Jump to content

RG 2024.


Helena

Recommended Posts

Očigledno je i sam hteo da što pre završi ovaj set.

Za nekadašnjeg Novaka 1:2 u setovima na slemu nije specijalno zabrinjavajuće. Za ovog današnjeg izgleda kao nepremostiva prepreka. A to zna i Muzeti.

Link to comment
Share on other sites

Al da se vratim i na organizatore -staviš prvog igrača sveta i branioca titule i najveću zvezdu, da igra od 10:20 ili kad su već počeli, besmisao svake vrste.

Olgi napraviš onakav raspored i kao bajka ide dalje ..BS najobičniji.

I to je samo što znam, nešto je i griša gadno prošao...

 

DVA SMEČA @alcesta :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Helena said:

A zna i Novak.

Srećom izgleda da ne zna :classic_biggrin:

Kako god da se ovo završi, konačno vidimo pravog Novaka posle ko zna koliko vremena i meni je to dosta, mogu mirno na spavanje :heart:

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam mislila da neću gledati nego da me neće sada iznervirati ni ako izgubi posle ovakve borbe. Srećom nadam se da je ovo ipak dovoljno :classic_biggrin:

Na 4:0 se nervira što je promašio gem loptu, to je moj Novak :heart:

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde sto Novak krece sa ovim "sere ga" ali Pesikan koji to potencira.Novaku je taj jedan user od udarca vredan 10-ak slemova tako da bar zbog toga ne bi trebalo da sere. Odlican mec inace ali Museti iako ima dosta kvaliteta i flaira i zanimljiv je za gledanje, teniski IQ i takticki je tanak.

Link to comment
Share on other sites

Poranili su malčice sa We are the Champions :classic_biggrin:

Skoro bi mi bilo žao Muzetija koji drugi put ovako prolazi da nije toliki hajp bio po italijanskoj štampi kako Muzeti može Sineru danas da obezbedi prvo mesto. Neka se strpe još koji dan :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

To je radio namerno, podjebava organizatore :s_d:

Vidiš koliko dugo je delio stvari dok nije došao do mikrofona :classic_laugh:

21 minutes ago, McLeod said:

Ajde sto Novak krece sa ovim "sere ga" ali Pesikan koji to potencira.Novaku je taj jedan user od udarca vredan 10-ak slemova tako da bar zbog toga ne bi trebalo da sere. Odlican mec inace ali Museti iako ima dosta kvaliteta i flaira i zanimljiv je za gledanje, teniski IQ i takticki je tanak.

O čemu pričaš, o kom udarcu?

Link to comment
Share on other sites

Sreća što se sutra ne radi.

Da je radni dan verovatno niko ne bi ostao na tribinama. U svakom slučaju oni što su ostali dobili su ono što su platili koliko god da su platili, plus i Grišu kao bonus :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

Odakle je posle 4 i po sata još izvukao i ovaj francuski u 3 ujutru, i to se raspričao baš za svoje standarde

 

Ja ne razumem francuski, ali kapiram da je završio nešto u stilu: "od adrenalina neču moči da zaspim, tako da ako znate za neku žurku, ajmo!" 😂


Odličan tenis (očekivano). Meni je najvažnije bilo što smo posle dugo vremena stvarno videli pravog onog pravog Novaka. Probudiše ga organizatori što nisu hteli da ometlaju teren na svakih 5 gemova kako je on tražio 😂

Ovo je jedan od onih statement winova, koji mladcima poručuje "I'm still here". Po meni, od ovog momenta i ubedljivo prvi favorite za osvajanje.

Šteta stvarno za Musettija. Odigraš ovako dobro, i opet ostaneš kratak.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Helena said:

O čemu pričaš, o kom udarcu?

Čuvena forhend dijagonala u polufinalu US Opena 2011,  izmedju teniskih nerdova poznata kao "the lucky shot".😀

 

Inače svaka čast Novaku kako je ovo izvukao, Museti brutalan u većem delom susreta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...