereš neko drugo mesto koje je raspoloživo.

 

Od 06.09. kreće druga faza gde će biti raspoloživa sva mesta koja nisu obnovljena, uključujući i tvoje i biće dostupna svima sa plaćenom članarinom. Skapirao sam šta ti hoćeš - računaš da ćeš imati veći izbor u drugoj fazi jer mnogi nisu obnovili. Ne znam šta da ti kažem...rekao bih da bi morao da važi popust za tebe i u toj fazi ali nisam siguran.

 

Bio je taj broj telefona koji ljudi pominju na storiju kluba prethodnih dana sa napomenom da je aktivan od 10 do 16č ali ne mogu sad da ga nađem. Jedino ti preostaje ovaj mejl koji se spominje u ovoj vesti koju sam okačio ili da odeš lično do Arene / JNA pa pitaš na licu mesta, ako znaju da ti odgovore, da ne bi na kraju ispustio i ovo što ti je sigurica.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Na onoj nekoj šemi što su slali, treća faza je:  "Imam sezonsku + želim da dokupim" i piše da to traje od 06.09. do 13.09.

 

Valjda je to to?

 

Da, ali ce tu dozvoliti i ljudima koji su uzeli nove clanske karte da kupuju sezonske (znaci ne-proslogodisnjim sezoncima) samim tim je vrlo moguce da su cene povecane za sve.

 

4 hours ago, Shikamaru said:

 

cene za obnovu starih mesta ili zamenu starih mesta za druga će se značajno razlikovati od cena za one navijače koji će ove godine kupiti nove sezonske ulaznice.

 

Ovo sam isekao iz prvog saopštenja o sezonskim, ja bih po ovome rekao da je za tebe cena ona iz obnove

 

Istina, ali mozda se to odnosi samo na ovaj prvi Krug, jer ja trenutno mogu da kupim sezonsku za neka mesta van mog - nekih 100 mesta je raspolozivo i to je po ceni iz obnove. Ali tih 100 mesta su sve poslednji red na nivou 400, tako da to ne bih uzimao nikako.

 

 

3 hours ago, Shonewizard said:

 

Ja bih rekao da ta faza koja tebi treba, upravo traje i završava se za dan-dva? Nakon toga će biti moguće uzeti samo po ovim cijenama "za nove sezonce".

 

To je ocekivano da ce da urade kako bi uzeli jos para. Danas se zavrsava.

 

3 hours ago, pendulum said:

 

https://partizan.basketball/vesti/aktuelno/3740

 

 

Danas do ponoći možeš da uzmeš neko drugo mesto ili da obnoviš svoje. Imaš tamo opciju EDIT pa izabereš neko drugo mesto koje je raspoloživo.

 

Od 06.09. kreće druga faza gde će biti raspoloživa sva mesta koja nisu obnovljena, uključujući i tvoje i biće dostupna svima sa plaćenom članarinom. Skapirao sam šta ti hoćeš - računaš da ćeš imati veći izbor u drugoj fazi jer mnogi nisu obnovili. Ne znam šta da ti kažem...rekao bih da bi morao da važi popust za tebe i u toj fazi ali nisam siguran.

 

Bio je taj broj telefona koji ljudi pominju na storiju kluba prethodnih dana sa napomenom da je aktivan od 10 do 16č ali ne mogu sad da ga nađem. Jedino ti preostaje ovaj mejl koji se spominje u ovoj vesti koju sam okačio ili da odeš lično do Arene / JNA pa pitaš na licu mesta, ako znaju da ti odgovore, da ne bi na kraju ispustio i ovo što ti je sigurica.

 

 

 

 

 

Na taj mejl ne odgovaraju, probao sam vec. 

 

 

Hvala svima na odgovorima svakako, ja ocekujem da ce povisiti cene i za mene iako sam stari sezonac, ali mi se zaista ne uzima isto mesto ili neko od ovih trenutno raspolozivih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da je cimanje ali rekao bih da ti je jedino rešenje da odeš danas do JNA ili Arene i tražiš da ti razreše nedoumice (rade do 20č) mada ako si već odlučio da svakako nećeš ni u kom slučaju da obnavljaš staro mesto niti da uzimaš nešto od ovih koja su trenutno raspoloživa onda ti je svejedno. Sačekaj taj 06.09. pa ćeš videti koji su uslovi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pendulum said:

jedino rešenje da odeš danas do JNA ili Arene i tražiš da ti razreše nedoumice (rade do 20č)

 

Kad kažeš "do Arene" misliš na biletarnicu Arene ili na onaj Partizan shop ispred?

Link to comment
Share on other sites

Quote

Nakon pet odigranih deonica. Crno-beli su u Čačku ostvarili pobedu u pripremnoj utakmici protiv @bc_enisey !✊🏽

 

#KKPartizan 

 

Dejvis 7, Lundberg 6, K. Džouns 7, Nilikina 12, Vašington 16, Koprivica 4, Nakić 6, Bošnjaković 11, Marinković 3, Pokuševski 12, Braun 6, Bonga 11

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, ScepanScekicSto said:

 

Vidim igrao je i Tyrique, nema njegovih poena. To znaci da je igralo vise od 12.

Bosnjakovic pucke. Baca se za lopte, zavrsava sa samopouzdanjem. Cepaj mali.

Balsa 2 pa 4 uz, deluje mi na osnovu ovo malo klipa, dobru defanzivnu rolu. Ove godine ce morati uz standardno defanzivno prisustvo u reketu na minimum 10+ poena u ABA

Link to comment
Share on other sites

Meni je interesantno korišćenje Vašingtona na kecu, znam da je on napominjao u intervjuu da može obe pozicije da pokrije al optimalno sam ga video kao čistu dvojku, i dalje nisam siguran da će moći to u EL da prođe ali nešto za pratiti

Naravno pripreme su, poenta je isprobavati, pa tako ne verujem da ćemo petorku sa Bonga/Jones/Dejvis viđati osim za defanzivne specijale 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Ovog puta ako budemo raspad na pripremnim mecevima, nadam se da necemo juriti sa otpisivanjem tima. Pre 2 sezone smo se raspadali na pripremama. Prosle sezone smo od starta priprema delovali kao masina, a Smailagic kao buduci EL mvp.

Neki pamtimo i kako je Đokeem Gagićowan razmontirao unutrašnju liniju Himkiju na pripremnom turniru u Laktašima.

 

  • Like 7
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Luchifer89 said:

Neki pamtimo i kako je Đokeem Gagićowan razmontirao unutrašnju liniju Himkiju na pripremnom turniru u Laktašima.

 

Svi smo drhtali kad ce mu proci povreda zgloba pa da porobi i na EEL terenima

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...